solutionex kullanıcısının son içeriği

 1. S

  Beşiktaş - Lyon Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

  Ah be Beşiktaşım... :( Canın sağolsun... :)
 2. S

  Sistem ve Ağ Uzmanlığı

  Konu ile ilgili bu kadar zamandan sonra biri yorum yaptı diye yazma ihtiyacı hissettim sistem eğitimini vektörel bilişimden aldım, network de vardı içerisinde ve şunu iyi öğrendim; videolarla bir yere kadar çözüm sağlanabiliyor.
 3. S

  Sistem ve Ağ Uzmanlığı

  hala bu konuda bilgi sahibi olmak isteyenler için ankarada kurs tavsiyem vektörel bilişim olacak arkadaşlar.
 4. S

  Google Yine Windows'un Açığını Buldu

  XP yi övüyolardı sonra cortladı, Vistayı övüyolardı o daha beter cortladı, Sonra 7 - 8 derken... Şimdi de bunların güvenliğinde aslında hep sıkıntı olduğunu söyleyecekler gibi geliyor bana... :) Peki bu microsoft un 10 una nasıl güvenecez o zaman? :)
 5. S

  Yeni Çipli Kimlik Kartı Nereden, Nasıl Alınır? Ne Zaman Dağıtılacak? Ücreti Ne Kadar?

  Zaten bilgi güvenliği konusunda zayıfız, bırakın bunu da hacklesinler :)
 6. S

  En iyi Java programlama eğitimi

  Merhaba Vektörel bilişimin Java eğitimleri oldukça sağlamdır. Tavsiye ederim. Ben hem yazılım, hem sistem eğitimi aldım. Javayı vektörelden aldım.
 7. S

  Java kurs

  Merhabalar, Vektörel Bilişime gidip bir görüşebilirsin. İki kurs da var sanıyorum. Java için kesinlikle düşünmelisin.
 8. S

  Ankarada bigisayar kursu önerisi

  Kurs araştırması yaptıktan sonra kendiniz karar verin. Çünkü her şey öyle bu forumlarda yazıldığı gibi olmuyor. Ankara da gidilecek en iyi yer bence vektörel bilişim. Ama bunu da çok dikkate almayın. Gidin araştırın. Çünkü tonla para ödeyeceksiniz ve bir o kadar da zaman harcayacaksınız. Yazık...
 9. S

  Java kurs

  Java kursuna niye gidilmeli? Çünkü JAVA kabul edilmiş bir dildir ve bir yazılımcı için en güçlü ekmek kapılarından biridir. Dünyanın tercih ettiği yazılım dillerinin başında gelir. Java bilen kişi, biraz da bilgiyi satabilme kabiliyetiyle, güzel yerlerde olabilir. Kendisi öğrenmek yerine neden...
 10. S

  Java Eğitim Seti

  Hocam başlangıç olarak işine yarar mı bilmem ama Çizgi Tagem videoları var. Temeli anlatıyor ve ücretsiz. Ben bişey öğrenmek için daha çok kurs tavsiye ederdim ama diğer dillerle de uğraştığını söylediğin için buraya bir bak derim.:)
 11. S

  Sistem ağı uzmanlığı

  Konu açılalı çok olmuş ama ben başka birilerinin de faydalanabilmesi amaçlı bilgilendireyim. Sistem ve Ağ Uzmanı olmak zor değildir ama doğru kişiden eğitim alıyorsanız... Bunun için hoca faktörü çok önemli! Kesinlikle şu kurs iyi eğitim veriyormuş, bu kursun imkanları çok iyiymiş diye...
 12. S

  Windows 7'nin yeni hileleri ortaya çıktı

  Sanırım forumlardaki bu bilgilere en başından göz atmam lazım. (Yeniyim de... :) ) Daha öğrenilecek çok şey varmış...:yes:
Üst
stat counter