lgsever kullanıcısının son içeriği

 1. lgsever

  mobil dünya kong

  Aynen ama bence kesinlikle öncesinde alma ---- Mesajlar birleştirildi ----
 2. lgsever

  Samsung s9 plus ve Note 9

  Bütçe sıkıntın yok gördüğüm kadarıyla ben tercih olarak Note 9 düşünürdüm çünkü hem samsungun en üst modeli hem o zamana yakın ekrandan parmak izi okuma gelecek hem S9 da beklediğimiz o efsane kameranın daha daha iyisi bulunacak falan filan ama elindeki sıkıntı yaşatıyorsa S9 u al geç.
 3. lgsever

  Kış Mevsimi Gelmedi

  Hičbilmiyorum bu salgın geyiği her sene oluyor ama ciddi ciddi anladım bu sene öyle bir AT mikrop salgını varki ben ve tanıdıklarımdan hasta olan 1 haftadan erken kalkamıyor.
 4. lgsever

  Kış Mevsimi Gelmedi

  Aynen bu sene hem hastalık salgınlar arttı düzelmedi. Hemde ben yazın ne olacağını düşünüyorum.İnşallah ciddi su sıkıntısı yaşamayız.
 5. lgsever

  SDN Cevaplıyor #126

  Öncelikle İyı yayınlar. 1) LG V30 un kulaklığı mı daha iyi yoksa mate 10 pro nun mu aynı soruyu ses deneyimleri içinde cevaplarsanız sevinirim. 2) Lg nin G7 için tasarımı baştan tasarlayalım demesinden sonra gecikecek olan lansman tarihi sizce en geç ne zaman olur 3) G7 için eldeki tüm bilgiler...
 6. lgsever

  (İOS KULLANAN GİRMESİN)İOS kullanan cihazları tek bir mesajla çökertme

  Baya iyiymiş bu dur hahahahhahahahhahahhahahahahhahahahah ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yuh ben bile bunu son çare olarak kullanırdım.
 7. lgsever

  Hangi telefonu alayım

  Şahsen yeniliğe önem veririm ayrıca mi 6 gayet güzel bir f/p cihazı almanızı tavsiye ederim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Atar falan yok sadece bu telefon mevzularında geleneksel saçma düşüncelerin hala bulunduğunu görmek beni sinirlendiriyor.Aynen şey gibi tarihteki ülke ilişkileri ile...
 8. lgsever

  Hangi telefonu alayım

  Senin çin malı diye burun kıvırdığın adam sony nin ilk ona giremediği mobil dünya üreticileri listesinde 2. Sırada önce kendi ülkenin mallarına bak çok kaliteli (!) olan vesteline sonra laf at
 9. lgsever

  LG, Yeni Amiral Gemisini MWC 2018 Etkinliğinde Tanıtmayacak

  Hakikaten madem bi halt yedin imkanlar vesaire sen boyuna elindeki mala bi baksana ona göre fiyat biç ben kendini bilmemesine kızıyorum adamların reklam bürosu sarhoş çorbacısına dönmüş kafalar nasıl bilmiyorum iyi yaptıkları işleri saklayıp kötülüklerin i kusuyorlar .
 10. lgsever

  LG, Yeni Amiral Gemisini MWC 2018 Etkinliğinde Tanıtmayacak

  Ya 4 GB ram beni düşündürmüyor değil ama stereo hoparlör ve eksiksiz bir kamerayla gelirse ona pek takmam.Fakat G5 ten sonra Samsungun baya arkasında kalırdılar.Misal Samsungun yayınlanan tanıtım videolarına animojinin ultra geliştirilmişi vardı. Büyük ihtimalle 1.5 diyafram değeri ve yeni ses...
 11. lgsever

  Yerli üretim konusunda ne düşünüyorsunuz?

  Bence o araba işine hiç girme hem bu devirde elektriklu olmayacak hem yapıma katılan şirketlerin çoğu yabancı hem parçalar nerden geliyor ayrı mevzu biz bu işi DEVRİM de bitirecektik yani madem yapmışız devam edecez madem bir daha niyetlendik adam gibi yapalım. ---- Mesajlar birleştirildi ----...
 12. lgsever

  Teyzem üstüme kustu :/ ?

  Direk kezzap döksün ki aklı başına gelsin
 13. lgsever

  Xiaomi mi 6 vs mi note 3

  Ben mi note 3 diyorum. Daha yeni ve pil ömrü daha fazla üstelik sd 660 ında sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum.Ancak iyi düşünülmesi gereken bir konu sonuçta mi6 da hiç yabana atılır cinsten değil.
 14. lgsever

  Söyle Rahatla

  Ülkede kimsede utanma arlanma kalmamış madem bu kadar düşünüyorsun.Elinden gelen en güzel şeyi yap ve onlar için dua et öğrenciysen derslerine çalış ki ülken gelişip böyle pis çapulcu teröristlerle uğraşacağına diğer devletlre yarışabilecek düzeye gelsin.
 15. lgsever

  S8 alınırmı?

  Bence sakın şimdi alma S9 geliyor.Çok yakında.Eğer bütçen varsa bekleyip onu al.Eğer yoksada onu bekle çünkü o çıktıltan sonra S8 in fiyatı düşücek.
stat counter