Haylou GT1 Plus vs QYC T5

Bu konuyu okuyanlar

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Selamlar. Film dizi izlemek, müzik dinlemek ve telefon görüşmeleri olarak hangisi daha iyidir?

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Taotronics saund liberty 53

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
ben banggoodan lenovo aldım aras kargo getirebilirse sonucu söylerim qcy onermem xiaomibana kalırsa çöp bitzwoif alabilirsiniz ona çok iyi deniyor diye duydum okudum

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ne zamandır kullanıyorsunuz ve mikrofon performansı olarak nasıl acaba?
3 ay oldu hocam
Bu fiyattaki tws kulaklıkların mikrofonundan şaheser beklemeyin, iki saat boyunca microsoft teams'den görüşme yaptım, sesin çok iyi ya da kötü gibi bir şey söylemediler. Ama ses kalitesi fiyatına göre çok iyi ve ses gerçekçi.

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
3 ay oldu hocam
Bu fiyattaki tws kulaklıkların mikrofonundan şaheser beklemeyin, iki saat boyunca microsoft teams'den görüşme yaptım, sesin çok iyi ya da kötü gibi bir şey söylemediler. Ama ses kalitesi fiyatına göre çok iyi ve ses gerçekçi.
Peki çok teşekkür ediyorum. Bende araştırdım ve sanırım T5 i alacağım.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Selamlar. Film dizi izlemek, müzik dinlemek ve telefon görüşmeleri olarak hangisi daha iyidir?

Münkün olduğunda kablolu kulaklık kullanmaya çalışan ama kablosuz kulaklıkları arasında qcy t5 olan bir kulaklık kullanıcısıyım. Qcy t5 dinleme performansı güzel, ses yüksekliği, mid ve tizleri normal, basları yeterli seviyede veren bir kulaklık. Tam bir müzik dinleme kulaklığı değil ama onu baştan söyliyim. Pili çok uzun gitmiyor. Bir full şarj 3-4 saat alabiliyorsunuz dinlediğiniz ses yükselik durumuna göre. Onun dışında kapalı ve gürültüsüz alanlarda mikrofon performansı güzel. Ama dışarda ve özelliklede gürültülü mekanlarda mik. performansı kötü. Sizin sesinizden çok çevre sesleri alıyor ne yazıkki. Yanlış hatırlamıyorsam ben bunu satın alırken gt1 ve gt1 plus yoktu yada ben görmemiştim. Gt1 ve gt1 plus modellerini daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. O nedenle ben bu iki cihaz arasında gt1 plus'ı alırdım.. Bunlar dışında da bütçeyi bir tık arttırabilirseniz pamu slide mini diye bir kulaklık var ne çok pahalı ne ucuz. Şarj, mikrofon konularında baya methini duydum. Aklınızda bir fikir olarak bulunsun derim.

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Şuanlık ve aldıktan sonra kafanıza takılacak her türlü sorun için yardım edebilirim. Şimdiden hayırlı olsun hocam [emoji4].
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Münkün olduğunda kablolu kulaklık kullanmaya çalışan ama kablosuz kulaklıkları arasında qcy t5 olan bir kulaklık kullanıcısıyım. Qcy t5 dinleme performansı güzel, ses yüksekliği, mid ve tizleri normal, basları yeterli seviyede veren bir kulaklık. Tam bir müzik dinleme kulaklığı değil ama onu baştan söyliyim. Pili çok uzun gitmiyor. Bir full şarj 3-4 saat alabiliyorsunuz dinlediğiniz ses yükselik durumuna göre. Onun dışında kapalı ve gürültüsüz alanlarda mikrofon performansı güzel. Ama dışarda ve özelliklede gürültülü mekanlarda mik. performansı kötü. Sizin sesinizden çok çevre sesleri alıyor ne yazıkki. Yanlış hatırlamıyorsam ben bunu satın alırken gt1 ve gt1 plus yoktu yada ben görmemiştim. Gt1 ve gt1 plus modellerini daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim. O nedenle ben bu iki cihaz arasında gt1 plus'ı alırdım.. Bunlar dışında da bütçeyi bir tık arttırabilirseniz pamu slide mini diye bir kulaklık var ne çok pahalı ne ucuz. Şarj, mikrofon konularında baya methini duydum. Aklınızda bir fikir olarak bulunsun derim.
Peki GT1 plus test ettiniz mi aradaki farkları net olarak görebildiniz mi?

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki GT1 plus test ettiniz mi aradaki farkları net olarak görebildiniz mi?

Aralarında uçurum olmamakla birlikte sound kalitesini bir tık daha beğendim ve mic. performansı dışarıdaki sesi t5'e göre daha çok kesiyor ama bunu yaparken sizin sesinizi de azalttığını söyleyebilirim. Bu arada oyun oynuyorsanız t5'in oyun modu var gecikmeyi azaltma işlemi yapıyor. gt1 plus'da bu olmayabilir aklıma gelmişken bunu da belitmiş olayım. Ama az önceki söylediğim modeli bi inceleyin derim bende bütçe denkleyebilirsem düşündüğüm modellerden birisi pamu slide mini.

mehmeterdemyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Aralarında uçurum olmamakla birlikte sound kalitesini bir tık daha beğendim ve mic. performansı dışarıdaki sesi t5'e göre daha çok kesiyor ama bunu yaparken sizin sesinizi de azalttığını söyleyebilirim. Bu arada oyun oynuyorsanız t5'in oyun modu var gecikmeyi azaltma işlemi yapıyor. gt1 plus'da bu olmayabilir aklıma gelmişken bunu da belitmiş olayım. Ama az önceki söylediğim modeli bi inceleyin derim bende bütçe denkleyebilirsem düşündüğüm modellerden birisi pamu slide mini.
Pamu bütçe olarak fazla bana. Madem fazla fark yok görünüş olarakta beğendiğim t5 i alıyorum ben. Fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

ByMoToRisT

Asistan
Reaksiyon puanı
181
QCY T5 kullanıyorum telefonda kullanırken hiçbir sorun yaşamadım. Dokunmatiği bazen sinir ediyor ama o da algılamamasından değil, tutturamam.
PCde kullanımda oyun oynarken DC ya da skype ile konuşmaya girince sesler bozuluyor.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ben de qcy t5 kullanıyorum en sevmediğim yanı kutusunda şarj göstergesi olmaması konuşurken mikrofondan sesimin iyi geldiğini söylediler.Ses performansı da yeterli dengeli sesler var mesela sonynin mh 750 kulaklığı var onun bassları daha net ama bunda dengeli bir ses var.