forexe yeni başlayanlar

Bu konuyu okuyanlar

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu firmayı araştırıp videoyu buldum ayrıca alım satım nasıl olmasını gösterseydi faydalı olurdu

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu firmayı araştırıp videoyu buldum ayrıca alım satım nasıl olmasını gösterseydi faydalı olurdu
alım satım ile ilgili bilgileri yurtdışıforex sitesinde bulabilirsiniz. onun sahibi forex hakkında çok şeyi biliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama AMarkets sinyallerini kendi youtube kanalında paylaşıyor

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
alım satım ile ilgili bilgileri yurtdışıforex sitesinde bulabilirsiniz. onun sahibi forex hakkında çok şeyi biliyor

ama AMarkets sinyallerini kendi youtube kanalında paylaşıyor
AMarkets telegramda var mı hocam? bir de sinyal kopylama falan mevcut mu ? ben kendim analiz yapamam

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
AMarkets telegramda var mı hocam? bir de sinyal kopylama falan mevcut mu ? ben kendim analiz yapamam
bazı şirketler PAMM ya da MAMM servisi sunuyor. Bu servisi seçerseniz bir trader sizin hesabınızın yöneticisi olarak işlem yapar. siz sadece görebilirsiniz işlemler nasıl olduğunu

Amarkets'te de vardır böyle bir hesap

ama yine de siz kendiniz yaparsanız daha iyi . en azında zarar görürseniz de öğreneceksiniz

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
analiz yapmayı öğreneme kadar sinyal kopyalama ile başlarım diye düşünüyorum.

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Evet AMarkets'in telegram kanalı var. size özelden paylaşabilirim isterseniz.

robot üzerinde de çalışabilirsiniz ilk etapta
bence robot o kadar iyi değil genelde

Evet AMarkets'in telegram kanalı var. size özelden paylaşabilirim isterseniz.

bence robot o kadar iyi değil genelde
ama deneyebilirsiniz

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhaba. robot ile hiç çalıştınız mı daha önce?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Lütfen Türkiye'de lisans almamış forex sitelerinde işlem yapmamanızı öneririm. Yarın bir gün mağdur olduğunuzda hiçbir şey talep edemeyebilirsiniz sonunda.

Şirketin resmi merkezi Saint Vincent ve Grenadinler denilen bir karayip ülkesinde. Şirketin web sitesi tasarımı ve içerik olarak scam olduğunu bariz şekilde belli ediyor. Bir videosunda para paylaşımı ile ilgili bilgiler var ve bu şirketin de ponzi sistemi olduğunu belli ediyor.

Son düzenleme:

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Lütfen Türkiye'de lisans almamış forex sitelerinde işlem yapmamanızı öneririm. Yarın bir gün mağdur olduğunuzda hiçbir şey talep edemeyebilirsiniz sonunda.

Şirketin resmi merkezi Saint Vincent ve Grenadinler denilen bir karayip ülkesinde. Şirketin web sitesi tasarımı ve içerik olarak scam olduğunu bariz şekilde belli ediyor. Bir videosunda para paylaşımı ile ilgili bilgiler var ve bu şirketin de ponzi sistemi olduğunu belli ediyor.
türkiye'de lisans almış şirketlere çalışmak üzere bütçem yetmiyor açıkçası. ayrıca AMarkets is rated "Excellent" with 4.6 / 5 on Trustpilot siteyi ziyaret edip yorumlara baktım şirket güvenilir görünüyor

şu an elimde $500 yatırarack param var

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Bence yatıracağın paraya dikkat et şirketin iki tür affiliate programı var bu da sistemin ponzi olma şüphesini ortaya çıkarıyor.Yani bir anda patlamaz ama bir noktada mutlaka tıkanıp patlar çiftlik bank gibi.

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bence yatıracağın paraya dikkat et şirketin iki tür affiliate programı var bu da sistemin ponzi olma şüphesini ortaya çıkarıyor.Yani bir anda patlamaz ama bir noktada mutlaka tıkanıp patlar çiftlik bank gibi.
eyvallah abi dikkat edeceğim

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Adamların sitesine baktın mı ben ulaşamıyorum mesela

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Türkiyede lisans almamış bir finans ya da borsa kuruluşu ileride problem yaşadığında muhatap olacak birini bulamazsın yasal olarak ben bu riski göze alarak yap ne yapıyorsan diyorum sadece.

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Türkiyede lisans almamış bir finans ya da borsa kuruluşu ileride problem yaşadığında muhatap olacak birini bulamazsın yasal olarak ben bu riski göze alarak yap ne yapıyorsan diyorum sadece.
Türkiyede lisans almış şirketler sorun çıkartmıyor mu sizce? facebook ta mağdur olanların bir grubu var. onu bir ziyaret edin bence. finansal piyasada %100 güvenillir bir kurum yok

robot ile kısa bir süre çalıştım kısa pozisyonlarda işlem açıp kapatabilirsiniz. ama şu an uzun vadeli işlemlere sıcak bakıyorum
evet robotlar yeni yatırımcılara yardım edebilir ama sadece bir altın yada dövize yatırım yapmayın spet yapın

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,391
Mağdur olanların grubunu da paylaşsaydınız. Forex işlemi yapılabilen bankalar var bunların mağdur etme gibi bir durumu da bulunmuyor.

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
tabii abi bunun farkındayım. fakat yerel firmaların minimum tutarı yüksek olduğu için yurtdışı firmalardan birini seçmek zorundayım

Mağdur olanların grubunu da paylaşsaydınız. Forex işlemi yapılabilen bankalar var bunların mağdur etme gibi bir durumu da bulunmuyor.
evet abi bizimle de paylaşırsanız sevinirim

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
evet baktım abi hatta onlarla çalışan arkadaşlarla görüştüm bir problem yaşamadığını söylediler bakalım doğru mu
AMarkets ile çalışıyorum. herhangi bir sorun çıkartmadılar. ha eğer onunla çalışmak istemezsiniz başka şirketler de mevcut.

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bu arada sinyal veren kurumu seçilmeli mi sinayl vermeyen mi? AMarkets ve Limit firmalar arasında kaldım. Limit'in bir grubu varmış sinyal veriyor. Maalesef AMarkets ' te yokmuş

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
bu arada sinyal veren kurumu seçilmeli mi sinayl vermeyen mi? AMarkets ve Limit firmalar arasında kaldım. Limit'in bir grubu varmış sinyal veriyor. Maalesef AMarkets ' te yokmuş
sinyal veren kurumlarla çalışmamanızı öneririm. sinyal vermeyen onun yerine analiz paylaşın kurumlara bakmanızı tavsiye ederim.

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
bence en iyisi analizi kendi başınıza yapmayı öğrenin. bununla ilgili birçok materyal mevcut internette Finans okulu vardı Youtube'ta. Hatta AMarkets'te eğitim videoları da mevcut. Kendiniz yaparsanız mağdur olmayacaksınız.

SSnape

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMarkets şirketi ilk önce forex kurumlarla ilgili incellemelerden öğrendim. Bir araştırma yaptım. Olumsuz yorumları bulmayınca işte şirket temsilcisiyle konuştum. Evet demo hesaptan zaten risk almamaak için başladım

Ekli dosyayı görüntüle 94991

evet bir zararı da gördüm

iyi ki firmalarda demo hesapları mevcut gerçek hesaba başlamadan işlem yapmayı öğrenebilirsin
böylece nasıl gerçek bir hesap açtınız acaba? AMarkets te olan hesabıınız patlamadı mı? yani sürekle zarar oluyor gördüğüm gibi

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
böylece nasıl gerçek bir hesap açtınız acaba? AMarkets te olan hesabıınız patlamadı mı? yani sürekle zarar oluyor gördüğüm gibi
estağfurullah patlamasın da . bu demo olduğu için kaybettim. ama şu an her şey yolunda merak emeyin

Ferit Çelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
estağfurullah patlamasın da . bu demo olduğu için kaybettim. ama şu an her şey yolunda merak emeyin
adam doğru söylüyor. işlemlere girerken dikkatli olun. mesela altın bugün 2000'e çıkıp düştü sonra tekrar yükseldi. ama dolar endeksinden en çok kişi zarar görüyor

MrAli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Vallah demo hesabı gerçek hesaba hiç benzemiyor. Kendim denedim. AMarkets te üç gün sonra gerçek hesapla işlem yapmaya başaldım

Sevgi Murater

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Vallah demo hesabı gerçek hesaba hiç benzemiyor. Kendim denedim. AMarkets te üç gün sonra gerçek hesapla işlem yapmaya başaldım
ya ben o zaman yeni başlamıştım. herkes hata yapabilir. zaten gerçek para değildi. AMarkets ilk çalıştığım firmadır.