Fotojeniklik ?

Bu konuyu okuyanlar

Axuila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar, ben çok yakışıklı birisiyim yani görseniz sizde öyle derdiniz heralde :D neyse, gelin fotolarda görün bide çok kötü çıkıyorum sürekli fotolarda kötü gözüküyorum, fotojeniklik ile alakalı bi durum olabilir mi. Yani benden daha kötü olan arkadaşlarım fotolarda güzel çıkarken, ben yakışıklı olduğum halde fotolarda kötü çıkıyorum.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,050
Dişler gözüksün gülerken.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Fotoğraf çekerken ya da çektirirken önemli olan tek faktör modelin yakışıklı ya da güzel olması değildir.
Önemli olan fotoğrafı çeken kişidir.
Sizi şekillendiren ve uygun açınızı yakalayacak olan kişi.

Axuila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Fotoğraf çekerken ya da çektirirken önemli olan tek faktör modelin yakışıklı ya da güzel olması değildir.
Önemli olan fotoğrafı çeken kişidir.
Sizi şekillendiren ve uygun açınızı yakalayacak olan kişi.
Tamamda kötü olan arkadaşım fotoda iyi çıkıyor yani.

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Tamamda kötü olan arkadaşım fotoda iyi çıkıyor yani.
Işığa göre çok fazla değişkenlik gösterebiliyor güneşli bir yerde veya güneş ışığı alan bir yerde fotoğraf çekilirken çok daha iyi çıkarsınız ama dümdüz vesikalık fotoğraf gibi çektirirseniz kötü çıkar tamamen ışığa açıya bağlı

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Yakışıklı olduğun tanısına nasıl vardın merak ediyorum :)

• Beğen
Reactions: bwr

Axuila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aynadan bakınca kendime düşüyorum, onuda geçtim bi cafede felan oturmaya gidince 3-4 kızla rahat bakışıyorum kız salyasi aka aka bakıyor ama yakışıklı değilim aynen hepsi kör ?

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Aynadan bakınca kendime düşüyorum, onuda geçtim bi cafede felan oturmaya gidince 3-4 kızla rahat bakışıyorum kız salyasi aka aka bakıyor ama yakışıklı değilim aynen hepsi kör ?
Öncelikle yakışıklılık skalana hayran kaldım. Senin sorunun fotojenik olmamak değil bu konuda için rahat olsun. Sorunun egondan beslenmen... Okumanı tavsiye ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Az görülmeyen bir kibir örneği.
Madem yakışıklısın forum köşelerinde sürünme kardeşim. Git değerlendirebilecek adamları bul değerlendir yakışıklılığını. Onlar fotojenlik meselesini de çözerler.

Axuila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
IMG_20200722_232702.jpg
sanırım tek güzel çıktığım foto uzaktan çekilince çok kötüyüm sadece. ? ( geçen yıl )

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Mankenlik ajanslarına veya devlet destekli kurslara yazılabilirsin ve üniversitede sanat üzerine yoğunlaşabilirsin, fotojeniklik üzerine o kadar sıkıntı etmen gereksiz...

Axuila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mankenlik ajanslarına veya devlet destekli kurslara yazılabilirsin ve üniversitede sanat üzerine yoğunlaşabilirsin, fotojeniklik üzerine o kadar sıkıntı etmen gereksiz...
Yok ya yakışıklı değilim ??

M

Murat Burç

SDN Okuru
knk tamamda olay kız değil ki kız çok zaten, benim burda açtığım konu fotojenik ile ilgili bir şey olayı buraya niye çekiyorsunuz konuyla ilgili fikrin yoksa yazmican bu kadar basit. Fikri olan insan yazacak, adam diyoki yakışıklı olduğun kanısına nasıl vardın ulan gerizekalı ben sana derdimi anlatıyorum sen başka bişe diyorsun, çok saçma.
Bizim dediğimiz çok açık. Gerçekten bu kadar yakışıklı olduğuna inanıyorsun. Git fotoğraf işi yapan birine çeksin düzgün fotoğrafını bir de o baksın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben çok yakışıklıyım demedim, bazı üyeler yakışıklı olduğun kanısına nasıl vardın diye yorum atınca olay buraya geldi, konu fotojenik ile alakalı, benim tipim ile alakalı değil.
Merhabalar, ben çok yakışıklı birisiyim yani görseniz sizde öyle derdiniz heralde

Balık yağı hapı tavsiye ederim.
1200 miligramları ancak paklıyor.

Kamu hizmeti:

Axuila

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oyyyy bu sert oldu :D ?
Bak nasıl da düşmemi bekliyor, bu kadarda kıskanma, ne Allah yakışıklı yaratmış diye düşman olmak zorunda mısın, gel yanımda takıl sanada ayarlarım. Xnsjxkkskxksdk

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Bak nasıl da düşmemi bekliyor, bu kadarda kıskanma, ne Allah yakışıklı yaratmış diye düşman olmak zorunda mısın, gel yanımda takıl sanada ayarlarım. Xnsjxkkskxksdk
Senin fare yakalamışlığın kadar : ))

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Kendini yakışıklı sandığın kadar bir zeki olsan ?