Zyxel VMG3312-B10B Başlatma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

chadduman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
51
Yaklaşık 4-5 ay önce türknete geçtim hali hazırda türktelekomda kullandığım modemimi vdsl desteklediği için kullanmaya devam ettim gayet iyi çalışıyordun sonra ethernet kablosunu sabitlemeye çalışırken masadan aşağıya düştü köşeden.
Normalde başlattığımız zaman alttaki gibi ışıkların 4'dü bir anda yanıp söner sonra sonra modem kendini başlatır. Ama düştükten sonra bunlar sürekli böyle yanıyor modem bir türlü başlamıyor. İçini açtığımda arkadaki iki şeyin zarar görmüş olabileceğini düşünüyorum cihaz artık çöp mü yoksa tamir edilebilir mi şimdiden teşekkürler.
Ekran Görüntüsü (58).png

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Elektronikçilere bir gösterin tamiratını yapan yerler var olmazsa masraf çıktı demektir.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Ayağı kırık ama çalışan ve temiz aynısından bulup parça değişimi en zahmetsiz çözüm olabilir. Bu modemlerin en zayıf yanları ayaklarının çabuk kırılmasıdır ama çalıştıkları sürece iyi ve verimli modemlerdir.

chadduman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
51
Ayağı kırık ama çalışan ve temiz aynısından bulup parça değişimi en zahmetsiz çözüm olabilir. Bu modemlerin en zayıf yanları ayaklarının çabuk kırılmasıdır ama çalıştıkları sürece iyi ve verimli modemlerdir.
45 TL ye tam çalışır durumda buldum onu alacağım.