Gece Yatarken Garip Tıkırtılar Duyuyorum.

Bu konuyu okuyanlar

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
Küçükken tüplü televizyonlar çok ısınarak çalıştığından gece yatmadan kapatınca soğudukça sıcaklık değişimnden dolayı plastiği vesaire çıtırdar durur bende korkardım. :D

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Onlara inanın ya da inanmayın, ruhani varlıkların varlığı, binlerce yıldır kabul edilen bir şey. Tüm inanış ve kültürlerde de ruhani varlıkların var olduğuna ve çeşitli olaylara yol açabileceklerine inanılıyor. Sizlerin, ruhani varlıkların insanlara musallat olabileceğine inanıp inanmadığınızı bilmiyorum. Fakat inanmıyorsanız, birazdan izleyeceğimiz görüntüler fikrinizi değiştirebilir. Ruhların, bazen kendi bedenlerimizin iradesini ele geçirmeleri söz konusu olabiliyor. İşte kameraya yakalanan o videolar…

damzchevk

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,013
@drocco hiç inanmıyorum. İnsan bir nöbet, kriz geçirse doktora mı götüreceksin imama mı? Ruhunu mu elie geçiriyorlar yosa biyolojik olarak rahatsızlık mı geçiriyor ne biliyorsun?

KovboyBey

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,013
hocam korkmayın onlar sıze asla zarar vermez veremez .

alyuc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Gördüğün duyduğun her şeyin bir açıklaması var ya komşu o an duvara elini kolunu çarpmıştır o ses gelmiştir ya da kendini korkuta korkuta psikolojine zarar verdin dün bende uyuyordum uyuduğum odada tektim birden bir şey yere düştü ilk başta insani olarak korktum telefonun ışığını yakıp baktım köşede zar zor ayakta duran süpürge kaymış bunda korkacak herhangi bir şey yok sen olsaydın herhalde oha cinler süpürgeyi itti falan derdin ama sorun şurada cin diye bir şey yok. Psikolojik hastalık var ama cin yok kendini salak salak korkutmazsan zaten psikolojin sağlam olur dön bak sesin geldiği yere kontrol et neden geldi mantıklı açıklaması illaki vardır olmaması mümkün değil. Bu tür gerçek olmayan hayali varlıklara inanmak eğer 12 -13 yaşının altındaysan çok kolay ben de o yaşlardan geçtiğim için biliyorum kardeşim ileride ne kadar saçma şeylerden korkuyormuşum eskiden diyeceksin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onlara inanın ya da inanmayın, ruhani varlıkların varlığı, binlerce yıldır kabul edilen bir şey. Tüm inanış ve kültürlerde de ruhani varlıkların var olduğuna ve çeşitli olaylara yol açabileceklerine inanılıyor. Sizlerin, ruhani varlıkların insanlara musallat olabileceğine inanıp inanmadığınızı bilmiyorum. Fakat inanmıyorsanız, birazdan izleyeceğimiz görüntüler fikrinizi değiştirebilir. Ruhların, bazen kendi bedenlerimizin iradesini ele geçirmeleri söz konusu olabiliyor. İşte kameraya yakalanan o videolar…

Türlü psikolojik hastalık var en basitinden şizofreni hastasına bilene içine cin girdi diyebilenler olduğu için açıklama yapmak istemiyorum inanıyorsanız kolay gelsin inşallah musallat olmaz sana :(

Son düzenleme:

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Adını vermiyim ama korku filminin birinde gölgeler vardı hareket ediyorlar insanlara zarar veriyorlar vs. Daha ilk okula gidiyordum sonra balkona çıktım karşı apartmanin üstünde bir sürü var sürekli hareket ediyorlar sokakta aynı şekilde. Sesleniyor gülüp eğleniyor sesleri geliyordu içeri koştum. Sonra babam goturdu baktik meğer bizim çamaşırlarmış. ? birde apartmansa her ses mümkün. Ebeveynler ses yapabilir bunu biliyorsundur yaşından dolayi ?
Hayır Hocam Duyduğum Sesler Öyle Değildi.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Çok büyük ihtimalle beyninizden geliyor. Çünkü cinlerin olma olasılığı bence yok. Yani her halde izledikleriniz, duyduklarınız vs. şeylerden oluyordur. Veya 1 kere bile görüp duysanız içten içe çok fazla korktuğunuz için aklınızda sürekli sizi rahatsız eden bir şeydir. Ama evinizde cin olabileceğini hiç sanmıyorum.
Ne alaka hemen kutsal varlıklara bağladınız :) ?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910

Hocam Daha Fazla Korkutmayın Zaten Bu Gecede Tekim Saat 7 den itibaren.

Son düzenleme:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Bu bizim bilinç altımız :) Bir sorun yok :) Olabilir yani :)

Reaksiyon puanı
6,381
Ne alaka hemen kutsal varlıklara bağladınız :) ?
Garip tıkırtılar, sesler, hareketler bunları deyince genelde insanın aklına hemen inler ve cinler gelir. Ki konu sahibinin de aklında bunların olduğuna eminim. Yani sadece bunlar yoktur ama bunları da düşünmüştür. O yüzden onlara bağladım

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Korkudan Azdaha Gidecektim Salonda Televizyonun Youtubesinden Hızlı Ve Öfkeli 3 İzlerken Vestiyerin ordan biri sessizce geliyormuş gibi hissettim dün inşallah bugünde olmaz.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Garip tıkırtılar, sesler, hareketler bunları deyince genelde insanın aklına hemen inler ve cinler gelir. Ki konu sahibinin de aklında bunların olduğuna eminim. Yani sadece bunlar yoktur ama bunları da düşünmüştür. O yüzden onlara bağladım
Allah'ın izniyle çok korkarsan Ayetel Kürsi'yi oku onlaru uzaklaştıran tek şey sirke ve Ayetel Kürsi'dir :) Allah'a sığın yeter :)

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bizim Odaya Gidecektim Santranç Oynayacaktım Dolabın Kapağı Açıktı Yere Pantolonum Düştü Sonra İyice Korku Bastı İçime Napcağımı Bilemedim.

Allah'ın izniyle çok korkarsan Ayetel Kürsi'yi oku onlaru uzaklaştıran tek şey sirke ve Ayetel Kürsi'dir :) Allah'a sığın yeter :)
Hocam Bu Gece Ayetel Kürsiyide Okuyacağım.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Bizim Odaya Gidecektim Santranç Oynayacaktım Dolabın Kapağı Açıktı Yere Pantolonum Düştü Sonra İyice Korku Bastı İçime Napcağımı Bilemedim.

Hocam Bu Gece Ayetel Kürsiyide Okuyacağım.
Gece foto at buraya :)

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Atacağım Hocam.

Gece Korkudan Bilgisayarı Kapatıp Odanın Işığını Açmaya Bile Korktum Yandan Biri Gelip Götürcek Diye Zaten Evde en Korktuğum yer yatak odasının balkonu hep sesler geliyor ordan çıtırdamalar falan.

Son düzenleme:

mahmutokkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Emir kardeşim akşamları ve geceleri tek başına kalman korkunu daha çok tetikliyor ve tek olduğun için de sesler duyduğunu sanıyorsun. Sana tavsiyem bu tarz şeyleri düşünmemeye çalış başka şeyler düşünmeye bak. Bazı arkadaşlar felak nas surelerini ve ayetel kürsiyi önermişler. Bunları her gece oku. Ayriyeten 2 tane dua var böyle endişeleri olanlar için. Kur'an okumayı biliyorsan Arapça yazayım, bilmiyorsan türkçe okunuşunu yazayım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Emir kardeşim akşamları ve geceleri tek başına kalman korkunu daha çok tetikliyor ve tek olduğun için de sesler duyduğunu sanıyorsun. Sana tavsiyem bu tarz şeyleri düşünmemeye çalış başka şeyler düşünmeye bak. Bazı arkadaşlar felak nas surelerini ve ayetel kürsiyi önermişler. Bunları her gece oku. Ayriyeten 2 tane dua var böyle endişeleri olanlar için. Kur'an okumayı biliyorsan Arapça yazayım, bilmiyorsan türkçe okunuşunu yazayım.
Biliyorum Hocam Kuran Zaten Bu Akşam Tüm Duaları Bida Okuyacağım.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Hocam evde Böcek Fare Falan Yokki Heryeri Araştırdım Zaten Hamam Böceği İlacı Var Evin Heryerinde.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
mutfak dolaplarının altında boşluk olur su tesisatının ve fayansların altında da boşluklar oluyor oralarda oluyor böcekler son aşamada görüyorsun yoksa hiç göremezsin.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Evin Heryerini Taradım Balkonları falan Kitledim Ses Gitmiyor Sonra Leptopu Açtım Nova Prospekt İzledim 1 Kez Sonra Odaya Gidecem Dolaptan Çok Yüksek Bi Ses Çıktı Güm Diye Sonra Elektirikler Gitti 1 Saat Balkondan Feneri Aldım Etrafa Tuttum Daha Çok Korku Başladı Vestiyer Ve Yatak Odasına Gittim Fener Tuttum Sonra Koşarak Salona Gittim.

Sonra Balkona Gidecektim Omzuma Yine Biri Dokunmuş Gibi Hissettim Banyo Kapısının Ordan Ayak Sesleri Geliyodu Anahtarı Alıp Kapıyı Açtım Kitledim Cesaret Bile Edemedim Salona Geri Gitmeye.

mahmutokkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Biliyorum Hocam Kuran Zaten Bu Akşam Tüm Duaları Bida Okuyacağım.

1) بِسْمِ اللهِ الذي لاَ يَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ شَيْءٌ فِي الأَرْضِ وَلاَ فِي السَّماَءِ وهُوَ السَّمِيعُ العَلِيم

Anlamı: O'nun ismiyle yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar veremeyeceği Allah'ın adıyla. O her şeyi işitir ve bilir.

2) أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّة مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةِ ومِنْ كُلَّ عَيْنٍ لاَمَّةِ

Anlamı: Nazarı olan her türlü gözden, her türlü zarar veren şeyden ve her türlü şeytandan Allah'ın tam olan kelimelerinde sığınırım.

Her gece yatarken Nas, Felak, Ayete'l-Kürsi ile beraber bu iki duayı, bir de ''nazar ayeti'' olarak bilinen ''Kalem'' suresinin son iki ayetini oku kardeşim. Allah sıkıntılarını gidersin inşallah.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Evin Heryerini Taradım Balkonları falan Kitledim Ses Gitmiyor Sonra Leptopu Açtım Nova Prospekt İzledim 1 Kez Sonra Odaya Gidecem Dolaptan Çok Yüksek Bi Ses Çıktı Güm Diye Sonra Elektirikler Gitti 1 Saat Balkondan Feneri Aldım Etrafa Tuttum Daha Çok Korku Başladı Vestiyer Ve Yatak Odasına Gittim Fener Tuttum Sonra Koşarak Salona Gittim.

Sonra Balkona Gidecektim Omzuma Yine Biri Dokunmuş Gibi Hissettim Banyo Kapısının Ordan Ayak Sesleri Geliyodu Anahtarı Alıp Kapıyı Açtım Kitledim Cesaret Bile Edemedim Salona Geri Gitmeye.
Hırsız dir en fazla

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Hırsız dir en fazla
Hocam Olayın Hırsızla Alakası Yokki Evin Heryerini Kitledim.

Hocam Akşam Tüm Işıkları Kapatıp Fotoğraf Çekip Atıcam.

Hocam Annemler Birazdan Markete Gidecek İsterseniz Bir Evin Fotoğrafını Çekip Atıyım Zaten Akşam Evde Tekim.

Çok büyük ihtimalle beyninizden geliyor. Çünkü cinlerin olma olasılığı bence yok. Yani her halde izledikleriniz, duyduklarınız vs. şeylerden oluyordur. Veya 1 kere bile görüp duysanız içten içe çok fazla korktuğunuz için aklınızda sürekli sizi rahatsız eden bir şeydir. Ama evinizde cin olabileceğini hiç sanmıyorum.
Evet Hocam Dedikleriniz Doğru Ama Bu Seferki Gece Nasıl Olcak Endişeleniyorum.

Son düzenleme:

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
Insideous isimli bir korku filmi izlemiştim yaklaşık 1.5-2 sene önce, dediklerinin aynısını yaşadım, o kadar kötü oldum ki, en son bir psikiyatriye bile gitmeyi düşündük, sonradan yavaş yavaş düzeldim. Şu anda böyle bir sorunum yok ama gerçekten kötü bir dönemdi benim için.

mahmutokkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55

Muhtemelen dediğiniz gibi izlediklerinden veyahut dinledikleri şeylerden kaynaklanıyor. Cinlerin olma ihtimali yok demişsiniz ama inanın bir o kadar da cinlerin olma ihtimali var. Her ne kadar yetişkin insanlara musallat oluyorlarsa çocuklara da olabiliyorlar.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Insideous isimli bir korku filmi izlemiştim yaklaşık 1.5-2 sene önce, dediklerinin aynısını yaşadım, o kadar kötü oldum ki, en son bir psikiyatriye bile gitmeyi düşündük, sonradan yavaş yavaş düzeldim. Şu anda böyle bir sorunum yok ama gerçekten kötü bir dönemdi benim için.
Şuan Dediklerinizin Aynısını Ben Yaşıyorum Hocam Ağzı Yırtık Kadın İzledikten Sonra Oldu Hepsi Zaten Film Çok Kan Ve Aşırı Derecede Korku İçeriyordu.

Muhtemelen dediğiniz gibi izlediklerinden veyahut dinledikleri şeylerden kaynaklanıyor. Cinlerin olma ihtimali yok demişsiniz ama inanın bir o kadar da cinlerin olma ihtimali var. Her ne kadar yetişkin insanlara musallat oluyorlarsa çocuklara da olabiliyorlar.
Hocam Birazdan Evin İçinin Fotoğrafını Çekip Atabilirim İsterseniz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
bir kedi edinin onların olduğu yere onlar gelmez...