RGB Fusion sorunlu mu ?

Bu konuyu okuyanlar

TEXAST5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Spec Delta Kasam Var ve anakart modelim b450 s2h ama rgb fusion bu rgb fanları görmüyor biraz araştırma yaptım fakat bir sonuç elde edemedim.

sorunu düzeltebilen var ise yardımcı olabilir mi ?

Teşekkürler.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
App Center yazılımının içine kurmayı deneyin. En güncel ya da bir önceki sürümünü deneyin.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Sorunlu bir yazılım. Bende de ilk başta çalışmadı sonra başka bir yazılım sürümü ile çalıştırabilmiştim. Ayar yapıp kaldırdım sonra.

TEXAST5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Sorunlu bir yazılım. Bende de ilk başta çalışmadı sonra başka bir yazılım sürümü ile çalıştırabilmiştim. Ayar yapıp kaldırdım sonra.
Yeni bir sürümü çıkmış yükleyip geri dönüş yapacağım

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Kanka tamamen sorunlu :) App Center da sorunlu Gigabyte in hemen hemen hiç bir programı doğru düzgün çalışmıyor. Öncelikle Fanları anakarttaki rgb ye bağlayın, sonra fgb fusionu kaldırın. İhtiyacınız yoksa app centerı da kaldırın :D sonra şu linkten http://www.gigabyte.com.tr/microsites/167/data/download.html indirin ve kurun. İnşallah çalışır.

TEXAST5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Tamam. Bekliyorum.

App Center İndirdim Sorunsuz Çalıştı Birkaç Güncelleme Vardı Onu Kurdum Sorun Çıkmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka tamamen sorunlu :) App Center da sorunlu Gigabyte in hemen hemen hiç bir programı doğru düzgün çalışmıyor. Öncelikle Fanları anakarttaki rgb ye bağlayın, sonra fgb fusionu kaldırın. İhtiyacınız yoksa app centerı da kaldırın :D sonra şu linkten GIGABYTE RGB Fusion 2.0 indirin ve kurun. İnşallah çalışır.
B450m S2h ta sadece 1 Sys_fan girişi gördüm ondada benim fanlarım takılı çoklayıcı ile ama rgb ile ilgili birşey göremedim

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Burda 6 nolu led_cpu yazan yere takican knk.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-03-15-00-41-914_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-03-15-00-41-914_com.android.chrome.jpg
    88.7 KB · Görüntüleme: 222

BerFurS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana yardımcı olabilirmisin ben tkg 2510 a bağladım ve sys_Fan1 e taktım hepsini ama RGB Fusion 2.0 da mod ayarlayamıyorum ve renk karıştırıcıdan kendi rengimi tasarlayamıyorum sadece orada olan renkleri kullanabiliyorum.6 numara olarak gösterdiğin yere ne takıcaz tam olarak? Anakartım B450m S2h kasam Sped Delta RGB

Son mesajlar