TRT Haber: Azerbaycan sivillere saldırıyor

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
ermeniler yazacakken yanlış yazmışlardır.Çünkü ermeniler vahşidir.Ben Azerbaycan'ın doğusunda ermeni avlarken ormanda görmüştüm.Hemen saldırıyorlardı. ?
Şakayı bir kenara bırakalım.Gerçekten bu yaptıkları ayıp.O ermeniler yanlış hatırlamıyorsam 19.yüzyılın sonlarından itibaren Azerbaycanlılara saldırmaya başlamışlardı.

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
TRT'de neler oluyor?

kj hatalari.jpeg

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Devlet kanalı TRT Haber kardeş ülke Azerbaycan ve Ermenistan savaşı hakkında yaptığı bir haberde "Azerbaycan sivillere saldırıyor" şeklinde yanlış bir başlık kullanmış. Umarım Ermeniler görmemiştir...
Trt de tadını kaçırdı... önce aponun mektubu sonra bu ve niceleri..

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Bu kadar hassas bir konuda ince eleyip sık dokunulması gereken bir konuda yanlış gibi gözükmüyor bence. Hata yapılabilir ama bu kadar da olmamalı.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Bide devlet kanalı, troll gibi. :D

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,511
Ciddi yazdım ben, rus ve amerikan lobileri tarafından tutulan hackerlar bu işi yapmış olabilir.
Ben ise ciddiye alamıyorum. ? Ve de yapınca ne olacak ki?Hacklesinler.Sanki yapacak başka işleri güçleri yok.O onu bu bunu kötülemeye çalışsınlar ve de hiç durmasınlar.
Sonsuza dek ölene kadar boş işlerle uğraşsınlar böyle.Ancak insanların aklı savaşa veya öldürmeye çalışıyor ya da onu bunu kötülemeye.Ama hiç yeşillik için dünya da barış için uğraşmazlar.

-moon_star-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet bir hata yapılmış olabilir, böyle ufak tefek şeyleri abartmaya gerek olmadığını düşünüyorum, bu haberleri olduğundan fazla abartarak köpürterek servis etmenin ermenileri sevindirmekten başka birşeye yaramayacağını da düşünüyorum. Zaten sahada gerekeni SİHAlarımız ermeni askerlerini kanatlandırarak gösteriyor, bence bunları haber yapalım hem AZERBAYCANLI gardaşlarımıza destek olur hemde ermenilerin morali bozulur. Unutmayalım sahadaki mücadele kadar psikolojik mücadelede önemli. İç siyasette istediğiniz kadar yanlış arayın hatta yalanlar iftiralar atın!!! ama söz konusu memleket olunca bence birbirimizin hatalarını kapatalım. Başka TÜRKİYE yok başka AZERBAYCAN yok.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
695
TRT'de büyük bi troll var da kim bilinmiyor

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982