İki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden çocuğu olan adama 54 yıl ceza!

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bursa'da, iki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden de çocuğu olduğu belirlenen şahıs, 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Daha neler duyup göreceğiz acaba

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Bursa'da, iki gelinine cinsel saldırıda bulunan ve bir gelininden de çocuğu olduğu belirlenen şahıs, 54 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Daha neler duyup göreceğiz acaba
Sonra tüm kötülükler Z kuşağında (!)
???

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,105
Kocaları gerçekten hiçbirşey anlamadılarmı ??

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
gelinler niye ayrılmadılar evden

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Yaa birşey demeyim diyomda haberin içeriğin okurkan bu kadarda olmaz diyesim geliyor. Bir insana 8 yıl boyunca tecavüz edilebilir mi ya... Hemde 1 de değil 2 gelinine. Ve kimsede ses çıkarmıyor ohh ne güzel dünya bee.

İFadeye bak ilk gün bana tecavüz etti eşime söyleyemedim bana inanmaz sandım Sonra hergün etmeye başladı. Daha ilk gün bıcağı takacaksın veya kocana söyleyecen veya karakola mahkemeye gidecen. Adam utanmasa bütün sülalesini elden geçirecek herkes susuyor. Ne insanlar var ya Hakkını Hukununu savunmaktan bu kadar mı acizsin.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Töbe Yarabbim ya.Başımıza gelenler neden diye düşünmeye gerek yok çivisi çıktı bu dünyanın artık.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İdamdır bu suçun cezası, dinen budur... Ha ülkemizde olan lgbt çılgınlıkları için de dini emirler uygulansa kimse bu kadar cesaretli olamazdı, her suçun cezası veriliyor diye kimse kolay kolay böyle acayip suçlara kalkışamazdı.

Eğer haber doğruysa diye yazdım yorumu, zira ben o haber kaynağına pek bakmam...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şu küfür olayına girmeyin bence, adam akıllı, zekanız ve bilginiz konuşsun, çözümü nedir, sıkıntıyı nasıl ülkece aşabilirz, sebepleri nelerdir vs vs bunları konuşalım...

İnternet mecrasında , netfiliks filanda fişmanda video tüplerinde hep küçük büyük ahlakı bozacak tonla şey var, adeta milleti sapkınlığa alıştıra alıştıra şeytanlaştırıyolar, peki buna ses çıkarabiliyor musunuz?!

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
İdamdır bu suçun cezası, dinen budur... Ha ülkemizde olan lgbt çılgınlıkları için de dini emirler uygulansa kimse bu kadar cesaretli olamazdı, her suçun cezası veriliyor diye kimse kolay kolay böyle acayip suçlara kalkışamazdı.

Eğer haber doğruysa diye yazdım yorumu, zira ben o haber kaynağına pek bakmam...

Açık konuşayım bence bu suçun cezası idam değil. Belki bazıları kızacak ama kadın şimdi 33 yaşındaymış 8 yıldır tecavüz ediyor diye ifade veriyor yani 25 yaşından beri. Yaa insanın hiç mi aklına gelmez şikayet etmek kocasına söylemek. Veya bağırmak çağırmak adamı öldürmeye çalışmak.

Tecavüz ettiği söylenen adamda mantıklı olarak kendi isteği ile birlikte oldum her defasında demiş. ( Bir insana 8 yıl boyunca Tecavüz mü edilir akıl var mantık var. )

İlk gün o adamı öldürse veya mahkemeye verse veya kocası öldürse sonuna kadar savunurum kadın haklı derim. Ama 8 yıl sus sonra ne oldu birden Eltime de tecavüz etmiş deyip şikayetçi olması bana aşırı saçma geliyor. Adam ikinci defa evlendim ondan bana iftira atıyorlar diyor. ( İhtimal dahilinde açıkçası. Hem miras bölünecek hemde bunlara mal vermeyecek diye oladabilir. )

1595276904999.png

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Karanlıkta kim kimi tutarsa

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Açık konuşayım bence bu suçun cezası idam değil. Belki bazıları kızacak ama kadın şimdi 33 yaşındaymış 8 yıldır tecavüz ediyor diye ifade veriyor yani 25 yaşından beri. Yaa insanın hiç mi aklına gelmez şikayet etmek kocasına söylemek. Veya bağırmak çağırmak adamı öldürmeye çalışmak.

Tecavüz ettiği söylenen adamda mantıklı olarak kendi isteği ile birlikte oldum her defasında demiş. ( Bir insana 8 yıl boyunca Tecavüz mü edilir akıl var mantık var. )

İlk gün o adamı öldürse veya mahkemeye verse veya kocası öldürse sonuna kadar savunurum kadın haklı derim. Ama 8 yıl sus sonra ne oldu birden Eltime de tecavüz etmiş deyip şikayetçi olması bana aşırı saçma geliyor. Adam ikinci defa evlendim ondan bana iftira atıyorlar diyor. ( İhtimal dahilinde açıkçası. Hem miras bölünecek hemde bunlara mal vermeyecek diye oladabilir. )

Ekli dosyayı görüntüle 109070
Dedim ya haber kaynağına güvenmiyorum ama eğer yazıldığı gibi ise idam dır dinen cezası...

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
sanırım siz sadece forumlara takılıyorsunuz,benim internet aleminde girip cıktıgım yerlerde gördüklerimi görseniz o zaman kücük dilinizi yutmanız lazım diyeceğim ama ,benim gibi dolaşıpta buraya gelipte vay bee diyenelerde oluyordur.
Bakın şunu acık net söyleyim.millet olarak cok azdık,çok şımardık.fazla yazamayacağım +18 e girer
DkeHT3NWsAAv4eL.jpg

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
sanırım siz sadece forumlara takılıyorsunuz,benim internet aleminde girip cıktıgım yerlerde gördüklerimi görseniz o zaman kücük dilinizi yutmanız lazım diyeceğim ama ,benim gibi dolaşıpta buraya gelipte vay bee diyenelerde oluyordur.
Bakın şunu acık net söyleyim.millet olarak cok azdık,çok şımardık.fazla yazamayacağım +18 e girer
Ekli dosyayı görüntüle 109073
Hocam artık özellikle o mecralara girmeye gerek bile yok reklam ayağına durmadan durmadan her taraftan algı bombardımanına tutuluyor millet, e doğal olarak da azması biraz işten bile sayılmaz yani...

Küçük günahları işleye işleye, önemsemeye önemsemeye büyük günahlara dönüşüveriyor. Allah affetsin tüm ülkemizi ve merhametiyle korusun, çünkü bu ümmetin öncüleri daha çok bu milletten çıkacak inşaALLAH...

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ulan olan çocuklara olmuş. Oğlanlara olmuş. İnsan anasına babasına karısına güvenemedikten sonra neye güvenecek.
Kendine olan inancı tükendiğinde, çocuklarına zor zamanlarda ayaktayım derken kimden destek bulacak.
Yazık. Öyle baba kılıklı şeref yoksununada öyle durumda kocasının gözüne bakarak sessiz kalan kadının da Allah belasını versin.

Son düzenleyen moderatör:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İşte kendiniz için bakın başkasının günahından sevabından siz sorumlu değilsiniz sonuçta
Kendi fikirlerinizi kanunmuş gibi neden üzerime üzerime empoze ediyorsunuz...!

Din adamlarına ve bilim adamlarına dayatın o fikirlerinizi, onlara siz yanlışsınız deyiverin... Belki onlar da sorumlu oldukları halk ve millet için çalışmayı bir kenara bırakırlar ya siz gücenmeyeseniz diye !?

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kendi fikirlerinizi kanunmuş gibi neden üzerime üzerime empoze ediyorsunuz...!

Din adamlarına ve bilim adamlarına dayatın o fikirlerinizi, onlara siz yanlışsınız deyiverin... Belki onlar da sorumlu oldukları halk ve millet için çalışmayı bir kenara bırakırlar ya siz gücenmeyeseniz diye !?
Siz nasıl kendi fikrinizi söylüyorsanız ben de aynı şekilde söylüyorum kimse kimsenin günahıyla ilgilenmesin

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu tartışma uzayacak anlaşılan, ben sizinle bu konuda daha fazla inatlaşmak(!) istemiyorum. :(

kralloflu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
artık şaşırmıyorum dedikçe bir şekilde şaşırtıyorlar ..lar,yine de sonuçta dünyanın 40 türlü hali var kim bilir daha neler neler var çok daha beterleri de var önceden çok çok daha beterleri vardı örneğin islamiyet öncesi ,hatta hani derler ya insan yaşlanıp ölmeye yaklaştıkça doğduğu hale benziyor (yürüyememesi, konuşamaması,altına kaçırması kendine bakamayacak hele gelmesi vs) bence dünyada öyle islamiyet öncesi o cahil pislik ortama dönüyoruz gibi