Hiç anime izledinizmi? İzlediyseniz en sevdiğiniz hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
niye böyle saçma konular açıyorsunuz (büyük ihtimalle puan kasıyorsunuz) ama böyle olmaz ki bu ozaman herkes saçma konular açıp doçent falan olsun
Ben sadece forumda vakit geçiriyorum dostum sakin ol.

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
dostum ben sakinim sadece konu biraz ilginç geldi o yüzden saçma dedim
Bilmem bende açıcak konu bulamadım. Çok sıkılıyorum. Evet biliyorum burası biraz daha yardım ve destek için kullanılabilecek bir site ama benim desteğe ihtiyacım olmadığından böyle konular açıyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
MV5BODkzMjhjYTQtYmQyOS00NmZlLTg3Y2UtYjkzN2JkNmRjY2FhXkEyXkFqcGdeQXVyNTM4MDQ5MDc@._V1_UY1200_CR...jpg

Death Note​

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,609
Bilmem bende açıcak konu bulamadım. Çok sıkılıyorum. Evet biliyorum burası biraz daha yardım ve destek için kullanılabilecek bir site ama benim desteğe ihtiyacım olmadığından böyle konular açıyorum.
kankam açmayın işte diğer insanları engelliyorsunuz bencilliktir bu canın sıkıldı diye yapman saçma git oyun oyna bişey yap anime izle soruda olduğu gibi

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
kankam açmayın işte diğer insanları engelliyorsunuz bencilliktir bu canın sıkıldı diye yapman saçma git oyun oyna bişey yap anime izle soruda olduğu gibi
Özür dilerim burda biraz yeniyimde kuralları pek kavrayamadım galiba

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,373
İzlenebilecek animeler Nanatsu No Taizai,Hellsing,Attack On Titan,One Punch Man,Death Note,One Piece,Full Metal Alchemist,Bleach,Naruto ve birde Hayao Miyazaki'nin animeleri izlenebilir.

Fant22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
53
İzlenebilecek animeler Nanatsu No Taizai,Hellsing,Attack On Titan,One Punch Man,Death Note,One Piece
Abi jojo izlemekten çizimlerine çok alışmışım diğer animeleri izleyince garipsiyorum.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Attack on titan bitecekti en son, bittiyse baştan maraton yapalım.

mechman1983

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Tabiki de oncelıkle tsubasa.. ama çizgi film olarak izledim daha çok.. Bir de geçen gün netfliz te Food Wars diye birşeye baktım.. Ama pek sarmadı.. :)

ichuusy

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Çoğu kişi uzun seri yazmış sana bunları kesinlikle izlemeni öneririm.

Code Geass
JoJo Bizarre adventures
Overlord
Tate no Yuusha no Nariagari
Owari No Seraph
91 Days

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
"Şafağın Kızıllığında Duran Kız Yona" ya da bilinen adıyla Akatsuki no Yona. Son zamanlarda izlediğim en iyi anime diyebilirim. Bu arada 100den fazla anime izlemişimdir.

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Myanimelist linkimi bırakıyorum :) Raikiri-'s Profile - MyAnimeList.net
En sevdiğim seri Monogatari serisi ya da Steins:Gate serisidir muhtemelen. Tek sezon olarak da Dororo.
Bu arada yabancı ve amacı tamamen farklı bir forumun linkini attığım için kuralı ihlal etmiş sayılırsam lütfen uyarın. ^^