Komşu kızına aşık oldum

Bu konuyu okuyanlar

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Hocam bence birşey olmaz bizim binadaki 1.kattaki komşu kızı ile 8.kattaki komşu evleniyor :D

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Pos cihazından çıkan fişten kızın amcasının, kardeşinin, kendisinin, yengelerinin ve teyzelerinin sosyal medya hesaplarını bulmuştum önerilerim güvenlidir, kafanda şüphe olmasın.
Hocam sordum ve evet dei ama asıl iş ailelere farkettirmemek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla şuan çok mutluyujmmmmmmmmm
Ailelere fark ettirmemek için WP/IG/FB/Tw tarzı ortamlarda görüşmeyin, Discord kullanın veya özel mesajlaşma sistemi olan bir oyun indirip oradan yazışın. Eğer kız sürekli dışarı çıkan birisi değilse sık sık görüşmeyin çünkü son zamanlarda dışarı çıktığını fark ederlerse patlarsınız ayrıca bu telefon için de geçerli. Patlamamak için okullar açılana kadar sabredin çıkışta görüşürsünüz en azından kız arkadaşlarla takılıyorum falan diyebilir. Aileler varken yüz yüze gelirseniz yüz çevirin gözlerinin içine vs. bakarsanız kolaylıkla patlarsınız.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Pos cihazından çıkan fişten kızın amcasının, kardeşinin, kendisinin, yengelerinin ve teyzelerinin sosyal medya hesaplarını bulmuştum önerilerim güvenlidir, kafanda şüphe olmasın.

Ailelere fark ettirmemek için WP/IG/FB/Tw tarzı ortamlarda görüşmeyin, Discord kullanın veya özel mesajlaşma sistemi olan bir oyun indirip oradan yazışın. Eğer kız sürekli dışarı çıkan birisi değilse sık sık görüşmeyin çünkü son zamanlarda dışarı çıktığını fark ederlerse patlarsınız ayrıca bu telefon için de geçerli. Patlamamak için okullar açılana kadar sabredin çıkışta görüşürsünüz en azından kız arkadaşlarla takılıyorum falan diyebilir. Aileler varken yüz yüze gelirseniz yüz çevirin gözlerinin içine vs. bakarsanız kolaylıkla patlarsınız.
Hocam sizde ne taktikler varmış be hepsini uyglamaya dikkat ediceğim

Peki o ve ben kulaklık taksam ve knk faln diyerek konuşssak olurmu yada msesajla mı yapalım

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Hocam sizde ne taktikler varmış be hepsini uyglamaya dikkat ediceğim

Peki o ve ben kulaklık taksam ve knk faln diyerek konuşssak olurmu yada msesajla mı yapalım
Kızın konuşma şeklinden ve açılan konulardan kız arkadaşıyla görüşmediği anlaşılabilir, eğer sizden hoşlanıyorsa ister istemez tavırları da değişecektir yani bir şeyler döndüğü kolaylıkla anlaşılır. En doğru yol mesaj fakat platform da önemli.

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Kızın konuşma şeklinden ve açılan konulardan kız arkadaşıyla görüşmediği anlaşılabilir, eğer sizden hoşlanıyorsa ister istemez tavırları da değişecektir yani bir şeyler döndüğü kolaylıkla anlaşılır. En doğru yol mesaj fakat platform da önemli.
Hocam pubg nin kendi mesajlaşması var onu kullanırız.Siz fişten nasıl buldunuz o kadar şeyi ya

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ağa aşık ol sev güzel şey ama gidip taciz edip rahatsız etmek kötüdür durmadan yazıp ya da bakarak zaten gönlü varsa yüz verir yoksa vermez o zamanda üzerine gitmenin anlamı kalmaz

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Ben dedim size işte foruma çöpçatanlık bölümü açalım diye, millet ihtiyaç duyuyor işte. ?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Onla olan samiyetini arttır mesela her gördüğünde selam ver kız bir yerde gorursen nasıl olduğumu sor iste yakin ol sonra bir yere cikalimmi de sonra bu.u siklastir yavaşça kız sana alışır sonra telefonda görüşün sonra sevgili olursun bir Bakmışsın evlisin:D(NOT:Bu yazıyı liseye başlayacak biri söylüyor ben sana yardim ettim sende bana lise konusunda yardim et :))
Yaz dizisi tadında?