Kemal Kılıçdaroğlunun Gündem Takibi.

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Dün Deva partisini ziyaret eden Kemal Kılıçtaroğluna Açılışı yapılan Kıbrısta ki MARAŞ soruluyor :D Gündemden o kadar uzak ki ney Maraş mı hangi maraş der gibi sağa sola bakması kurmaylarından yardım alma çabası. Gerçekten İktidara yürüyen muhalefet partisi bu mu ?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Dün Deva partisini ziyaret eden Kemal Kılıçtaroğluna Açılışı yapılan Kıbrısta ki MARAŞ soruluyor :D Gündemden o kadar uzak ki ney Maraş mı hangi maraş der gibi sağa sola bakması kurmaylarından yardım alma çabası. Gerçekten İktidara yürüyen muhalefet partisi bu mu ?

Onun yerine bir partili biri olsaydı duymadıydıda sudu budu dersiniz

cidden bu habere inanan var mı

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Sıkılıyon demi günlük chp postu atmayınca duvarlara yumruk atasın falan geliyo.

Bu MARAŞ sorusundan önce Ülke Erken seçime gitmeli diye çağrı yapıyordu Kemal Bey aynı toplantıda :) Bu kafa ile mi erken seçime gidilecek diye göstermek istedim.

46 yıl sonra Maraş açılıyor Kıbrıs için tarihi bir gün ANA MUHALEFET liderinin konuya bakışı Maraş mı hangi maraş ne maraş'ı. Bu mantıkla mı Kıbrıs'ın hakları korunacak dış siyasette başarılı olunacak ?
Körlemesine kimi savunduğunuzu kimi desteklediğinizi görün işte.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Mesajım silinmiş. Gerçi tam olarak ne yazdım hatırlamıyorum ama hakaret yoktu.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Sıkılıyon demi günlük chp postu atmayınca duvarlara yumruk atasın falan geliyo.
Sadece siz mi giydirebilirsiniz karşıt görüşünüze ? Karşıt görüşün hiç mi hakkı yok ?
Konu içeriğinden uzak bu yazını raporlamayacağım, içerik ile alakalı yorum getirebilirsen sevinirim.

Savunduğun tarafın bilgisizliği taraf üyelerince de devam ediyor anlaşılan. Hiç birşey bilmiyorsanız dondurma diyeydiniz bari :)))

@OzkanK
Forumda bir başlıkta dediydim bunlar erken seçim istiyor. Devleti gene zarara uğratacaklar seçim masraflarıyla. Dediğim de çıktı. Adamın gündemle alakası yok. Tek bildiği mevcut lideri devirmek. Bahçeliye bile seslendi erken seçim için destek çıkın diye.

Erken seçime gitmeyi isteyenleri esefle kınıyorum. Cılkını çıkardılar siyasetin, demokrasinin. Herşeyi geçtim devlete boşu boşuna bunlar da israf çıkartıyor.

Andromedavor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,339
Chp'li kardeşlerim kusura bakmasın. Partilerinin başına gelmiş en düzeysiz, en üslupsuz şey...
Sadece CHP’nin değil. Ülkenin başına gelmiş en düzeysiz, en üslupsuz şey...
Bugüne kadar girdiği bütün seçimleri “açık ara” farkla kaybetmiş...
Hiçbir iddiasını kanıtlayamamış...
Hiçbir sözünde durmamış...
Üstelik “yalan”ı seriye bağlamış ve yalancılığı tescil edilmiş bir adam...
Hangi delege tercihinin,
hangi seçmen talebinin,
hangi taban baskısının ortaya çıkardığını bilmediğimiz bu adam CHP’de genel bakanlık yapıyor ve ne yazık ki hiçbir itirazla karşılaşmıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a attığı iftiradan sonra özür dilemesini bekledik.
Gelmedi.
Hadi işi vardı diyelim...
Parti sözcüsü Faik Öztrak’tan bekledik.
Ondan da gelmedi.
Kemal Bey bunu alışkanlık haline getirdi: İftira at, üstüne yat...