İphone 7 hala alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

EfeHNB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Reaksiyon puanı
342
Bilmiyorum almaya gittiğimizde anca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarjı az gidiyomuş yoksa bence sıkıntısı yok zaten kullanan arkadaşlarımda sadece şarjdan şikayetçi.
vallah abimde şarj sıkıntısı yok diye biliyorum bi ara fortnite oynuyordum 3 saat şarjı 90dan 15e

EfeHNB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Büyük ihtimal iphone 7 alıcam zaten şarjı çok götürcek şeyler yapmıyorum bana yeter bence.

İkeaköftesi

Asistan
Reaksiyon puanı
116
bencede iphone alın hocam androi den geçtim çok memlun oldum sizede öneriririm

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
Güncel telefonlara bak derim. Miladı dolmuş bence pekte kullanışlı gibi görünmüyor. Anca sosyal sitelerde takılırsın hatla arama filan yaparsın.

Bilgisayardan Video, müzik yada sana yararlı olan dosya atayım derken tıkanıp kalırsın.

EfeHNB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Güncel telefonlara bak derim. Miladı dolmuş bence pekte kullanışlı gibi görünmüyor. Anca sosyal sitelerde takılırsın hatla arama filan yaparsın.

Bilgisayardan Video, müzik yada sana yararlı olan dosya atayım derken tıkanıp kalırsın.
Zaten internette sosyal medyada takılmak için alıcam. Bilgisayardan video falanda atmıyorum genelde ama eğer atıcak olursam abimin falan telefonla bi şekilde hallederim diye düşünüyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,968
İyi o zaman. Bir hayırlı olsun derim.

EfeHNB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Saol teşekkür ederim.

Srtkfa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
iPhone 7 nin desteği 2021 yılında kesilicek haberin olsun iyice araştır bunu 2 sene sonra burdakilere küfür etmeye başlama android telefonun destek kesilmesi gibi olmuyor iphone kapalı sistem olduğu için daha ciddi sonuçları olabilir bunu göz önüne almalısın

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
iPhone 7 nin desteği 2021 yılında kesilicek haberin olsun iyice araştır bunu 2 sene sonra burdakilere küfür etmeye başlama android telefonun destek kesilmesi gibi olmuyor iphone kapalı sistem olduğu için daha ciddi sonuçları olabilir bunu göz önüne almalısın
Ayn öyle olcak zaten 1 yıl sonra ısınıyor tıkanıyor şarjı hemen bitiyor diye şikayet etcek. Bırakın iphone 7 yi 8 bile alınmaz.

eneshyrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güzel telefon ama şarjı 1 gün gitmiyor neredeyse.

EfeHNB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Herhangi bir telefonu 32gb aldım diyelim çok takılma sorunu falan yaşarmıyım?

Reaksiyon puanı
8,012
Ben şahsen önermem yarım günü rahat çıkarıyor fakat telefon acayip sorunlu geçişlerde takılmalar, safari’de telefon pişiyor resmen zaten boş instagram’da falan gezerken dahi ısınıyor abartılacak kadar değil ama ısınıyor. Erenist’in dediği gibi se2020 veya daha üst versiyonlara bakın illa iphone alacaksanız.
Tamam 7 alınmaz da bu kadar gömdüğünüz gibi de değil telefon. A10 nasıl kasıyormuş geçişlerde?

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Tamam 7 alınmaz da bu kadar gömdüğünüz gibi de değil telefon. A10 nasıl kasıyormuş geçişlerde?

Sorunlu olan A10 değil zaten 7 o yorumdan sonra yazdığım gibi cihaz ısındıktan sonra geçişlerde takılıyor özellikle home tuşuna çift tıklayıp uygulama silme ekranına geçişte 2-5 sn arası geçmiyor geçerken de takılıyor normal sıcaklıkta sorunu yok fakat çok çabuk ısınan bir cihaz olduğundan böyle olaylar sık oluyor az sürüyor ama sık olduğundan sinir bozabiliyor, ben arkadaşın o kadar parayı gidip 7’ye vermesini önermedim sadece, 7 plus iyidir onu bilemem ama iphone 7 çok iyi değil hele günümüzde.

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
A10 Fusion son zamanlarda optimizasyonlardan kaynaklı animasyonlar ve uygulamalarda kasma ayrıca şarj sıkıntıları yaşıyordu çözülür umarım. 7 güzel cihaz. ama hak ettiği fiyatın saçma bir fazlalığına istiyorlar ama gene de hayırlı olsun canını sıkacağını zannetmem ancak 16nm işlemci sana ileri vaatli 2-3 senede gözle görülür yavaşlamalar karşına çıkartabilir.

Reaksiyon puanı
8,012
A10 Fusion son zamanlarda optimizasyonlardan kaynaklı animasyonlar ve uygulamalarda kasma ayrıca şarj sıkıntıları yaşıyordu çözülür umarım. 7 güzel cihaz. ama hak ettiği fiyatın saçma bir fazlalığına istiyorlar ama gene de hayırlı olsun canını sıkacağını zannetmem ancak 16nm işlemci sana ileri vaatli 2-3 senede gözle görülür yavaşlamalar karşına çıkartabilir.
2-3 yıla bence de yavaşlar. Ama iOS Beta kullanmıyorsa şu an kasması mantıklı gelmedi bana.

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
2-3 yıla bence de yavaşlar. Ama iOS Beta kullanmıyorsa şu an kasması mantıklı gelmedi bana.

Kral telefon kasmıyor zaten ısındığında takılıyor soğuduğunda düzeliyor ben bunu arkadaş bilsin diye yazdım, kasma donma oyun oynayamama vs. şu an için sorun yok zaten. Demek istediğim cihazın çok fazla ısınması ve takılma yapması cümlemi yanlış yazmışım sonradan farkedip alt taraflara yazdım. Isınmadığı sürece sorunu yok..

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Kral telefon kasmıyor zaten ısındığında takılıyor soğuduğunda düzeliyor ben bunu arkadaş bilsin diye yazdım, kasma donma oyun oynayamama vs. şu an için sorun yok zaten. Demek istediğim cihazın çok fazla ısınması ve takılma yapması cümlemi yanlış yazmışım sonradan farkedip alt taraflara yazdım. Isınmadığı sürece sorunu yok..
Isınmadığında 5S modeli bile kasmıyor o sıkıntı bir durum :D