700 tl kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Cortacax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
3 yıldır g35 kullanıyorum fakat kırıldı 700 tl civarlarında hem müzik hem de oyun için uzun süre götürebilicek bir kulaklık önerebilirir misiniz ?
Cloud 2 düşünüyorum fakat eski bir kulaklık olduğu için kararsız kaldım.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Şuanda kullanmakta olduğum Kraken Tournament Edition'u öneririm. Ses ve bassların kalitesi çok iyi. Mikrofon dışardan ses almıyor ve sesi çok net iletiyor. Tüm gün boyunca kullanmama rağmen hiç ağrı veya terletme yapmadı. THX'i açınca zaten oyunlarda ayak, mermi gibi şeylerin sesini çok iyi duyuyorsunuz. Yazılım kısmında kullanımı kolay bir programı var. Kısacası fiyatını fazlasıyla hakeden bir kulaklık.

Cortacax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Şuanda kullanmakta olduğum Kraken Tournament Edition'u öneririm. Ses ve bassların kalitesi çok iyi. Mikrofon dışardan ses almıyor ve sesi çok net iletiyor. Tüm gün boyunca kullanmama rağmen hiç ağrı veya terletme yapmadı. THX'i açınca zaten oyunlarda ayak, mermi gibi şeylerin sesini çok iyi duyuyorsunuz. Yazılım kısmında kullanımı kolay bir programı var. Kısacası fiyatını fazlasıyla hakeden bir kulaklık.

Bu Cloud 2 ve actris 5 arasında kaldım bu 3 arasında sizce hangisi daha iyi .

ozgurcek

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
3 yıldır g35 kullanıyorum fakat kırıldı 700 tl civarlarında hem müzik hem de oyun için uzun süre götürebilicek bir kulaklık önerebilirir misiniz ?
Cloud 2 düşünüyorum fakat eski bir kulaklık olduğu için kararsız kaldım.

Şu fena değil bence

Cortacax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Cloud 2 diyeceğim fakat kafası büyük olanlara ergonomik olmuyor vb. problemler var. Steelseries Arctis 5 herkese uygun. Rahat, şık ve kaliteli. Razer hakkında bilgim yok
knk öyle bir sıkıntım yok cloud 2 actris 5 e göre daha eski diye kafama takıldı aralarında fark var mı yoksa cloud 2 alıcam