İphone 11 s20 plus

Bu konuyu okuyanlar

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Tamam. Bende sizin oyun konusunda söylediğinizi söyleyecem. herkes ekrana önem veriyormu? Herkes tasarıma önem veriyormu? Herkes telephoto ya önem veriyormu. Bunu anlattım size. Ekranı Amoled olsaydı kesinlikle alırdım. Cihaz sizin anlattığınız gibi olsa dünyada en fazla satılan cihaz olmazdı. Öyle bir anlatıyorsun ki iPhone Se nin içinden hızlı şarj çıkıyor ve tasarımı harikalar harikası. Hızlı şarj olayı çözülür ama S20 ultra daki throttle ı nasıl çözeceksin? O servisleri devre dışı bıraksan o cihaz iki kat daha fazla pil yiyecek ve daha fazla ısınacak zaten fazla ısınıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak gülme emojisi atıyorsunuz.
Peki bir şey sorucam:Sen günlük kullanımda telefonu kullanırken nereye bakıyorsun? Gökyüzünemi???Uzayamı???Yoksa ekrana mı? Bakıyorsun.Tasarım bir akıllı telefon için önemli.Bir cihazı tek elle rahat kullanmak var,zorlanarak kullanmak var.Cepte kibar bir cihaz taşımak var,bide tuğla taşımak var.Telephoto sadece zoom demek değil.Telephoto portre cekimlerinide etkiliyor.8000 TL verip bide 200 TL hızlı şarja bayılacaksın.???Senin zekana hayranım.Throttle olayı oyunda var ama gündelik kullanımda yok.S20 ailesi diğer cihazlar ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor.2 kat pil yeme olayına bir şey diyemem.Videoyu çeken kişi bu yöntemle daha fazla performans vereceğini söyledi.Yazdıklarına gülüyorum.Diyorsunki S20 ultra amiral gemisi herşeyi iyi olmalı.Bende diyorum ki S20 ultra amiral gemisi de İphone11 giriş seviyesi cihazmı? Apple bile senin kadar çöp 11 i savunmamıştır.??

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Peki bir şey sorucam:Sen günlük kullanımda telefonu kullanırken nereye bakıyorsun? Gökyüzünemi???Uzayamı???Yoksa ekrana mı? Bakıyorsun.Tasarım bir akıllı telefon için önemli.Bir cihazı tek elle rahat kullanmak var,zorlanarak kullanmak var.Cepte kibar bir cihaz taşımak var,bide tuğla taşımak var.Telephoto sadece zoom demek değil.Telephoto portre cekimlerinide etkiliyor.8000 TL verip bide 200 TL hızlı şarja bayılacaksın.???Senin zekana hayranım.Throttle olayı oyunda var ama gündelik kullanımda yok.S20 ailesi diğer cihazlar ne kadar ısınıyorsa o kadar ısınıyor.2 kat pil yeme olayına bir şey diyemem.Videoyu çeken kişi bu yöntemle daha fazla performans vereceğini söyledi.Yazdıklarına gülüyorum.Diyorsunki S20 ultra amiral gemisi herşeyi iyi olmalı.Bende diyorum ki S20 ultra amiral gemisi de İphone11 giriş seviyesi cihazmı? Apple bile senin kadar çöp 11 i savunmamıştır.??
Arkadaşım şaka mı yapıyorsun? Kaba diyorsun S20 Ultra daha kaba daha ağır. S20 Ultra Portre modunda Telephoto yu çalıştırdığını gerçekten düşünüyormusunuz? 200 mesaj olmuş hala günlük kullanımda fark yok diyor. Siz ilk önce mesajları okuyun sonra yazın. Peki iPhone SE yi aldığında hızlı şarj çıkıyormu? O Kalın çerçevelerin neyini savunuyorsun hala? İPhone 11 Pro Max, iPhone 11 den daha ağır. O zaman o cihazıda mı yerden yere vuralım? Apple senin kadar iPhone SE yi savunmadı. Benimle tartışma artık. Birde iPhone 11 e çöp yazmış. Senin tarafsız olduğuna kimse inanmaz????.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bu ikisine laf anlatamıyorum bari sen yapma.S20 ailesinin hitap ettiği kitle belli,hitap etmediği kitle belli.Yüksek grafikli oyunları oynayan,9-10 saat ekran süresi bekleyen biri almasın zaten.Oyunda throttle yiyor ona lafım yok.Gündelik hayatta da çok ısınıyormuş.Forumları takip ediyorum.Abartıldığı gibi bir ısınma yok.@Evolution denilen şahıs diyorki amiral gemisi bu herşeyi en iyi yapmalı.?? Peki hocam S20 amiral gemiside İphone11 ne hocam? Giriş seviyesi cihazmı? 8000 TL ye satılan cihazda kutudan hızlı şarj çıkmıyor.8000 TL'ye satılan cihazın ekranı HD ips.Aynı şahıs diyorki S20 ultra amiral gemisi S10 dan çok üstün olmalı.Adama diyorum ki.Peki 11 in Xs e karşı ekran ve tasarım konusunda rezil olmasını nasıl yorumluyorsun? Diyorum.Bana diyorki xs in ekran, telephoto, tasarım dışında ne artısı var? Diyor.????? Bir insan kendisi ile ancak bu kadar çelişir.Ben bu şahısın saçma yorumlarına gülmekten yoruldum o kendini rezil etmekten yorulmadı.
Kötü ekran koymak tercihtir ısınma bir problemdir. Isınma bütün elektronik cihazların ömrünü kısaltır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kötü ekran koymak tercihtir.??8000 TL vereceğim karşılığında HD ips bir ekran alıcam ve sen bunu normal karşılayacaksın.8000 TL vereceğim kutudan hızlı şarj çıkmayacak.Bunuda görmezden geleceksin.8000 TL vereceğim telephoto olmadığı için zoom yapmaktan,portre çelmekten aciz bir kameraya sahip olucağım.8000 TL vereceğim A13 bionic işlemciye rağmen ana kamera 4 saniye fotoğraf işleyecek öylemi? Yerin dibine soktuğun Exynos 990 lu S20 ler 4 saniye fotoğraf işlemezken,S20 leri geçtim 1000-1500 TL ilk orta seviye cihazlar bile 4 saniye fotoğraf işlemezken 8000 TL ilk cihazın ana kamerasının 4 saniye fotoğraf işlemesini normal görüyorsun öyle mi? 8000 TL vereceğim Ses seviyesi Mate 20 pro gibi düşük stereo hoparlöre sahip olucağım.Bunu normal karşılayacağım öylemi? Bir kez daha inandımki sen dahil bir çok kişinin teknoloji bilgisi yetersiz.Bana sakın biliyorum deme.Sana diyorumki S20 ailesinde oyunlarda throttle var ama gündelik kullanımda abartılacak bir ısınma yok diyorum.Hala 4 ay önceki videoları atıyorsun.Donanımhaber forum S20 kullananların bir çoğu cihazından memnun diyorum sana kanıt sunuyorum hala throttle diyorsun.Sana hayatta başarılar.
Kötü ekran koymak firmanın tercihidir ama cihazın ömrünü kısaltmaz.

Isınan işlemci anakartının da ekranın da canına okur cihazın ömrünü kısaltır.
Birisi firmanın kontrolünde bilinçli tercihtir maliyetten kısmak için yapılmıştır.
Birisi hatalı üründür, üretim hatasıdır, sorundur, problemdir, cihazın ömrünü kısaltır.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Kötü ekran koymak tercihtir.??8000 TL vereceğim karşılığında HD ips bir ekran alıcam ve sen bunu normal karşılayacaksın.8000 TL vereceğim kutudan hızlı şarj çıkmayacak.Bunuda görmezden geleceksin.8000 TL vereceğim telephoto olmadığı için zoom yapmaktan,portre çelmekten aciz bir kameraya sahip olucağım.8000 TL vereceğim A13 bionic işlemciye rağmen ana kamera 4 saniye fotoğraf işleyecek öylemi? Yerin dibine soktuğun Exynos 990 lu S20 ler 4 saniye fotoğraf işlemezken,S20 leri geçtim 1000-1500 TL ilk orta seviye cihazlar bile 4 saniye fotoğraf işlemezken 8000 TL ilk cihazın ana kamerasının 4 saniye fotoğraf işlemesini normal görüyorsun öyle mi? 8000 TL vereceğim Ses seviyesi Mate 20 pro gibi düşük stereo hoparlöre sahip olucağım.Bunu normal karşılayacağım öylemi? Bir kez daha inandımki sen dahil bir çok kişinin teknoloji bilgisi yetersiz.Bana sakın biliyorum deme.Sana diyorumki S20 ailesinde oyunlarda throttle var ama gündelik kullanımda abartılacak bir ısınma yok diyorum.Hala 4 ay önceki videoları atıyorsun.Donanımhaber forum S20 kullananların bir çoğu cihazından memnun diyorum sana kanıt sunuyorum hala throttle diyorsun.Sana hayatta başarılar.
Hala 4sn de fotoğraf işliyor diyor. ? ? ?. Hala Ses seviyesi düşük diyor ? ? ?. 200 mesaj oludu hala anlamıyorsunuz.

Reaksiyon puanı
6,381
Yazma artık??.Sizdeki cehalet,sizdeki 11 avukatlığı midemi bulandırıyor.
Bizde ki cehalet?
Çok bilgili, teknoloji duayeni, deneyimli ve en iyi editör arkadaşım, kardeşim veya neyse; SUS konuştukça batıyorsun.
Bu arda bizde ki reklam cehaletini mi diyorsun? Pardon da sizin kadar reklam yapmayı bilmiyoruz.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Bizde ki cehalet?
Çok bilgili, teknoloji duayeni, deneyimli ve en iyi editör arkadaşım, kardeşim veya neyse; SUS konuştukça batıyorsun.
Aynen. Şimdi gülme emojisi atacak

S20 ailesi Netflix den dizi,film izleyen, YouTube dan müzik dinleyen,Film indirip Dolby destekli stereo hoparlör deneyimi sayesinde sinema keyfi yaşamak isteyen, kaliteli fotoğraflar çekip sosyal medyada paylaşıp likeların dibine vuran kitleye hitap ediyor.
Samsung bu kadar reklam yapmadı. Bu dediklerinizin (ses ve sosyal medya dışında) hepsini A71 bile rahatlıkla yapıyor. Sosyal medyada, tuğla dediğiniz cihaz, sizin öve öve bitiremediğiniz S20 Ultra dan çok daha kaliteli fotoğraf/video paylaşımı yapabiliyor.

Son düzenleme:

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Aynen. Şimdi gülme emojisi atacak

Samsung bu kadar reklam yapmadı. Bu dediklerinizin (ses ve sosyal medya dışında) hepsini A71 bile rahatlıkla yapıyor. Sosyal medyada tuğla dediğin cihaz, sizin öve öve bitiremediğiniz S20 Ultra dan çok daha kaliteli fotoğraf/video paylaşımı yapabiliyor.
Sende anlama kıtlığımı var? ??Yazma artık.Senin saçmalamandan sıkıldım.Senin bütün tezlerini çürüttüm,S10 un portresi S20 ultadan daha iyi dedin Sana kamera testi attım.Seni mor menekşe yaptım.4 saniye fotoğraf işleme videosu yok dedim,kanıtla dedin attım videosunu kanıtladım.Farkında değilsin ama yazdıkça batıyorsun.A71 ile S20 ultrayı aynı kefeye koyuyorsan akıllı telefon değil 3310 kullan.Allah aşkına daha yazma.Sen beğenme S20 ultrayı beğenen beğeniyor.??

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Sende anlama kıtlığımı var? Yazma artık.Senin saçmalamandan sıkıldım.Senin bütün tezlerini çürüttüm,S10 un portresi S20 ultadan daha iyi dedin Sana kamera testi attım.Seni mor menekşe yaptım.4 saniye fotoğraf işleme videosu yok dedim,kanıtla dedin attım videosunu kanıtladım.Farkında değilsin ama yazdıkça batıyorsun.A71 ile S20 ultrayı aynı kefeye koyuyorsan akıllı telefon değil 3310 kullan.Allah aşkına daha yazma.Sen beğenme S20 ultrayı beğenen beğeniyor.??
Asıl sen beni anlamıyormusun?Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Senin anlattıklarını orta seviye cihaz yapamazmı? Ben diyorum ki okadar para vermene gerek yok sadece telefondan beklentilerin böyleyse. Haksız olduğunuz halde hala konuya yorum yazmandan bıkmadımızmı? Siz yanlış yönlendirmeden başka birşey yapmıyorsunuz .

Sende anlama kıtlığımı var? ??Yazma artık.Senin saçmalamandan sıkıldım.Senin bütün tezlerini çürüttüm,S10 un portresi S20 ultadan daha iyi dedin Sana kamera testi attım.Seni mor menekşe yaptım.4 saniye fotoğraf işleme videosu yok dedim,kanıtla dedin attım videosunu kanıtladım.Farkında değilsin ama yazdıkça batıyorsun.A71 ile S20 ultrayı aynı kefeye koyuyorsan akıllı telefon değil 3310 kullan.Allah aşkına daha yazma.Sen beğenme S20 ultrayı beğenen beğeniyor.??
Sizin tuğla dediğiniz cihazın(iPhone 11 diyorum) story de paylaşılan fotoğrafları sizin öve öve bitiremediğiniz S20 Ultra dan daha iyi

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Asıl sen beni anlamıyormusun?Ben ne diyorum sen ne diyorsun? Senin anlattıklarını orta seviye cihaz yapamazmı? Ben diyorum ki okadar para vermene gerek yok sadece telefondan beklentilerin böyleyse. Haksız olduğunuz halde hala konuya yorum yazmandan bıkmadımızmı? Siz yanlış yönlendirmeden başka birşey yapmıyorsunuz .

Sizin tuğla dediğiniz cihazın(iPhone 11 diyorum) story de paylaşılan fotoğrafları sizin öve öve bitiremediğiniz S20 Ultra dan daha iyi
Peki orta seviye cihazlarda 2k hdr 10 plus ekran varmı? Orta seviye cihazlar 4k 60 fps video çekebiliyorum? Orta seviye cihazlarda stereo hoparlör varmı? Haksız??? yazdıklarında ya Çelişki var yada boş yorum.İnstagram hikaye fotoğraf tarafında sorun yok.Fotoğrafta belki çok çok az bi fark vardır.Video tarafında iPhone lar çok avantajlı.Sosyal medyada videodaki kalite düşüklüğü Samsungun yada cihazın suçu değil uygulamayı androide adam gibi yazamayan uygulama geliştiricilerinin ayıbıdır.Senin boş yorumlarından sıkıldım.Bi halt bildiğin yok bari daha fazla kendini rezil etme.

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Peki orta seviye cihazlarda 2k hdr 10 plus ekran varmı? Orta seviye cihazlar 4k 60 fps video çekebiliyorum? Orta seviye cihazlarda stereo hoparlör varmı? Haksız??? yazdıklarında ya Çelişki var yada boş yorum.İnstagram hikaye fotoğraf tarafında sorun yok.Fotoğrafta belki çok çok az bi fark vardır.Video tarafında iPhone lar çok avantajlı.Sosyal medyada kalite düşüklüğü Samsungun yada cihazın suçu değil uygulamayı androide adam gibi yazamayan uygulama geliştiricilerinin ayıbıdır.Senin boş yorumlarından sıkıldım.Bi halt bildiğin yok bari daha fazla kendini rezil etme.
Sen öyle bir bekleti yazmamışsın yoruma? Diğerlerine gelirsek. Tamamiyle saçmalamısın. Tamam hadi güzel fotoğraf çekiyor S20 ultra bakın bu doğru ama Sosyal medyada iPhone ile arasında çok büyük fark var. Bunu Samsung Fanboyları bile biliyor. Optimizasyon sorunları var evet ama sonuçta kim çok daha iyi sosyal medya performansı veriyor? iPhone.

S20 ailesi Netflix den dizi,film izleyen, YouTube dan müzik dinleyen,Film indirip Dolby destekli stereo hoparlör deneyimi sayesinde sinema keyfi yaşamak isteyen, kaliteli fotoğraflar çekip sosyal medyada paylaşıp likeların dibine vuran kitleye hitap ediyor.
Yazdıklarını bir tekrardan oku

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sen öyle bir bekleti yazmamışsın yoruma?

Yazdıklarını bir tekrardan oku
Sen hakikaten şaka gibi bir insansın.Stereo hoparlör yazmışım hala yazdıklarını oku diyorsun.Netflix de film ve dizi demişim nerde izlicem onları? Sosyal medyada fotoğraf tarafında sıkıntı yok.Videolar sıkıntılı.Sana tavsiyem göz doktoruna git.??

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Sen hakikaten şaka gibi bir insansın.Stereo hoparlör yazmışım hala yazdıklarını oku diyorsun.Netflix de film ve dizi demişim nerde izlicem onları? Sosyal medyada fotoğraf tarafında sıkıntı yok.Videolar sıkıntılı.Sana tavsiyem göz doktoruna git.??
İlk başta öyle bir beklenti yazmamışsın bende ona göre cevap verdim anlatabildimmi? iPhone SE iPhone 11 den daha iyi diyen Erenist e bak? ? ? ?. Kendi yazdıklarınızı hiç mi okumuyormusunuz?Şaka mı yapıyorsunuz anlamadım?

Siz kimsenin yorumunu okumuyorsunuz ben onu anladım. Yukarda yazdığıma tekrar bakın. (Stereo hoparlör ve sosyal medya dışında) yazdım. Sosyal medyada hem fotoğraf hem video olarak iPhone un daha iyi olduğunu herkes biliyor. Sosyal medyadada S20 yi savunmayacaksınız herhalde ? ? ?

Son düzenleme:

ugureryavuz

Profesör
Reaksiyon puanı
430
Tek bir sorum olucak:pugb oyununda Tek S20 ailesi mi ısınıyor?iphone 11 ısınmıyor mu? 11 pro ısınmıyor mu? Mi 10 ısınmıyor mu? Adı üstünde oyun.Oyunda her cihaz ısınır.S20 ailesi mongoose çekirdeklerinden dolayı diğerlerinden daha fazla ısınıyor.Forumdaki S20 kullanan son güncelleme ile cihazın artık ısınmadığını söylüyor.S20 kullananlar Yabamcı kaynaklara bakıp Samsungun mongoose çekirdeklerinin frekans hızını güncelleme ile düşürdüğünü söylüyorlar.Ben S20 kullanmıyorum.Ben neyse onu söylüyorum.
11 pro ısınmıyor kendim oynuyorum 1 saat civarında oyunda performans kaybı olmuyor

Reaksiyon puanı
8,024
Samsung Apple kavgası var ve ben ilk kez kavgaya dahil değilim. Bugünleri de mi görecektik be....

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Yahu ben orada iphone savunan samsungu eleştirenler diye birşey demedim ki ? Niye sadece kendiniz alındınız ki dediklerimi ? Kullanıcı deneyimi olmadan yutup videolarıyla konuşanların geneline diyorum dedikçe siz beni öteki arkadaşla ittifak eylediniz. Bu yüzden yaş çok önemli bir konu bence. Olgu, algı, taraf, neyse.

Konu içeriğine yön verecek kişilerin ellerinde cihaz yok, ama maşallah Her iki tarafta kendi tarafını inatla savunuyor toz kondurmuyor. Şahsen konuyu yok saydım, size iyi tartışmalar.

[ abicim ben seni kötülemedim, şahsına argo da kullanmadım. bir deyimi forum kuralları çerçevesinde yazdım ama sen onuda başka yöne manipüle ettiğin için oradaki mesajı gene algılamadın ]