Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bütçem 500 tl.Şuan kullandığım kulaklık Gamepower Magnus v2.Lütfen güzel şeyler önerin.bütçeyi max 30tl aşabilirim.
Almayacağım Kulaklıklar
Logitech G Serisi (Bugün G332 SE elime ulaştı.Konforunu beğenmedim.Rahat değil.İade edeceğim.)
SteelSeries Arctis 1 (Aldım,ses kalitesi gerçekten kötüydü.Malzeme kalitesi,konfor çok iyiydi ancak ses sanki uzaktan geliyor gibiydi.İade ettim.)
Sıcak Bakmadığım Markalar
SteelSeries
Logitech
Gamepower
Gamebooster
Rampage
Trust
Onikuma

Sıcak Baktığım Markalar
HyperX
Corsair (HS serisinde mikrofonda cızırtı var mı bilmiyorum.)

Sizden ricam,belirttiğim şeylere göre önermeniz.Bu HyperX ve Corsair harici kulaklıklara da bakabilirim.
Son olarak da,Sayın @Usain ,lütfen konumu öne çıkarabilir misiniz?Şu kulaklık bakma işi canımı sıktı ve forumdaki önerilere cidden ihtiyacım var.

Mesaj otomatik birleştirildi:

<HyperX'in bütçeme göre kulaklığı olduğunu sanmıyorum>

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Son olarak da,Sayın @Usain ,lütfen konumu öne çıkarabilir misiniz?Şu kulaklık bakma işi canımı sıktı ve forumdaki önerilere cidden ihtiyacım var.
Maalesef öyle yapamıyoruz. Burada herkes konusu görülsün ister. Herkesin konusunu öne çıkaramayız sonuçta.

Reaksiyon puanı
181

ahmclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben daha önce kullanmadığım bir ürünü önermek istemem.
Thermaltake Tt eSPORTS H100 Gaming Kulaklık
Ben bu kulaklığı şuan da aktif olarak kullanıyorum ses kalitesinden mic. kalitesinden çok memnunum.
benim için tek dezavantajı mic. sökülüp takılabilen şekilde değil.
Tabi ışıklı mışıklı da değil ama kulaklık malzeme kalitesi ve kafa bandının ergonomisi gayet güzel.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
HS50 Pro deyip çekiliyorum ben.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Rampage Drop Plus modeline bakabilirsin her ne kadar Rampage'e sıcak bakmasanda bu modeli güzel gibi.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Maalesef öyle yapamıyoruz. Burada herkes konusu görülsün ister. Herkesin konusunu öne çıkaramayız sonuçta.
Çok ta etiketlememeye çalışıyorum ama 2. kulaklıkta iade olucak canım sıkıldı bir daha yapmam :/.
HS50 Pro deyip çekiliyorum ben.
Corsaır Hs50 Pro Stereo Gaming Kulaklık Siyah: Amazon.com.tr bütçemi aşıyor.Aklımda indirim bitmezse şu var: Corsair HS60 7.1 Gaming Kulaklık CA-9011174-EU | Trendyol ancak orjinal olup olmadığını burdan anlayamam :/.Sizce orjinal midir?
Ben daha önce kullanmadığım bir ürünü önermek istemem.
Thermaltake Tt eSPORTS H100 Gaming Kulaklık
Ben bu kulaklığı şuan da aktif olarak kullanıyorum ses kalitesinden mic. kalitesinden çok memnunum.
benim için tek dezavantajı mic. sökülüp takılabilen şekilde değil.
Tabi ışıklı mışıklı da değil ama kulaklık malzeme kalitesi ve kafa bandının ergonomisi gayet güzel.
Araştıracağım.Kulak yastıkları değişiyor mu?Değişiyorsa yedek kulak yastığı bulmak zor mu?

başlık Acil kulaklık Önerisi'ydi kim Kulaklık Önerisi yaptı :D?

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Çok ta etiketlememeye çalışıyorum ama 2. kulaklıkta iade olucak canım sıkıldı bir daha yapmam :/.

Corsaır Hs50 Pro Stereo Gaming Kulaklık Siyah: Amazon.com.tr bütçemi aşıyor.Aklımda indirim bitmezse şu var: Corsair HS60 7.1 Gaming Kulaklık CA-9011174-EU | Trendyol ancak orjinal olup olmadığını burdan anlayamam :/.Sizce orjinal midir?

Araştıracağım.Kulak yastıkları değişiyor mu?Değişiyorsa yedek kulak yastığı bulmak zor mu?

O indirim gayet iyi. Kaçırmadan alın. Replikası olmaz bunların.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Kulaklık iade olur olmaz sipariş edelim o zaman.Teşekkürler.

Aklıma bir şey takıldı.Sizce orjinal midir?Başka yerde bu indirim yok çünkü.

HS60'ı da beğenmezsek Gamepower Luna alacağız artık. :D

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Kulaklık iade olur olmaz sipariş edelim o zaman.Teşekkürler.

Aklıma bir şey takıldı.Sizce orjinal midir?Başka yerde bu indirim yok çünkü.

HS60'ı da beğenmezsek Gamepower Luna alacağız artık. :D
Gamepower ve JamesDonkey'den uzak durun derim ben.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
400TL civarında Rampage SN-RW1 varken diğer kulaklıklara bakılmaz bile o seviyede.

Corsair HS60 sizi memnun edecektir.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Sanırım en iyisi teknosa gibi yerlerde Arctis 1'i tekrar denemek.İçimde ukte kaldı.Sanki bana glen ürün hatalıymış gibi hissediyorum.Çünkü SteelSeries çok övülüyor.Eğer ses kalitesi iyiyse tekrar sipariş ederiz Amazon'dan.

Kulağımda Gamepower Magnus v2 ile yazıyorum (180 TL) ve gayet iyi geliyor sesi.İnsan Gamepower mı tercih etsem diye düşünüyor yinede :D.(Ama yine de sırada Arctis 1 ve HS35/60 var.)

<Alalı 1 sene oldu>

Kararımı verdim.Gamepower Kizaru.Ablamla a konuştuk bence üstü modelini al dedi. <Oyun oynamıyor>.Şu silah sıktığında ses yükselmesi çok sıkıntılı mı?Ben de çok sorun olmadı.Ayrıca Gamepower'da sağlamlık konusunda gerçekten iyi.Bu kulaklık kablosu bir çok kez altında kaldı.Çat çat sertçe yere düştü.Esnemesi çok iyi.SteelSeries aldım fos çıktı.Logitech aldım fos çıktı.
Umarım Gamepower fanboyu gibi gözükmemişimdir.
Bir sorum var,USB-Jak dönüştürücüsü alsam telefonda rahat kullanabilir miyim?
Ve silah sesi olayı çok sorun olur mu?

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Tekrar diyorum, o fiyatta SN-RW1 var. Kullandığım en iyi kulaklıklardan biridir. Arctis 3 almıştım ondan sonra, 2 ay kullanıp tekrar RW1'e dönmüştüm. Çok iyi modeldir o fiyatta.

ahmclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Kulak yastıklarının yedeklerini kutu içeriğinde bulamıyorsunuz. Fakat boyutlarına göre tahminimce piyasada uyumlu parça bulabilirsiniz.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
,,
Tekrar diyorum, o fiyatta SN-RW1 var. Kullandığım en iyi kulaklıklardan biridir. Arctis 3 almıştım ondan sonra, 2 ay kullanıp tekrar RW1'e dönmüştüm. Çok iyi modeldir o fiyatta.
Daha önce hiç Rampage kullanmadım.Babam bana son kez şans veriyor deneyip alacağım.Yoksa 3. kulaklık iademiz olacak aldığımı beğenmezsem.Yani demem o ki önce Rampage'in ucuz ürününü kullanmalıyım.

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
,,

Daha önce hiç Rampage kullanmadım.Babam bana son kez şans veriyor deneyip alacağım.Yoksa 3. kulaklık iademiz olacak aldığımı beğenmezsem.Yani demem o ki önce Rampage'in ucuz ürününü kullanmalıyım.
Bu ucuz ürün değil ki.
MSI DS502 ile aynı banttan çıkmış, iç aksamı ve sürücüleri tamamen aynı, sadece dış plastiği farklı hali. Son derece başarılı bir ürün.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Bu ucuz ürün değil ki.
MSI DS502 ile aynı banttan çıkmış, iç aksamı ve sürücüleri tamamen aynı, sadece dış plastiği farklı hali. Son derece başarılı bir ürün.
Yok ucuz derken o anlamda demedim.Yani mesela 100-180 tl fiyat aralığındaki kulaklığını kullanıp karar versem daha sağlıklı olur.Corsair HS60'ı merak ediyorum indirim bitmezse ama biterse Gamepower olacak gibi. MSI DS502 bütçemi aşıyor.

USB-3.5mm Jak girişi dönüştürücü alsam Gamepower Kizaru'yu telefonumda da kullanabilir miyim?

Peki ya hS35 nasıldır?Mikrofonunda dip ses sorunu varmış.

Son düzenleme: