Xbox Series X kullanıcılarından korkutan görüntü!

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
Bazı Xbox Series X kullanıcıları cihazlarındaki sorunları sosyal medyada paylaşmaya başladı. Bir kullanıcı tarafından videosu paylaşılan Xbox Series X, donanımsal sorunlar ile gündeme geldi. Xbox Series S VS Xbox One S karşılaştırma! Xbox Series X, donanımsal sorunlar ile gündemde Oyun konsolları arasındaki rekabet giderek artıyor. PlayStation 5 ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bugün […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,678
Microsoft böyle bir hata yapmaz bence, yapmamalı da. Fake haberdir, algı operasyonuyla PS5'in satışlarını arttırmak ve XBOX satışlarını düşürmek istiyorlar

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Exculusive oyun kontrolcü 4k arayüz
napim .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı Xbox Series X kullanıcıları cihazlarındaki sorunları sosyal medyada paylaşmaya başladı. Bir kullanıcı tarafından videosu paylaşılan Xbox Series X, donanımsal sorunlar ile gündeme geldi. Xbox Series S VS Xbox One S karşılaştırma! Xbox Series X, donanımsal sorunlar ile gündemde Oyun konsolları arasındaki rekabet giderek artıyor. PlayStation 5 ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için bugün […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.
peki xbox series x in çevresi neden yanmamış ?

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
napim .

peki xbox series x in çevresi neden yanmamış ?
içindeki parçalardan duman çıkmaya başlamış dostum araba gibi düşün Motorun biryerinde ilk 30 dk duman çıkar dahada zorlamaya devam edersen yanmaya başlar ve sonra Etrafı yanmaya başlar.

Ama haberin fake olma ihtimali yok değil. Bu Xboxun yapımcısı Turbox değil. Microsoft

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
içindeki parçalardan duman çıkmaya başlamış dostum araba gibi düşün Motorun biryerinde ilk 30 dk duman çıkar dahada zorlamaya devam edersen yanmaya başlar ve sonra Etrafı yanmaya başlar.

Ama haberin fake olma ihtimali yok değil. Bu Xboxun yapımcısı Turbox değil. Microsoft
Fake büyük ihtimalle

Microsoft böyle bir hata yapamaz ,büyük ihtimalle 1 kaç playstation fanı bunu yapanlar.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Ciddi misin? Xbox Series ile 1 dakikada tükendi.
Stok tükendi ya da tükenmedi demedim. Dünya çapında en çok satılan oyun konsolu sıralamasında Nintendo'nun gerisinde kaldı, dedim. Nintendo Xbox'un arkasından gelip onu geçti. toplam satışta çoook gerilerde. Satışları yerlerde.

Yani playstation'a gelene kadar önce Nintendo ile rekabet etmeli.

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2020-11-12 00.26.33.png
    Ekran Resmi 2020-11-12 00.26.33.png
    80.8 KB · Görüntüleme: 152