Cihazınız düşük bellekte çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

ayhan219

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar . Valorant Vs. Oyuna girmek istediğimde cihazınız düşük bellekte çalışıyor hatası alıyorum
Çözüm olarak Sanal bellek atadığımda sorun kalkıyor fakat sanal bellek atamak istemiyorum . Yardımcı olabilecek var mı acaba?
Ram: 8 gb

Metehanz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aynı hatayı bende yaşamıştım. 8gb ram var bende de. sıfırlarsan geçecektir yüksek ihtimalle uzun süredir sıfırlamıyorsun arka planda çalışan çok şey vardır

ayhan219

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
1-2 ay önce sıfırlamıştım bilgisayarı tabi bilgisayardan bahsediyorsan. Arka planda da çalışan birşey yok hepsini kapattım .

Metehanz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1-2 ay önce sıfırlamıştım bilgisayarı tabi bilgisayardan bahsediyorsan. Arka planda da çalışan birşey yok hepsini kapattım .
Arka plan dediğim şu. mesela LoL indirirsin onun virüs koruması için defenderi var sen LoL'ü silsen de o yine bir yerlerde çalışır. bunun gibi birsürü örnek var

ayhan219

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arka plan dediğim şu. mesela LoL indirirsin onun virüs koruması için defenderi var sen LoL'ü silsen de o yine bir yerlerde çalışır. bunun gibi birsürü örnek var
Ben baya bi program kapattım arka planda defender , windows bileşenleri vs. çözdüm gibi şuan sadece Valorantta hatayla karşılaşıyorum . Gta 5 gibi oyunlarda sıkıntı yok

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
cihazınızın grafik sürücüsü güncel mi? Ne zamandır bu hatayı alıyorsunuz. Format felan mı attınız?
Merhabalar . Valorant Vs. Oyuna girmek istediğimde cihazınız düşük bellekte çalışıyor hatası alıyorum
Çözüm olarak Sanal bellek atadığımda sorun kalkıyor fakat sanal bellek atamak istemiyorum . Yardımcı olabilecek var mı acaba?
Ram: 8 gb

ayhan219

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
cihazınızın grafik sürücüsü güncel mi? Ne zamandır bu hatayı alıyorsunuz. Format felan mı attınız?
format atalı 3 ay oldu sanırım 1-2 aydır var galiba . Az önce Gta 5'te denedim sorun yoktu sanırım sadece valoranta özel . Tek merak ettiğim 8 gb ile sanal bellek oluşturursam FPS donma vs etki olur muki?