Valorant Hakkında Sohbet :)

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Hayda o zaman birinden birini bırakıcaz valorantın videolarını izledim fakat çok ısınamadım çok sevemedim ama belki oynayınca güzel gelir
Bende ilk yüklediğimde hiç bir şey anlamamıştım ve çok sıkılmıştım ama oyunu öğrenip, 30-40 adam vurunca oyun zevkli geliyor :D 20-30 maç attıktan sonra sıkmaya başlıyor. CS gibi 1000-2000 saat oynanacak oyun değil.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Kapalı beta ile ana oyun bambaşka silah spraylerine sahip. Kapalı betada çatır çatır hs atarak raund alıyorduk şimdi sıradan FPS oyunlardan farksız sprayi var. Ama yine de güzel ya sarıyor. Reyna ve Raze çok iyi karakter bu arada tavsiye ederim :D
Bana öyle gelmedi nedense spray olayı diğer fps oyunları ile aynı değil mesela cs ye göre cs de ak kullanırken spray atarken aşağı çekmek gerek burda ak ye benzeyen bir silah vardı unuttum ismini onda aynı şey olmuyor diğer silahlar içinde aynı ben cs spray mantığı ile adam taradığımda vuramadım hiç bir şey yapmadan taradım vurdum değişik ama arkadaşların dediği gibi csgo gibi çok oynanacak bir oyun değil oyunun içinde kendini bişey sanan kitle çok şimdilik benim için csgo daha iyi

Reaksiyon puanı
8,023
Bana öyle gelmedi nedense spray olayı diğer fps oyunları ile aynı değil mesela cs ye göre cs de ak kullanırken spray atarken aşağı çekmek gerek burda ak ye benzeyen bir silah vardı unuttum ismini onda aynı şey olmuyor diğer silahlar içinde aynı ben cs spray mantığı ile adam taradığımda vuramadım hiç bir şey yapmadan taradım vurdum değişik ama arkadaşların dediği gibi csgo gibi çok oynanacak bir oyun değil oyunun içinde kendini bişey sanan kitle çok şimdilik benim için csgo daha iyi
CS zaten bambaşka bir spraye sahip. Rainbow Six oynayanlar aşırı avantajlı oluyor oyunda :D Dediğiniz silah Vandal bu arada galiba.

DragonSparrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
aga volarantın vuruş hissi berbat duvar sıkıyomuş gibi hissi var ama erken çıktıgından büyük ihtimal üstüne gidilmemesi lazım bana göre oyun sektöründe yeni çağ açıcak gibi duruyor oyun mantığı bakımından

horus702

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
RP muhabbeti muazzam kardeşim.
CS:GO'da ve Overwatch'da acayip paralar ödüyordum şimdi artık bu bütçeleri ödememe gerek kalmadı yani tertemiz.

Birde CS:GO'da kasalara kaptırdığım paralar beni benden alıyor.
En azından şimdi Epin sitelerinden RP kampanyalarını kovalıyorum, gidip satın alıyorum tertemiz. Steam ya da Blizzard'da böyle bir şansın yok.

Ha soran olursa en çok indirim yapan yer de www.Epin.com.tr takılmak siteyen takılır abicim.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
11 Mayıstan beri Valorant oynayan biri olarak söyleyebileceğim tek şey Valorant'ın CSGO'ya göre aşırı basit olduğudur. Ben Valorant oynerken CSGO'ya göre daha fazla zevk alıyorum ama oyun aşırı basit geliyor :D

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
11 Mayıstan beri Valorant oynayan biri olarak söyleyebileceğim tek şey Valorant'ın CSGO'ya göre aşırı basit olduğudur. Ben Valorant oynerken CSGO'ya göre daha fazla zevk alıyorum ama oyun aşırı basit geliyor :D
LoL'de ki toksik kitle var mı Valorant'ta var mı ?