Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

homoseksüelliğin Artmasında Suçlu Kim?

• Kullanılan toplam oy
    24

Bu konuyu okuyanlar

aXa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Benim düşünceme ve araştırmalarıma göre kanatimce Tek Bir Rapbimiz Allah'ın Bir Hikmeti var.

USA 2. Irak savaşında (2001/2010~) Irak'da homoseksüel bombaları kullandı.
İlginçtir ki homoseksüellik Irak'da değil; USA ve Müttefikleri ülkelerde arttı.

Buda şu demek oluyor, USA Irakı homoseksüel yapmak isterken, USA kendi Zulmüyle kendi vatandaşlarında ve Müttefiki ülkelerde homoseksüelliğin artmasına sebep oldu.

Onurlu bir savaşta Adil davranmak şarttır. USA 'nın onursuz savaşı homoseksüelliğin artmasına sebebiyet verdi.

Bilindiği gibi USA hiristiyan bu nedenle hiristiyanların anladığı kendi dillerinden konuşmak gerekir diye düşünüyorum.
  • vatiKAN ve Ortodokslara şunu sormak isterdim. İncil'de ''Excalibur,, bölümü vardır. Haberiniz vardır umarım vatiKAN ve sevenleri.

Evet vatiKAN ve Ortodokslar bu Excalibur bölümüden haberiniz varmı?
USA İncil Excalibur bölümünde bahsederken şu kıstası kullanır ''Kullandığın Silahla Karşılık Bulursun,, vatiKAN Irak'da bombalarla ahlaki çöküntü yapmak istediniz, Oysaki vatiKAN kendi ülkelerinizde ve Mütteiklerinizde ahlaki çöküntü oldu homoseksüellik arttı.

Kısacası USA ve Müttefikleri Irak savaşında Iraklıları bombalarla homoseksüel yapmak istedi Karşılığıda; USA ve Mütteiklerinde homoseksüellik arttı.

''SDN,, Sizce Bu Kısasmıdır?

Allah'ın Hikmetinden sorgu sual olunmaz.

Selam ve Dua İle...

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Benim düşünceme ve araştırmalarıma göre kanatimce Tek Bir Rapbimiz Allah'ın Bir Hikmeti var.

Buda şu demek oluyor, USA Irakı homoseksüel yapmak isterken, USA kendi Zulmüyle kendi vatandaşlarında ve Müttefiki ülkelerde homoseksüelliğin artmasına sebep oldu.

Onurlu bir savaşta Adil davranmak şarttır. USA 'nın onursuz savaşı homoseksüelliğin artmasına sebebiyet verdi.

Bilindiği gibi USA hiristiyan bu nedenle hiristiyanların anladığı kendi dillerinden konuşmak gerekir diye düşünüyorum.
  • vatiKAN ve Ortodokslara şunu sormak isterdim. İncil'de ''Excalibur,, bölümü vardır. Haberiniz vardır umarım vatiKAN ve sevenleri.

USA İncil Excalibur bölümünde bahsederken şu kıstası kullanır ''Kullandığın Silahla Karşılık Bulursun,, vatiKAN Irak'da bombalarla ahlaki çöküntü yapmak istediniz, Oysaki vatiKAN kendi ülkelerinizde ve Mütteiklerinizde ahlaki çöküntü oldu homoseksüellik arttı.

Kısacası USA ve Müttefikleri Irak savaşında Iraklıları bombalarla homoseksüel yapmak istedi Karşılığıda; USA ve Mütteiklerinde homoseksüellik arttı.

Selam ve Dua İle...
O kelıme ne

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Homoseksüellik Dünya üzerine hep vardı, yıllardan beri var. Milattan önce de vardı, taş devrinde de vardı. Antik Yunan dönemine girmiyorum bile. Homoseksüellik bir anda artmıyor. İnsan haklarının ve medeniyetlerin gelişmesi ile birlikte daha fazla önem kazandığı için, homoseksüel insanlar da seslerini çıkarmaya başladılar fark bu. Homoseksüellik bombası falan diye bir şey yok.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Millet karşı cinsle işini halledemiyor sonra bu işe başvuruyor :D

Bazıları ergenlik döneminde özeniyor.
Yapılan bir çok araştırma karşı cinsten hoşlanmanın sonradan olamayacağını, hepsinin doğuştan olduğunu, sadece en başta utandığından/toplumsal sorunlarla karşılaştığından belirtmediğini/kaçındığını göstermektedir. Ergenlik döneminde özenmek vs. geçersizdir. Yukarıda bahsedilen bombanın geçerliliği varsa hormon tetiklemeden kaynaklanması yüksek bir ihtimaldir. Bir kere işlerini gördükten sonra ben bu yola girdim artık böyle devam etmek zorundayım diye düşünüyor olabilirler. Eğer öyle düşünüp bu işe devam etmezlerse daha sonra böyle bir şey istemediklerini anlarlar.

Reaksiyon puanı
425
Yapılan bir çok araştırma karşı cinsten hoşlanmanın sonradan olamayacağını, hepsinin doğuştan olduğunu, sadece en başta utandığından/toplumsal sorunlarla karşılaştığından belirtmediğini/kaçındığını göstermektedir. Ergenlik döneminde özenmek vs. geçersizdir. Yukarıda bahsedilen bombanın geçerliliği varsa hormon tetiklemeden kaynaklanması yüksek bir ihtimaldir. Bir kere işlerini gördükten sonra ben bu yola girdim artık böyle devam etmek zorundayım diye düşünüyor olabilirler. Eğer öyle düşünüp bu işe devam etmezlerse daha sonra böyle bir şey istemediklerini anlarlar.
Olabilir ama şöyle düşünün kim doğuştan bir kızdan hoşlanır ki? Çoğu kişi ergenliğe kadar kız bacağı bile görse yüzünü çevirir :D. Artık utangaçlık mı ne tartışılır tabi.

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Olabilir ama şöyle düşünün kim doğuştan bir kızdan hoşlanır ki? Çoğu kişi ergenliğe kadar kız bacağı bile görse yüzünü çevirir :D. Artık utangaçlık mı ne tartışılır tabi.
Bence tabiat gereği utangaçlık geliyor Allah vermiş mesela ergenlik döneminde çoğu arkadaşım dediğin gibiydi bir anda değiştiler sonra

Lrkende

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Homoseksüel ne demek? İnternette aratabilirim ama buradan öğrenmek istiyorum :D.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580

Ekli dosyalar

• 1604778320720.png
    1604778320720.png
    2.7 KB · Görüntüleme: 106

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,745

Selam ve Dua İle...

Abi Rapbimiz ne demek ? Rap müziğimi yapıyoruz. Rabbimiz diyecekseniz başka...

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,914
Ulan yine işin ucunu çevirdiniz çevirdiniz amerikaya dayadınız. Birincisi bunun neresi suç? Bastırılmış duygular diye bir şey vardır. Sen henüz bu dünyada yok iken birileri cinsiyet değiştirmek istiyordu. Ama yapamadı.

Neden çünkü teknoloji yetersiz. Toplum yapısı bu gerçek için uygun değil.

2020 de bile bu tartışılırken bundan 50 yıl önce birinin çıkıp ben homoseksüelim demesi mümkün müydü? Sonuç olarak biyolojik bir durum. İnsanlık tarihi boyunca hep oldu olacak.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,745
Vallahi bu konuda mesela netflix'te alakasız dizilerde illahi bir lezbiyenlik illahi bir homoseksüellik oluyor. Bir şekilde bu konuyu bazı şirketler gündemde tutuyor. Hoş gördüğüm bir eğilim değil ama bu tarz insanlar var diye de bu insanları hor görecek değilim.

Mesela o kadar karşı iseniz bu duruma protesto etmek için netflix almazsınız, Apple cihazlarını hiç almazsınız mesela...

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Ağır konuşacağım ama size giren çıkan mı var? Neden bunu sizin inancınız yasaklıyor diye insanları linçlemeye kalkıyorsunuz. (Herkesi kastetmiyorum tabii ki.) ve eşcinselliği bende sevmiyorum ama bana batan bir şey yok. O yüzden rahatsız olmuyorum, rahatsız olanlarda artık :D

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,745
Şöyle söyleyeyim. Bu eşcinsellik bir eğilim midir yoksa hormonal bir bozukluk mudur bilemem. Ama Allahtan korkarım. Ailenizden birisinde böyle bir eğilim olsa ne yaparsınız ? O sebeple büyük konuşmam. Tabii ki bunun reklamını yapıp övecek bir halimiz yok. Ama gene de bu insanları da kötü görmem. Allah bizden uzak tutsun o ayrı..

aXa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kahvedeki yaşlı dayılar gibi komplo teorileri üzerine yaşıyorsunuz hayatı :D
Bir olayı hatırlatmak isterim @BatinY Yılı tam hatırlamıyorum 2000-2002 gibiydi galiba Rusyada Bir tiyatroda Çeçen Mücahideler esir aldı Tiyatrodakileri.
Tiyatroda birçok kişi ve Kavim varken, tiyatroya bir gaz salındı ''Ve Sadece,, Kavmi Çeçen olanlar öldü. Diğer Kavimlerden kişilere hiçbir şey olmadı.

@BatinY bende senin gibiyimdir komplo teori zırvalıklarını sevmem ve komblo teorileri kişinin Aklını öldürüyor.
Bir zamanlar babuna İsminde bir doktor Anadoludakilerin Kök hücrelerini satıyordu galiba tutuklandı ve Türkiyede Kök Hücre toplanması yasaklandı. Komplonun kendisi komplodur, korku üretmek.
Koca bir tiyatroda gazla sadece bir kavim nasıl öldürülür?​

Selam ve Dua İle....

Son düzenleme: