TURKCELL'e geçilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

onurryazgann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Merhaba ben 5 yıllık Turkcell kullanıcısıydım inanılmaz pahalıydı artık paketler. Ben de ttkom a geçmiştim. Pişmanım keşke gecmeseydim fakat zaman doldu Turkcell e tekrar geçmeli miyim yoksa Vodafone da bir tercih olabilir mi?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Turkcelle geç kafan rahat olsun geçen yıl geçtim ben de memnunum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba ben 5 yıllık Turkcell kullanıcısıydım inanılmaz pahalıydı artık paketler. Ben de ttkom a geçmiştim. Pişmanım keşke gecmeseydim fakat zaman doldu Turkcell e tekrar geçmeli miyim yoksa Vodafone da bir tercih olabilir mi?
İkisi arasında tabiki Turkcell.T.telekom çok mu kötü? Yazın tarifem biteceği için Telekom denemek kafamda vardı.

junkies52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Açıkçası bende yıllarca turkcell kullandım suan turktelekom kullanıyorum. Ancak pahalı paketler olsa bile kaliteli olduğunu anladım turkcell’in. Tekrar turkcell e geçmeyi düşünüyorum.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Türkcellin ilk 1 yıl fiyatları çok uygun oluyor geçişten 1 yıl sonra aynı pakete neredeyse 2 katı fiyat istiyorlar. Çok saçma bir fiyat politikaları var ama kalite olarak en iyisi onlar.

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Turkcell müşteri çekmek için önce düşük fiyat veriyor sonra da fiyatı çakıyor. Müşteri temsilcisi bile başka operatöre geçip oradan gelin demişti 1 sene evvel.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Paketler 5-10 tl fazla fiyatları ama gercekten kalitesi iyi 15 sneden fazladır türkcelliyim bn

Ugurreze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Hem Türkcell de hemde çalışmış hemde Vodafone da çalışan biri olarak konuşuyorum Fark eden bir şey yok Vodafone Türkcell in fiber alt yapısını kullaniyor modem kablo her şey aynı boşuna Türkcell fazla para ödeme

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
4 GB üstü internet ve yurtdışı kullanımınız olmayacaksa kesinlikle tavsiye ederim. Vodafone'dan geçen bir kullanıcı olarak memnun kaldım.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
bende bunu merak ediyordum sağ ol
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu açmama gerrek kalmadı...