cidden piskolojik sıkıntılarım var galiba..

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
anlamadığım bir şekilde sigara içen anneme değilde daha çok akciğere üzülüyorum hatta anneme bile üzülmiyorum denilebilir . +cinsel ve dinsel takıntı da var gibime geliyor çünkü durumun belirtilerinin hepsi var birde eşyaları canlı gibi görme huyum var önceden çok yapardım ancak şu an çok seyrek oluyorr diyelim bir vazo düştü o vazoyu sanki canlı birisi düştü öldü gibi görüyorum yada televizyonda bir çocugun ölmesinden daha çok bir köpeğin ölmesine üzülüyorum önceden daha kötüydü araba kazasında arabayı canlı gibi görüp arabaya üzülüyordum ve yolda canlı bir araba kazası olduğunu gördüğümde evet böyle bir şey hala var aileme demekten çekiniyorum açıkçası özellikle cinsel takıntı konusunda

NOT :Günlük hayatta çabuk sinirlenirim

Son düzenleme:

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
anlamadığım bir şekilde sigara içen anneme değilde daha çok akciğere üzülüyorum hatta anneme bile üzülmiyorum denilebilir . +cinsel ve dinsel sıkıntı da var gibime geliyor çünkü durumun belirtilerinin hepsi var birde eşyaları canlı gibi görme huyum var önceden çok yapardım ancak şu an çok seyrek oluyorr diyelim bir vazo düştü o vazoyu sanki canlı birisi düştü öldü gibi görüyorum yada televizyonda bir çocugun ölmesinden daha çok bir köpeğin ölmesine üzülüyorum önceden daha kötüydü araba kazasında arabayı canlı gibi görüp arabaya üzülüyordum ve yolda canlı bir araba kazası olduğunu gördüğümde evet böyle bir şey hala var aileme demekten çekiniyorum açıkçası özellikle cinsel takıntı konusunda

NOT :Günlük hayatta çabuk sinirlenirim
cinsellikte ne sorunalrın var

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
sıkıntı yazmışım pardon takıntı olacaktı :)

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
takıntıların neler mesela
burda takıntıları söylemek ayıp da internete yazıp araştırabilirsiniz merak etmeyin çekirdek ailede öyle bir sorun yok yani bazı kişilerin çekirdek ailesinden bile böyle şeyler hisstemiş dinsel olarak ise namaz kılarken bi anda tövbe tövbe tövbe Allaha sövme yada dine kitaba sövme gibi gibi şeyler aklıma geliyor hatta bunlar cinsel takıntı ile birleşip neyse cidden çok ayıp şeyler bunlar

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Dini sorunların ile ilgili Müslümanlığı ateist bi kişiye açıklayan adam nekadar mantıklı konuşuyor dinlersen dini sorunlarının kalacağını düşünmüyorum
bunlar video ile çözülecek şeyler değil malesef internette araştırabilirsiniz video ile çözülmüyor işte

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
burda takıntıları söylemek ayıp da internete yazıp araştırabilirsiniz merak etmeyin çekirdek ailede öyle bir sorun yok yani bazı kişilerin çekirdek ailesinden bile böyle şeyler hisstemiş dinsel olarak ise namaz kılarken bi anda tövbe tövbe tövbe Allaha sövme yada dine kitaba sövme gibi gibi şeyler aklıma geliyor hatta bunlar cinsel takıntı ile birleşip neyse cidden çok ayıp şeyler bunlar
Evde Sık kavga oluyosa Veya Dine Kitaba Söven şahısları dinliyosan ve erotik içerikli filmler seyrediyorsan bunlar namaz kılarken aklına gelebilir bu şeytanın bi vesvesesi Kendini biraz daha adapte edebilirsen yani namazda şunları düşün mesela allaha sığındım allah beni görüyo bunları asla aklımdan geçirmemeliyim banane küfür ederse etsin ben allahın yolundayım günahı boynuna vb şeyler düşünürsen vesveselerin etkisi üzerinde azalacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunlar video ile çözülecek şeyler değil malesef internette araştırabilirsiniz video ile çözülmüyor işte
Beynimiz İzlediklerimizi Ve dinlediklerimizi Kopyalar ve asla unutmamak için çalışır bu sırada şeytanda sana bunları hatırlatır senin tek güvencen bu durumda allaha sığınmak düşünceni ibadete vermek

Evde Sık kavga oluyosa Veya Dine Kitaba Söven şahısları dinliyosan ve erotik içerikli filmler seyrediyorsan bunlar namaz kılarken aklına gelebilir bu şeytanın bi vesvesesi Kendini biraz daha adapte edebilirsen yani namazda şunları düşün mesela allaha sığındım allah beni görüyo bunları asla aklımdan geçirmemeliyim banane küfür ederse etsin ben allahın yolundayım günahı boynuna vb şeyler düşünürsen vesveselerin etkisi üzerinde azalacaktır

Beynimiz İzlediklerimizi Ve dinlediklerimizi Kopyalar ve asla unutmamak için çalışır bu sırada şeytanda sana bunları hatırlatır senin tek güvencen bu durumda allaha sığınmak düşünceni ibadete vermek
bu arada şu cisimleri görme olayına gelirsem olay şundan ibaret yanlız bi ortamdayken can sıkıntısından veya forumda dolaşıyosun örnek veriyorum bi dinlenmek için oturdun o sırada canlı gibi görüyosun düşünce ölmüş gibi üzülüyosun bunu yapmanın tek sebebi senin onlara çok alışman ve benimsemen can sıkıntısında onla konuşman mesela ben banyo yaparken sıkılırım sıkılırkende çamaşır makinasıyla konuşurum :D bu herkeze olan bişey bu arada bide o gerçek insanlara üzülmemekte senin yaradılışdan biraz ruhsuz bi insan olduğunu gösterir biraz ruhsuz olabillirsin ama bu seni bazen daha güçlü kılabilir bi yakının öldüğünde dimdik ayakta kalabilirsin bardağın dolu tarafından bakman lazım

Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174

bu arada şu cisimleri görme olayına gelirsem olay şundan ibaret yanlız bi ortamdayken can sıkıntısından veya forumda dolaşıyosun örnek veriyorum bi dinlenmek için oturdun o sırada canlı gibi görüyosun düşünce ölmüş gibi üzülüyosun bunu yapmanın tek sebebi senin onlara çok alışman ve benimsemen can sıkıntısında onla konuşman mesela ben banyo yaparken sıkılırım sıkılırkende çamaşır makinasıyla konuşurum :D bu herkeze olan bişey bu arada bide o gerçek insanlara üzülmemekte senin yaradılışdan biraz ruhsuz bi insan olduğunu gösterir biraz ruhsuz olabillirsin ama bu seni bazen daha güçlü kılabilir bi yakının öldüğünde dimdik ayakta kalabilirsin bardağın dolu tarafından bakman lazım
Cinsel ve Dini Obsesyonları Olan Genç Erkek Takıntı Hastasıyla Görüşme Notları* bu linkten bakabilirsiniz adamla aynı durumdayız ve gerisi boş ilaç muhabbetleri

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Rahat ol kardeş. Kendini çok kasıyorsun bence. Umursamaz olma hakkında birşeler oku.
Herşeyi çokta umursama derim.
Ondan sonra herşey Vız gelir Tırız gider

Son mesajlar