Cuma Günü Ne Müjdesi Verilecek?

Bu konuyu okuyanlar

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
dolar 1 tl olacak dünya bankası ve imf ye bizim elimizdeki nakit fazla 1 katrilyon dolar size bağışlıyoruz dedik ,ülke olarak refah seviyesi yaşıyoruz bu yüzden yönetimi devrediyoruz biz doyduk halkımız da doysun ((=

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Arkadaşlar peki biz petrol veya doğalgaz bulursak sonrası ne olabilir?
mesela diğer ülkeler gelipte orda savaş durumu doğabilir mi?

Karadenizde karasuları ve Munhasır Ekonomik bölgeler çok önceden 30-40 yıl önce daha anlaşılmış paylaşılmış. Bizim sınırlarımız içinde bulduysak kimse karışamaz. Zaten Romanya ve Ukrayna tarafında kendi bölgelerinde çıkardığı yönünde haberler var.

Ama şuan Doğu Akdeniz için aynı şey söylenemez. Tam deniz yetki alanları belli değil dünya tam tanımamış. Bazı ülkelerin kendi aralarında yaptıkları anlaşmalar var ama diğerleri onu tanımıyor flan.

1597924159285.png

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Ben Kırklareli kıyılarında diye duydum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki İSTİFA da açıklayabilir

Melethrillue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Petrol ya da doğalgaz bulmuştur. ikisinden biri ama emin değilim.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Eğer doğalgaz veya petrol bulunduysa onu direk çıkaramayız kaliteli mi kalitesiz mi karbon oranı nasıl?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
İflah olmaz kura karşı iflah olmaz espriler ??

Her derde deva hoşaf bulunmuş..
Tübitak imzalı

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Faizlerde düşüş açıklamasın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekonomi ile ilgili olabilir çünkü Berat Albayrak'ta açıklama yaptı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Vatan Partisi genel başkanı Doğu Perinçek Karadeniz açıklarında doğalgaz bulunduğunu söyledi. Haber sitelerinde de mevcut.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Sen hayatın boyunca hiçbir iktidarın yapacağı zammı müjde olarak sunduğunu duydun mu Gamzeli, Dünya'da ya da Türkiye'de?

Cidden hayırlı bir haber olabileceğini bu ülkeye mi yakıştıramadın, siyasilere mi?

Bu adam ne zaman ağzını açsa ya vergi diyor yada zam yapıyor bir şeyler yasaklıyor. Bu ülkeden hiç umudum yok artık giderek batıyoruz. Adam aklımızla alay ediyor hala boş boş konuşuyorsunuz. Olsun nolur ki yol yaptı köprü yaptı. Damadı da dedi zaten bizim neyimize bmw mercedes.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
umudum yok artık giderek batıyoruz.
Sözün bittiği yerdeyim.
Bu koca dünya yüzünde bu ülke için bu tarz söylemleri söyleyebilen tek bir kesim var: CHP ve onun kanatları altındaki malum türevleri.
Şifa bulmaz, onmaz bir kafa bu.
Size Allah'tan şifalar dilerim, kıymetli kardeşim.

Not: Yemin ederek söyleyim ki bu yazdıklarımı birini desteklemek gibi güdük bir amaçla söylemedim. Zaten bunun siyasetle falan da alakası yok, benim açımdan. Kim iktidar olursa olsun, bu ülkeyi hiçbir zaman batırmaya gücü yetmeyecektir. Bu ülkeyi İnönü batıramamış, Demirel batıramamış, ABD'den özel görevli gelen Kemal DERVİŞ batıramamış da RTE mi batıracak. Mesele budur yani.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Sözün bittiği yerdeyim.
Bu koca dünya yüzünde bu ülke için bu tarz söylemleri söyleyebilen tek bir kesim var: CHP ve onun kanatları altındaki malum türevleri.
Şifa bulmaz, onmaz bir kafa bu.
Size Allah'tan şifalar dilerim, kıymetli kardeşim.

Not: Yemin ederek söyleyim ki bu yazdıklarımı birini desteklemek gibi güdük bir amaçla söylemedim. Zaten bunun siyasetle falan da alakası yok, benim açımdan. Kim iktidar olursa olsun, bu ülkeyi hiçbir zaman batırmaya gücü yetmeyecektir. Bu ülkeyi İnönü batıramamış, Demirel batıramamış, ABD'den özel görevli gelen Kemal DERVİŞ batıramamış da RTE mi batıracak. Mesele budur yani.

Abicim illa ak partili'mi olmam lazım laflara bak şifa dilerim bilmem ne tam ak partili kafası işte. Şunu da diyeyim de sana ben hep ak partiye verdim oyumu bir kere bile başka partiye oy verdiğimi hatırlamam ama bu saatten sonra kesinlikle oy yok artık yeter. Yiyip yiyip doymuyorlar hep fazlasını istiyorlar. Kadın cinayetleri çoğaldı sesini çıkartan yok yasa çıkartan yok kendi kızına yapılsa anında idam yasası çıkartır ama. Boş işler artık savunmayın bu adamları bana. Sana Allah'tan şifalar dilerim kelimesi en çok senin üstünde güzel durur gibi.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Abicim illa ak partili'mi olmam lazım laflara bak şifa dilerim bilmem ne tam ak partili kafası işte. Şunu da diyeyim de sana ben hep ak partiye verdim oyumu bir kere bile başka partiye oy verdiğimi hatırlamam ama bu saatten sonra kesinlikle oy yok artık yeter. Yiyip yiyip doymuyorlar hep fazlasını istiyorlar. Kadın cinayetleri çoğaldı sesini çıkartan yok yasa çıkartan yok kendi kızına yapılsa anında idam yasası çıkartır ama. Boş işler artık savunmayın bu adamları bana. Sana Allah'tan şifalar dilerim kelimesi en çok senin üstünde güzel durur gibi.
Gamzeli, ben partiden, siyasetten, şundan ya da bundan bahsetmedim güzel kardeşim. Sen "Ülke batıyor" söylemin üzerine söyledim. Senin kime verip vermeyeceğinin benim için hiçbir önemi yoktur. Daha önce kime verdin, bundan sonra kime verecen konusu seni ilgilendirir, benim bu gibi tercihlerde ne sözüm ne de haddim olur.