lgsever kullanıcısının son içeriği

 1. lgsever

  Sen niye milletin avatarına takıyon

  Sen niye milletin avatarına takıyon
 2. lgsever

  Tartışma Konusu: Eğitim Sistemi Değişmelimi ?

  Güzel yazı benim cevabım ise bir türlü doğru bir mantığa oturtulamayan eğitim sistemi hakkında.Değişmeyen bir tarafı kaldıysa değişmeli mesela öğrenciler dersi sıra olmadan ayakta dinleyebilirler.Bir fikir sadece .
 3. lgsever

  Uyku sorunu!

  Neverfap tr nin kendini geliştirmekle alakalı yazılarını öneririm. Al bide üşenirsin falan :) Bütün konuların olduğu yere bak ilgini çekenlere bak. Neverfap Türkiye
 4. lgsever

  Uyku sorunu!

  Bence gayet faydalı erken kalktığında eline geçen zamanı kendini geliştirmek için kullanırsan yararı olur Erken kalkan yol alır lafı doğru ama erken kalkan kişi adım atmazsa ne kadar erken uyanırsa uyansın sence bir yere varabilir mi ?
 5. lgsever

  Uyku sorunu!

  Mantıklı olan o iyisin devam et. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Dostum sana gelince youtube da onlarca uyku ile ilgili video var.Yararlanabilirsin.özellikle video eğitim kanalını severim.
 6. lgsever

  Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

  Aynen camide duydum direk diyanetin yolladığı vaazlarda üstü kapalı o hafta ne siyasi olay yaşandıysa akp lehine onu destekleyen vaazlar duyuyoruz bir de imamların kafalarına göre üstelik hutbeye hiçbir normal konunun girmemesi gerekmesine rağmen siyaset yaptığını da duydum.
 7. lgsever

  Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

  :) :)
 8. lgsever

  İnce'nin medyaya tehdidi: Canlı yayında yargılanacaksınız

  Haklı bir sebep yandaşlık yapan kanallar yargılanmalı seçim döneminde her aday eşit haklara sahiptir.Ayrıca onun sözü ozel kanallara değil devletin bağımsız olması gereken trt ye dir.
 9. lgsever

  Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

  Mesajlarım neden siliniyor acaba ? Yönetim. Birilerinin diploması yok ama cumhurbaşkanı sence de bu daha şaşırtıcı değil mi ?
 10. lgsever

  Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

  Ya kardeş kusura bakma fikrine saygım var ama o kadar siyaset bölümünde okudun mesajlarımizı beğendin destekledin konuştuk.Hiç mi bir şey anlamadın.Yaptıkları bazı şeyler vardı evet vardı @Sucrofe da anlattı ama gercekten bitti artık.Bemce sende mantıklı karar ver bu trolleri ciddiye alma...
 11. lgsever

  Seçime Bir Gün Kala İyi Bakın İyi Düşünün.

  Ciddi misin ? Ciddi olsan bile yeni hükümetin çalışmayacağını nerden biliyorsun ?
 12. lgsever

  Erken Seçim 2.Tura Kalır Mı, Kalırsa Kimle Kalacak?

  Muharrem İnce ikinci tura kalırsa tayyibin ilk turdaki oylarının en son oy olduğunu bunun için ikinci turda 1 oy bile fazladan alamayacağını yani kendisinin kazanacağını söylüyor.
 13. lgsever

  Erken Seçim 2.Tura Kalır Mı, Kalırsa Kimle Kalacak?

  Akşenerle kalsa iyi ama inceyle kalır büyük ihtimal.
 14. lgsever

  Söyle Rahatla

  Salla boşver bırak yarın göreceğiz bunların sonunu yandaşlarda bunu okudukça kudurup trollük yapıyorlar.
 15. lgsever

  Söyle Rahatla

  Aynen bataklık psilik bir şey ilgilendikçe daha çok çekiyor kendine bağımlılık gibi hatta bak yine aklıma geldi ben ban isteyecem.Beyler görüşürüz.Ya da seçimi mi beklesem bilemedim
stat counter