Hangi haplar ölüme neden olucaktır?

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Sadece merakımdan soruyorum kimyasal hap kullanarak ölüm ihtimali var mıdır? Ölüm ihtimali nedir? Kesin midir?

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Valla öyle bir sormuşsun ki kimi neyi neden öldürmek istiyorsun, düşündüğün her neyse bir daha düşün hani sorduğun öyle basit sıradan olan bir durum değil, ölümden bahsediyon.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Tam cevap vermek istemiyorum ama bilgi veriyim. İntihara kalkışıp mışıl mışıl uyuyan çok olur ??

denizzined

Asistan
Reaksiyon puanı
142
benim bildiğim uyku haplarından 10 tane filan alınca uyanmıyorlardı filmlerden biliyorum
:tearsofjoy: he ilacın adınıda ver olsun bitsin, arkadaşın sorduğu şey sanki sıradan birşey, duyanda der midem ağrıyor hangi ilaç ya ne iyi gelir soruyor sanki, olmadı sen evdeki ilaçlardan karma yap de olsun bitsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forum yetkilileri olaya müdahale edin yoksa bir canın yok olmasına ortak olacaksınız.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
:tearsofjoy: he ilacın adınıda ver olsun bitsin, arkadaşın sorduğu şey sanki sıradan birşey, duyanda der midem ağrıyor hangi ilaç ya ne iyi gelir soruyor sanki, olmadı sen evdeki ilaçlardan karma yap de olsun bitsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forum yetkilileri olaya müdahale edin yoksa bir canın yok olmasına ortak olacaksınız.
abartmasan ?

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Hapla ölünmez. O yüzden vazgeç bu sevdadan ağır derecede yaralanırsın ölmezsin

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Hiç hap filan uğraşma. Şırıngayla havanı bas damara

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sadece merakımdan sordum neden bu kadar olay oldu ki?
Yaşı küçük arkadaşlar düşünmeden hareket edebiliyor. Birine sinirlense veya üzülse ölürde öldürürde. Internette arayan başka küçükler de görür.

Örneğin bir kaç gün önce annesini kedi icin öldüren de oldu , sevgilisi başkasıyla evlenecek diye intihar eden de (18yasinda)