Görmüyor muşum

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
sana önerim kendini güçlendiricek sporlara git mesala kickbox a gidebilirsin eyer yakınında bir tane gençlik merkezi varsa tekvandoya gidebilirsin ama eyer gidersende bacagını acmaya hazır ol kick bbox a gittiginde teknik öğrendiğinde bunu kimseye uygulamıycak şekilde yapmalısın mesala gard almayı öğren vücüdunu sürekli dinç tut hayat zor :(
Kardeş senin sayende Adam Annesini ve Babasını Hastanelik yapar haa. ?

Dövmeseler dahada umursamaz olur, dikkat eksikliği yaşar akıp giden hayatında.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bacak dirseğim mi dedin bana mı oyle geldi ? ama artik bende oyle diyecegim ?
Yas kucukse kır dizini otur asagi. Elinden bir sey gelmez.
Yas buyukse bunu sonra konusuruz kotu ornek olmayalim ?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027

Lyouki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Tam vurcam babamın gücü geliyor iyi fikir biraz daha kas çalışmaya ve bu yaz tekvandoya gitmeye başlamalıyım
Dostum şimdi astım olduğunu söylüyorsun bu yüzden biraz ağırdan al kendini zorlama ve oradaki öğretmenin sana verdiği tavsiyelere uy. Ben de ileri seviye astımım ve senin yaşadığın duruma benzer bir durum yaşadım ama ben kendimi çok kastım ve sağlığım için iyi sonuçları olmadı sen de sakin ol ve bir kaç sene daha sabret babanın bile sana vurmaya çekineceği günler gelicek biraz daha büyüdüğünde bence bir polise gitmeli olan herşeyi anlatmalısın ya da güvenip sevdiğin bir akrabana olayları anlatıp onunla gitmelisin yok hala olmuyor dayak yiyorsan ve polislerden yardım yoksa bi insan bir noktaya kadar dayanır daha da dayanamazsan döv gitsin hiç uğraşma kendi yolunda ilerle ama bu yol seni serseriye çevirmesin ve düzgün bir yol olsun

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ağa gerçek baba anne seni itip kakmaz bizimkiyle de aramız iyi değildi küçükken hep döverdi en sonunda itip kakmaya başladım dövme olayı bitti artık. Babaya el kalkmaz eyv lakin baba dediğinde gerçek baba olacak öyle biyolojik diye değil sadece.. Şahsen ben de babamla pek anlaşamam ama içten içe severiz birbirimizi böyle kavgalar etsek de kısaca biraz yerini belli etmen gerek bence gidip polisi falan arama gelip bakıp gidiyorlar ya da barıştırıp eve geri gönderiyorlar ben çok gördüm böyle olay polis anca seni öldürürse ya da bir yerlerini keserse iş yapar(yaraladıgında, sakatladıgında yapmayadabilir yine)
Not: ben polisi vs. kötülemiyorum yanlış anlamayın genel olarak etrafımdaki gördüğüm olaylardan yola çıkarak bunu söylüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karakola git iyice anlat ikili oynarlar zaten kimse bunu kabul etmez falan de seni korumaya alırlar
Ağa bizde de kadını dövüyorlardı halamın oğlu şikayetçi olmaya giden kızı polis barıştırıp eve göndermiş

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Sinirden ne yazdığımı bilemiyorum diye başta söylemiştim :? Hem olayda takıldığınız şey bumu.

Hakan5566

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hem annen hem baban psikopat. Babam bana 1 kez vurdu şu ana kadar. Ondanda anneme saldırmıştım ondan vurdu galiba (4yaşımdayken yaşandı bu olay) annem de kötü bireyler yaptığım zaman elime vururdu en fazla. Annen seni dövdükten sonra dedikoduya geliyorsa çoklu kişilik bozukluğu filan olabilir. Devletten yardım al.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Kardeş senin annen ve baban sinirini senden çıkarıyor.Sen bunu rehber öğretmene anlat.Polis sana inanmaz.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
24 yaşındasın karşı koy sana onları döv demiyorum ama kendinede vurdurma

Git iş bul ayrıl evden

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Anlattıklarının yarısına ev hali diyebiliriz, diğer yarısında evet şiddet var.
Yalnız onların dedikodu alışkanlığı size de geçmiş anlattığınızın yarısı dedikodu.

Anne babam bana şiddet uyguluyor diye polise de başka mercilere de gidemezsiniz. Kazık kadar olmuşsun hala anne babanı mı şikayet ediyorsun derler adama.

Yaşın gerçekten 24 ise hayatında birşeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş hatta geçmiş demektir.
1- Sorumluluklarının farkına varmalısın ( buna kafesindeki kuşa sahip çıkmak dahildir).
2- Ailenle oturup ciddi ciddi konuşmalısın ben artık çocuk değilim bana 10-12 yaşındaki bir çocuk gibi davranmayın demelisin.
3- İmkanın varsa bir iş bul ve kendi paranı kazanmaya başla anne baban sana sonsuza kadar bakamaz.

Birşeylerin değişmesini istiyorsan önce sen değişmelisin.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Burada yaşı daha küçük arkadaşlar olayı çok abartmış, yok psikopatlık yok polis yok devlet yardımı... döv diyen bile var :)
Her ana baba çocuğunu döver şahsen annem beni süpürge sapıyla bile dövmüşlüğü vardır, Allaha şükür her yanım sağlam.
Bence sen bu olayı fazla abartıyorsun gibi geldi bana, baban kalkıp sana normal bi adama vurur gibi vurmuyordur sadece korkutmaktır maksadı.
Ha eğer çok canını sıktılarsa artık bi oturup konuşmayı dene. Bir de tam bu dönemler bluğ çağı olduğu için baba biraz ağırlığını koyuyor olabilir malum bu dönemlerde aile korkusu bilmeyen bazı arkadaşlarım vardı şimdi pek iyi durumda değiller.

Anlattıklarının yarısına ev hali diyebiliriz, diğer yarısında evet şiddet var.
Yalnız onların dedikodu alışkanlığı size de geçmiş anlattığınızın yarısı dedikodu.

Anne babam bana şiddet uyguluyor diye polise de başka mercilere de gidemezsiniz. Kazık kadar olmuşsun hala anne babanı mı şikayet ediyorsun derler adama.

Yaşın gerçekten 24 ise hayatında birşeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş hatta geçmiş demektir.
1- Sorumluluklarının farkına varmalısın ( buna kafesindeki kuşa sahip çıkmak dahildir).
2- Ailenle oturup ciddi ciddi konuşmalısın ben artık çocuk değilim bana 10-12 yaşındaki bir çocuk gibi davranmayın demelisin.
3- İmkanın varsa bir iş bul ve kendi paranı kazanmaya başla anne baban sana sonsuza kadar bakamaz.

Birşeylerin değişmesini istiyorsan önce sen değişmelisin.
13 yaşında "reşit olmama 5 yıl kalmış" diyor siz konudaki mesajları okumuyor musunuz?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Bu şiddet değil bence. Klasik türk babası. Ters adamlar zaten karadenizliler. Çok bulaşmamak lazım. Ayrıca şikayet et diyenler olmuş. Bence sana yakışanı yap ve şikayete yeltenme.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Burada yaşı daha küçük arkadaşlar olayı çok abartmış, yok psikopatlık yok polis yok devlet yardımı... döv diyen bile var :)
Her ana baba çocuğunu döver şahsen annem beni süpürge sapıyla bile dövmüşlüğü vardır, Allaha şükür her yanım sağlam.
Bence sen bu olayı fazla abartıyorsun gibi geldi bana, baban kalkıp sana normal bi adama vurur gibi vurmuyordur sadece korkutmaktır maksadı.
Ha eğer çok canını sıktılarsa artık bi oturup konuşmayı dene. Bir de tam bu dönemler bluğ çağı olduğu için baba biraz ağırlığını koyuyor olabilir malum bu dönemlerde aile korkusu bilmeyen bazı arkadaşlarım vardı şimdi pek iyi durumda değiller.

13 yaşında "reşit olmama 5 yıl kalmış" diyor siz konudaki mesajları okumuyor musunuz?
Bir üstteki mesajda arkadaş 24 yaşındasın yazmış ona referansla yazdım o mesajı.
Normalde ilk mesajı dikkatli okurum diğerlerini hızlıca okurum 13 sayısı ara mesajlardan birinde sadece sayı olarak yazılmış.

ayrıca cümleye "yaşın gerçekten 24 ise" diye başlamıştım siz neden yükseldiniz onu anlamadım?

Son düzenleme: