Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

homoseksüelliğin Artmasında Suçlu Kim?

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

aXa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Abi Rapbimiz ne demek ? Rap müziğimi yapıyoruz. Rabbimiz diyecekseniz başka...
Türkçe konuşuyorum. Rapbimiz demek istediğinde ağzından hangi ses çıkıyor çıkan sesi duyarsan Rapbimiz mi diyorsun Rabbimiz mi diyorsun bir bak sesindeki kelimeye.

Biz takısını koymazsan Rab dersin.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Hiçbir konuyu okurken bu kadar gülmemiştim? Homoseksüel bombası nedir yav??

Trump hepsini kendine kullanmadıysa Türkiye'ye acil mantık bombası gerekli?

Çünkü mantığımız bu konuyu okurken bizi terk etti???

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Homoseksuellik medya vasıtasıyla çocuklara aşılanıyor. Sigara alışkanlığı gibi bu kötü huy da kalıcı alışkanlık halini alıyor. Ülkelerin giderek gelişmeye önem vermesi sonucu, gelişmiş ülkeler kendilerine yeni rakipler çıkmasını engellemek için ellerindeki kaynakları kullanarak , gelişmekte olan ülkelere bilinçaltı saldırı düzenliyorlar. Tüm Amerikan kökenli dizilerde mutlaka bir homoseksüel rol vardır. Ve bu kişi bilinçaltına bir kahraman yada iyi dol olarak yerleştirmeye çalışılır. Çocuklar bu tür saldırılara karşı en savunmasız olanlar ve etkileri de ömür boyu sürer. Sapık cinsellikle meşgul olan bir beyin asla olumlu bir fikir üretemez. Çünkü aklı sürekli sapıklıklarla meşgul olur.

Son düzenleme:

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Benim düşünceme ve araştırmalarıma göre kanatimce Tek Bir Rapbimiz Allah'ın Bir Hikmeti var.

USA 2. Irak savaşında (2001/2010~) Irak'da homoseksüel bombaları kullandı.
İlginçtir ki homoseksüellik Irak'da değil; USA ve Müttefikleri ülkelerde arttı.

Buda şu demek oluyor, USA Irakı homoseksüel yapmak isterken, USA kendi Zulmüyle kendi vatandaşlarında ve Müttefiki ülkelerde homoseksüelliğin artmasına sebep oldu.

Onurlu bir savaşta Adil davranmak şarttır. USA 'nın onursuz savaşı homoseksüelliğin artmasına sebebiyet verdi.

Bilindiği gibi USA hiristiyan bu nedenle hiristiyanların anladığı kendi dillerinden konuşmak gerekir diye düşünüyorum.
  • vatiKAN ve Ortodokslara şunu sormak isterdim. İncil'de ''Excalibur,, bölümü vardır. Haberiniz vardır umarım vatiKAN ve sevenleri.

Evet vatiKAN ve Ortodokslar bu Excalibur bölümüden haberiniz varmı?
USA İncil Excalibur bölümünde bahsederken şu kıstası kullanır ''Kullandığın Silahla Karşılık Bulursun,, vatiKAN Irak'da bombalarla ahlaki çöküntü yapmak istediniz, Oysaki vatiKAN kendi ülkelerinizde ve Mütteiklerinizde ahlaki çöküntü oldu homoseksüellik arttı.

Kısacası USA ve Müttefikleri Irak savaşında Iraklıları bombalarla homoseksüel yapmak istedi Karşılığıda; USA ve Mütteiklerinde homoseksüellik arttı.

''SDN,, Sizce Bu Kısasmıdır?

Allah'ın Hikmetinden sorgu sual olunmaz.

Selam ve Dua İle...
San Francisco’daki yerel televizyon kanalı KPIX-TV’ye konuşan askeri yetkililer, ölümcül olmayan eşcinsel bombası düşüncesinden daha sonra vazgeçildiğini açıkladılar. "Sunshine Project" kuruluşundan Edward Hammond, enformasyon özgürlüğü yasası çerçevesinde aldığı bazı belgeleri gözden geçirirken gay bombası projesini de ortaya çıkardı. Proje, Hava Kuvvetleri’nin Dayton’da bulunan Wright Laboratuvarı tarafından önerildi. Projenin maliyeti 7.5 milyon dolar olarak belirlenirken, hormon bombasının yapımında kullanılacak kimyasal maddeler, düşman askerlerini savaşmaya değil eşcinsel ilişkilere doğru yönlendirecekti. Edward Hammond, "Düşman askerleri direnemeyecekleri bir şekilde eşcinsel ilişki arzu edeceklerdi ve birlikleri de çökecekti" dedi.
Kaynak: Hürriyet
Göründüğü gibi birkaç kişinin ortaya attığı güya "proje"den başka bir şey değil. (Klasik aptal Amerikan projesi, Amerika'nın böyle saçma salak konularda bir sürü "proje"si var.)
Amerika dahil olmak üzere tüm ülkelerde eşcinsellik artmaktadır. Iraklıların eşçinsellere ölüm cezası vermesi eşcinselliğin artmadığına dair kanıt sunmaz.
Umarım raporum kabul edilir

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Böyle salak haberler, bir toplumun ne kadar salak olduğunu ölçmek için yayınlanır. Hürriyet çıkardığına göre bize bir sekâ testi yapıyorlar. Ve sen de bu testi kaybettin koçum.

Son düzenleyen moderatör:

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Böyle salak haberler, bir toplumun ne kadar salak olduğunu ölçmek için yayınlanır. Hürriyet çıkardığına göre bize bir sekâ testi yapıyorlar. Ve sen de bu testi kaybettin koçum. Salaksın.
Raporladığım adam için kanıt istendi. Bende bunu buldum :D Ne yapabilirim? Bunun için kanıt gerekiyormuş. Buna inanan var :D
Raporum reddedildi. Red sebepleri haklı aslında. İnsanlara doğru yolu göstermek gerekiyor evet ama bu kafa bir başka. Bilmiyorum bu kafaya gelebilir miyim? Umarım gelirim, kesinlikle hayat çok daha kolay oluyordur.

macindows

Asistan
Reaksiyon puanı
59
kıyamete yakın böyle şeyler normal gelecek ayıp sayılmayacak. hatta şu anda normal gelmeye başladı bile... eskiden saklarlardı gizli eşcinsellik vardı... şimdi muhafazakar eşcinseller bile piyasada dolaşıyor göğsünü gere gere...

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,744
Türkçe konuşuyorum. Rapbimiz demek istediğinde ağzından hangi ses çıkıyor çıkan sesi duyarsan Rapbimiz mi diyorsun Rabbimiz mi diyorsun bir bak sesindeki kelimeye.

Biz takısını koymazsan Rab dersin.

Rapbimiz diye yazılmaz Rabbimiz diye yazılır. Bu konuları yazıyorsunuz madem bari Rabbimizi düzgün yazın.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Her bir operasyondan önce halk sınanır. Neye inanır, neye inanmaz? Sonra yalan haberler ile halk kışkırtılır. Yani kendinizi aptal yerine koydurmayın.

Zaten yeni Amerikan başkanı kendi bir aptallık yaptı ve neyi nasıl amaçladığını açığa verdi.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Homoseksuellik medya vasıtasıyla çocuklara aşılanıyor. Sigara alışkanlığı gibi bu kötü huy da kalıcı alışkanlık halini alıyor. Ülkelerin giderek gelişmeye önem vermesi sonucu, gelişmiş ülkeler kendilerine yeni rakipler çıkmasını engellemek için ellerindeki kaynakları kullanarak , gelişmekte olan ülkelere bilinçaltı saldırı düzenliyorlar. Tüm Amerikan kökenli dizilerde mutlaka bir homoseksüel rol vardır. Ve bu kişi bilinçaltına bir kahraman yada iyi dol olarak yerleştirmeye çalışılır. Çocuklar bu tür saldırılara karşı en savunmasız olanlar ve etkileri de ömür boyu sürer. Sapık cinsellikle meşgul olan bir beyin asla olumlu bir fikir üretemez. Çünkü aklı sürekli sapıklıklarla meşgul olur.
Cinsel seçim sonradan aşılanan bir davranış değil doğuştan gelir. Ben hetero olarak hem cinsim ile ilişkiyi düşünemem düşüncesi bile kafamda oluşmuyor. Netflix de lgbt karakter gördüm diye afedersiniz gidipte şu deneyimi yaşayayım demem. Bunu diyen olursa zaten keşfetmediği duyguları olabilir ? ne bileyim karışık bu konular. Ama bne bunun doğuştan olduğu inancına sahip olduğum için bu bireylere karşı olumsuz bir düşünceye sahip değilim

aXa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Koronanın sebebi yarasa değil eşcinsellerdir kanıtları ve delilleriyle her şey ortada arkadaşım..
?? ?
Büyük israil projesi olabilir :D

KORONA-19 Kaynağı Yarasalar, Yarasa metabolizması İnsan metabolizmasından farklı bunu biliyorsun. Yarasaya zarar vermeyen İnsana zarar veriyor,
KORONA-19 Yarasaya birşey yapmaz,
Sen insansın Sana NE yapıyor KORONA-19?

HİV/Aids Vürüsünün kaynağı nedir? homoseksüeller.
Demek Ki; homoseksüellik İnsan metabolizmasına (Yaratılışına) aykırı. İnsan metabolizmasında homoseksüelliğe yer yok.

Bakın bakalım internete homoseksüeller HİV/Aids Vürüsü ile ne hale geliyor?
HİV/Aids Vürüsü homoseksüelleri ne yapıyor bedenlerine bir bak HİV/Aids ne hale getirmiş homoseksüelleri.

• KORONA-19 'dan ne kadar kaçıyorsan ve sakınıyorsan, tecrit ediyorsan..
  • homoseksüellerden de Kaçacak ve Sakınacaksın, Tecrit edeceksin; Çünkü HİV/Aids Vürüsü daha Tehlikeli KORONA-19 'da.

HİV/Aids Vürüsü, KORONA-19 'dan Tehlikeli.....

Selam ve Dua İle...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiçbir konuyu okurken bu kadar gülmemiştim? Homoseksüel bombası nedir yav??

Trump hepsini kendine kullanmadıysa Türkiye'ye acil mantık bombası gerekli?

Çünkü mantığımız bu konuyu okurken bizi terk etti???

Hiv/Aids Vürüsü sana bulaşırsa; KORONA-19 'u Ararsın.
Hiv/Aids Vürüsü seviciler.

Son düzenleme:

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Yazış stilinden tartışmaya girmenin bile boşa vakit harcamaktan başka bir şey olmayacağı belli. Fakat tek bir şey söyleyeceğim, eğer homoseksüelliğin arttığını düşünüyorsan homoseksüellik hakkındaki bilgi zayıflığından kaynaklanıyordur. Buraya gelip bir şeyler atıp tutmak ne kadar da kolay. Nefret kusan o iğrenç bakış açının değişmesi dileğiyle. Eş cinsel insanlarla neden bu kadar alıp veremediğiniz var bilinmez (!) ama artık lütfen kendi sorunlarınıza kafanızı çevirin.

Yazış stilinden tartışmaya girmenin bile boşa vakit harcamaktan başka bir şey olmayacağı belli. Fakat tek bir şey söyleyeceğim, eğer homoseksüelliğin arttığını düşünüyorsan homoseksüellik hakkındaki bilgi zayıflığından kaynaklanıyordur. Buraya gelip bir şeyler atıp tutmak ne kadar da kolay. Nefret kusan o iğrenç bakış açının değişmesi dileğiyle. Eş cinsel insanlarla neden bu kadar alıp veremediğiniz var bilinmez (!) ama artık lütfen kendi sorunlarınıza kafanızı çevirin.
Şu ana kadar da yazdığın birçok şeyde bilgi hatası var ama dediğim gibi vaktimi hiç boşa harcayamam. Kaç yaşındasın bilemiyorum ama o yaşa bu kadar boş geldiysen bu saatten sonra başka biri seni değiştirmek zorunda değil.

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,711
Cinsel seçim sonradan aşılanan bir davranış değil doğuştan gelir. Ben hetero olarak hem cinsim ile ilişkiyi düşünemem düşüncesi bile kafamda oluşmuyor. Netflix de lgbt karakter gördüm diye afedersiniz gidipte şu deneyimi yaşayayım demem. Bunu diyen olursa zaten keşfetmediği duyguları olabilir ? ne bileyim karışık bu konular. Ama bne bunun doğuştan olduğu inancına sahip olduğum için bu bireylere karşı olumsuz bir düşünceye sahip değilim
Boş bir beyin ile doğuyoruz. her şeyi sonradan öğreniyoruz. Annemizin kim olduğunu bile bir süre sonra öğreniyoruz.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
KORONA-19 Kaynağı Yarasalar, Yarasa metabolizması İnsan metabolizmasından farklı bunu biliyorsun. Yarasaya zarar vermeyen İnsana zarar veriyor,
KORONA-19 Yarasaya birşey yapmaz,
Sen insansın Sana NE yapıyor KORONA-19?

HİV/Aids Vürüsünün kaynağı nedir? homoseksüeller.
Demek Ki; homoseksüellik İnsan metabolizmasına (Yaratılışına) aykırı. İnsan metabolizmasında homoseksüelliğe yer yok.

Bakın bakalım internete homoseksüeller HİV/Aids Vürüsü ile ne hale geliyor?
HİV/Aids Vürüsü homoseksüelleri ne yapıyor bedenlerine bir bak HİV/Aids ne hale getirmiş homoseksüelleri.

• KORONA-19 'dan ne kadar kaçıyorsan ve sakınıyorsan, tecrit ediyorsan..
  • homoseksüellerden de Kaçacak ve Sakınacaksın, Tecrit edeceksin; Çünkü HİV/Aids Vürüsü daha Tehlikeli KORONA-19 'da.

HİV/Aids Vürüsü, KORONA-19 'dan Tehlikeli.....

Selam ve Dua İle...

Hiv/Aids Vürüsü sana bulaşırsa; KORONA-19 'u Ararsın.
Hiv/Aids Vürüsü seviciler.
Aidsin eşcinsellere özgü bir hastalık olduğu ilk zamanlarında söylenen bir efsane olduğunu duymuşsunuzdur umarım.
Aids kan ve cinsel yolla bulaşıyor yani insan kimle yatıp kalktığını bilmezse olacak bir şey. Kim birinin kanını kendi açık yarasına temas ettiriyorda geçecek ? Yani büyük sebep bilinçsiz ilişkiler.
Ayrıca korunmak (bulaştırmamak) için bir çok tedavi mevcut.
Bu sebeplerle korona gibi hava yoluyla bulaşıcı bir hastalıktan daha kötüymüş gibi gösterme aidsi.
Bir hastalığı eşcinselliğe bağlayabilir buna kendin inanabilirsin. Ancak insan kendine sahip çıktığı sürece bulaşacak bir durum yok. Sizin söylemenize göre onları toplumdan dışlamak gerekiyor. Yani kutuplaştırmak. Bu tarz şeyler yine dönüp dolaşır bulunulan devlete, millete zarar verir.

Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Koronanın sebebi yarasa değil eşcinsellerdir kanıtları ve delilleriyle her şey ortada arkadaşım..
?? ?
Büyük israil projesi olabilir :D

Ben susma hakkımı kullanıyorum ve çiçek konumuna geçiyorum.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560

Ben susma hakkımı kullanıyorum ve çiçek konumuna geçiyorum.
Oo erken dönmüşsün ?
Kanit icin sagolasin ahshshs

Son mesajlar