İnternet Sağlayıcıları

Bu konuyu okuyanlar

KaanDoruk.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 yıldır Süperonline kullanıyorum. Taahütüm bitiyor,gerek fiyat gerek hız nedeniyle farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Türknet hem fiyat hemde taahütsüz olması çok cazip geldi. Altyapı sorgulamada 100 Mbps ye kadar verebileceklerini söylüyorlar fakat yaklaşık ne kadar alabileceğimi kurulum sırasında mı öğrenebilirim. Kablonet daha mı makuldür?

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Kablonet kullanıyorum gayet memnunum hızım da çok iyi istanbul yada Ankarada değilseniz türknet almayın iyi olmuyor diyorlar

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
TTNET e geçtim vodofonedan çok iyi 50 mbps lik paket

KaanDoruk.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet ile uğraşmak dahi istemiyorum .Seçenek dahi değil benim için :) Yine teşekkür ediyorum.

Ugurreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Yaklaşık 2 yıldır Süperonline kullanıyorum. Taahütüm bitiyor,gerek fiyat gerek hız nedeniyle farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum. Türknet hem fiyat hemde taahütsüz olması çok cazip geldi. Altyapı sorgulamada 100 Mbps ye kadar verebileceklerini söylüyorlar fakat yaklaşık ne kadar alabileceğimi kurulum sırasında mı öğrenebilirim. Kablonet daha mı makuldür?
Vodafone hem Türksat hemde Türkcell alt yapısından hizmet vermekte Türksat alt yapısından fiyatlarımız Superonline alt yapısına nazaran daha uygun 7-12 arası hız düşümüde yok bizde mesaj attım ararsaniz detaylı bilgilendirebilirim