Polisiye Dizi Önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

Neshiro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar polisiye dizi önerisi varmı acaba? Benim istediğim dizi türü daha klasik polisiye tarzda yani öyle yoğun konulu gerilimli siyasi tarzda diziler değilde Lethal Weapon yada S.W.A.T Gibi Klasik polisiye dizi önerisi istiyorum, Polislerin arkadaşlığı klasik amerikan kafelerinde yada evlerde yapılan buluşmaların olduğu aralarındaki komik durumları'da konu alan sadece vakaları değil kendi yaşantılarından'da karelerin yer aldığı tarzda dizi var mıdır?

Son düzenleyen moderatör:

Neshiro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Broknlyn 9-9 önerebilirim.
izlediğim diziler arasında teşekkürler farklı bildiğin varsa olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

dexter polisiye kategorisine giriyor mu ?
hocam girer dexter bir kaç bölüm izlemiştim yıllar önce güzel gibiydi aslında ama tarz olarak aşırı yoğun konulu gizemli tek bir kişi üstünden geçiyorsa bilemiyorum

izlediğim diziler arasında teşekkürler farklı bildiğin varsa olabilir

hocam girer dexter bir kaç bölüm izlemiştim yıllar önce güzel gibiydi aslında ama tarz olarak aşırı yoğun konulu gizemli tek bir kişi üstünden geçiyorsa bilemiyorum
ama daha çok polis departmanı klasik devriyeler müfettiş swat gibi diziler hoşuma gidiyor csı gibi değilde

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ben geceleri teve 2 de kanıt dizisini izliyorum

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Lucifer var hem her bölümde bir cinayet konusu işleniyor hem de yan olaylar var. Ona da bir bakabilirsiniz.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Aklıma polisiye dizi gelmiyor. Eğer çok polisiye seviyorsun Ahmet Ümit kitaplarını okumanı şiddetle tavsiye ederim.

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
İzlemediyseniz True Detective, 24, Banshee ve Blackliste'e bir bakabilirsiniz

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mindhunter... Bilim Kurgu ile harmanlanmış polisiye tarzı bir dizi istersen Fringe bakmanı öneririm.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Bu kategorideki favori dizimdir. Hiçbir bilim kurgu dizisinde bu kadar sürüklenmemiştim.
ben fazla izleyemedim ama şimdi senin yorumu görünce hatırladım en son bi doktoru hastaneden çıkarıp olayları çözmesi için kullanıyorlardı bu kalmış aklımda,kesinlikle tekrar izleyeceğim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
ben fazla izleyemedim ama şimdi senin yorumu görünce hatırladım en son bi doktoru hastaneden çıkarıp olayları çözmesi için kullanıyorlardı bu kalmış aklımda,kesinlikle tekrar izleyeceğim.
Ohoo sen daha başlardasın. Mutlaka izle derim.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar polisiye dizi önerisi varmı acaba? Benim istediğim dizi türü daha klasik polisiye tarzda yani öyle yoğun konulu gerilimli siyasi tarzda diziler değilde Lethal Weapon yada S.W.A.T Gibi Klasik polisiye dizi önerisi istiyorum, Polislerin arkadaşlığı klasik amerikan kafelerinde yada evlerde yapılan buluşmaların olduğu aralarındaki komik durumları'da konu alan sadece vakaları değil kendi yaşantılarından'da karelerin yer aldığı tarzda dizi var mıdır?
Arka Sokaklar

hamzacandan12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Narcos daha iyisini bilmiyorum