Öneri Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Foruma girmek cidden can sıkıyor. Uzun süredir böyle ve düzeltilmedi. Forum kimi zaman normal hızında kimi zaman da o kadar yavaş ki bezdirme seviyesine geliyor.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
@Forum Developer
Yeni konu aç'ta çıkan öneriler/geçmiş konu önerileri kaldırıldı mı acaba?

Gta 5 i kaldırır mı konuları yasaklansın lütfen. Yeter be. Bir ücretsiz gta 5 gördüler 1 haftadır aynı konu. Vallahi bezdirdi artık aynı konuları duvarda görmek
Aslında bölümde sabit bir konu mevcut.

Üyelerin açtığı konular bu başlığa yönlendirilebilir.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
Merhaba herkese,

Geçtiğimiz hafta boyunca ve hala devam etmekte olan bir saldırı söz konusu. Arka tarafta çalışan güvenlik duvarı bu gibi durumlarda aktif olarak bazı önlemler alıyor.

Örneğin yurt dışından girişlerde CAPTCHA zorunluluğunun olması gibi.

Konuyla ilgili çalışmalar yapılıyor. Zaman zaman sizlere de buradan bilgi vereceğim.

Teşekkürler.
s.a
bu gün (22-05-/23 05 2020 saat 23.50-00.12 arasında) sistem benden yeniden giriş istedi,her girişten sonra cevap yazmaya geçtiğimde yeniden giriş istedi.bu olay 3 4 defa tekrar etti,giriş çıkışlarda görebilirsiniz.
Bu olayı 3 4 gün evvelde yaşadım,ama bu gün fazla oldu.
çerezleri temizledikten sonra şu an sıkıntı yok,bu konuda fikriniz var mı,benden mi,forumdan mı kaynaklı

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
s.a
bu gün (22-05-/23 05 2020 saat 23.50-00.12 arasında) sistem benden yeniden giriş istedi,her girişten sonra cevap yazmaya geçtiğimde yeniden giriş istedi.bu olay 3 4 defa tekrar etti,giriş çıkışlarda görebilirsiniz.
Bu olayı 3 4 gün evvelde yaşadım,ama bu gün fazla oldu.
çerezleri temizledikten sonra şu an sıkıntı yok,bu konuda fikriniz var mı,benden mi,forumdan mı kaynaklı
Çerez dedin hatırladım bir sorunu.

Bazen Cloudflare resimlerini çözerken Kısır döngüye giriyor. Çözüyorum resimlerin hepsini yeniden güvenlik önlemi alıyor.
SDN Çerezleri temizledikten sonra Cloudflare Resim döngüsü sonlanıyor ve onaylanıyor çözümüm.

Garip bir şey çerezlerde olanların etkisi.

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,129
Çerez dedin hatırladım bir sorunu.

Bazen Cloudflare resimlerini çözerken Kısır döngüye giriyor. Çözüyorum resimlerin hepsini yeniden güvenlik önlemi alıyor.
SDN Çerezleri temizledikten sonra Cloudflare Resim döngüsü sonlanıyor ve onaylanıyor çözümüm.

Garip bir şey çerezlerde olanların etkisi.
zaur girişte parolanın altındaki beni hatırla yazan kutu var ,o kutu onaylı kalsın,işareti kaldırınca kör döngüye giriyor.
Ama öncelik olarak çerezleri çöpe at (hemen bayatlıyorlar artık,gdo lular) sonra beni hatırla kutusu onaylı olarak yeniden giriş yap.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
E-posta bildirimleri geliyor mu? @ConfickerBelasi
yok gelmiyor seninde kesildi? bildirim çanını engellemişim o da yok...
Ek Açıklama 2020-05-24 174755.png

sağ altta köşede olacaktı...

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Konuya cevap yazıyorum, mesaj gönderimi yapılmıyor; tekrar tekrar deniyorum, saniyeler/dakikalar sonra gönderiliyor. Bu ne zamana kadar böyle gidecek, inanın çok can sıkıcı bir durum.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Merhaba herkese,

Geçtiğimiz hafta boyunca ve hala devam etmekte olan bir saldırı söz konusu. Arka tarafta çalışan güvenlik duvarı bu gibi durumlarda aktif olarak bazı önlemler alıyor.

Konuyla ilgili çalışmalar yapılıyor. Zaman zaman sizlere de buradan bilgi vereceğim.

Teşekkürler.
Bende niye vpn açıkken capctha geliyor diyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

SDN forumun bir pc uygulaması olması gerekiyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Forumun yavaşlığını geçtik tapatalk bile 1.5 saat sonra bildirim gönderiyor.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Yaptığım Gönderilerde Hata Alıyorum
4-5 Defa Gönder Yaptığımda Anca Gönderi Gönderiliyor.

IMG_3021.jpg

Sfatihmehmed

Asistan
Reaksiyon puanı
321
Forum çoook yavaş. Bir çözüm bulunsun artık herkes aynı sorundan yakınıyor.

• Beğen
Reactions: _X_

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
konulara cevap verilince mesaj gelmiyor ne oluyor? gmail de engelli? outlook?

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Merhaba herkese,

Teşekkürler.

Yahu ben Kocaeli den bağlanıyorum ama foruma her girişimde captcha dolduruyorum. Açıkcası yıldım biraz. Hatta girdikten 10 dk sonra tekrar sayfayı yenileyince bir daha captcha istiyor, çok can sıkıyor.

• Beğen
Reactions: _X_

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
şuan akmaya başladı bazı mesajlar spama düşmüştü onları düzelttim normale dönüyor galiba.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Server server server. Çok yavaş.
XEON işlemciyi çalmışlar Pentium filan takmışlar bence.
Olayın üstünü örtmeye çalışıyorlardır saldırı var diye. XEON işlemci alana kadar idare edelim. Napak? ?

Yönetim ekibinin işi bitti mi eve gidince üstünü filan arayınız abi. SSD`leri filan çıkarıp yerine HDD` de koyabilirler hani ?

Server bilgisayar Yurtdışındaysa hapı yuttuk. Sitemizin bilgisayarlarına çoktan Downgrade yapıldı bence ???

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
XEON işlemciyi çalmışlar Pentium filan takmışlar bence.
Olayın üstünü örtmeye çalışıyorlardır saldırı var diye. XEON işlemci alana kadar idare edelim. Napak? ?

Yönetim ekibinin işi bitti mi eve gidince üstünü filan arayınız abi. SSD`leri filan çıkarıp yerine HDD` de koyabilirler hani ?

Server bilgisayar Yurtdışındaysa hapı yuttuk. Sitemizin bilgisayarlarına çoktan Downgrade yapıldı bence ???
benim pc mortladı sonra tablet mortladığı zaman başladı...