zulamı csgomu?

Bu konuyu okuyanlar

Oğuz2323

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
Bari anket filan koysaydın biz fikrimizi söyleyince zulayı savunuyorsun sorma o zaman ne gerek vardı :)
hala anlamamışşsın ben iki oyunuda çoook seviyorum cs goyuda savunurum zulayıda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bari anket filan koysaydın biz fikrimizi söyleyince zulayı savunuyorsun sorma o zaman ne gerek vardı :)
hala anlamamışşsın ben iki oyunuda çoook seviyorum cs goyuda savunurum zulayıda.

Cs go şu anda onu zula gibi çöp bir oyunla kıyasladığınız için size küstü
:/

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431

Biz sana seviyor musun diye sormadık,siz bize hangisi daha iyi diye sordunuz,sorduğunuz soruyu idrak etmelisiniz önce diye düşünüyorum.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,285
CSGO>ZULA
EL BECERİSİ>P2W

Bu sorunun sorulmasına bile gerek yok cidden. CS:GO, Zula'ya göre mükemmeldir. Valorant ta iyi oyundur. Ama Zula ikisiylede karşılaştırılamaz çünkü; Zula'da bilek gücü değil oyuna baydığın para önemli.

Edit:CS 1.6>Zula

Son düzenleme:

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Zula'yı birçok kişi bilgisayarı kaldırdığı için oynuyor.O arkadaşlara verin bir Cs kaldıracak bir pc bakalım Cs 'nin müptelası olmuyorlar mı (Cs 'ciyim)

Şahsen Cs.1,6 ile Zula'yı karsılaştırsan belki zula diyebilirdin xd Zula'nın Cs go gibi olması için mekanik grafik kitle olarak bir sürü evrim geçirmesi gerekiyor.

Son düzenleme:

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Zula oynadım çok kanser bir oyun. Bir daha da asla oynamam. Karşıdaki oyuncuda en güçlü silah varken bende çöp silah var ve beni her zaman vuruyor. Tabiki de CS:GO reyiz

Son düzenleme:

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
tabikide cs:go artık zula bozdu zula 2018 2019 zamanlarıdna oynancaktı sonradan verilen sözler tutulmadı iyice kendilerini batırdılar