Klavye tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Cvdr16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar max 150-160₺ olan, aydınlatması bulunan (mümkünse RGB, değilse yapacak bir şey yok hepsini tek renk olarak aydınlatan klavyeler de olur) ve en önemlisi tuşları silinmeyen bir klavye önerebilir misiniz? Ben 13 sene Casper bir klavye kullandım ve hiç tuş silinmedi. Gene böyle silinmeyen bir klavye bulmak istiyorum. Aydınlatmalı olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

LogiMessz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Arkadaşlar max 150-160₺ olan, aydınlatması bulunan (mümkünse RGB, değilse yapacak bir şey yok hepsini tek renk olarak aydınlatan klavyeler de olur) ve en önemlisi tuşları silinmeyen bir klavye önerebilir misiniz? Ben 13 sene Casper bir klavye kullandım ve hiç tuş silinmedi. Gene böyle silinmeyen bir klavye bulmak istiyorum. Aydınlatmalı olmasını istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
böyle artık yıllarca götürebilecek çok fazla ucuz klavye yok maalesefki ama ben sana gamepower walock u öneririm

Cvdr16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

LogiMessz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Tuş silinmesi az ise biraz daha bütçe çıkarız artık yapacak bir şey yok ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Of be hocam fiyatı bütçenin neredeyse iki katı. Yok mu daha uyguna?
tükrcell de 36 ay taksitle 600 tl lik klavyeler var onlar götürebilir

Tuş silinmesi az ise biraz daha bütçe çıkarız artık yapacak bir şey yok ?

Of be hocam fiyatı bütçenin neredeyse iki katı. Yok mu daha uyguna?
ya da a101 den 5-6 ay götürebilecek 40 tl lik klavye var ondan alın bozulduktan sonra yenisini alırsınız

Cvdr16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ya da a101 den 5-6 ay götürebilecek 40 tl lik klavye var ondan alın bozulduktan sonra yenisini alırsınız
Peki ben öyle bir klavye alıp tuşları silindikçe tuş yenilesem nasıl olur? Öyle ayrı olarak tuşları satılıyor mu?

LogiMessz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Peki ben öyle bir klavye alıp tuşları silindikçe tuş yenilesem nasıl olur? Öyle ayrı olarak tuşları satılıyor mu?
TUŞLARI SİLİNMEYEBİLİRDE SİLİNEBİLİRDE 40 TL YE MALUM KÖTÜ BİR KALİTESİ VAR ŞANSINIZA BELKİ 2 YIL GÖTÜRÜR BELKİ 4 ?

Cvdr16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
TUŞLARI SİLİNMEYEBİLİRDE SİLİNEBİLİRDE 40 TL YE MALUM KÖTÜ BİR KALİTESİ VAR ŞANSINIZA BELKİ 2 YIL GÖTÜRÜR BELKİ 4 ?
Onu kuzenim kullandı, maksimum 8 ay gider gibi geldi bana. Tuşları ayrı bulmak mümkün mü?

Son mesajlar