Zuhal Topal'la yeni sezonda Star TV'de!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
zuhall.jpg

Hafta içi her gün ekrana gelecek program mutlu yuva kurmak isteyenlerin adresi olacak.

Ünlü oyuncu Zuhal Topal, Star ekranlarında gelin ve damat adaylarını bir araya getirerek mutlu sona kavuşmalarına öncülük edecek.

Gerçek hikayelere, gerçek duygulara, gerçek heyecanlara ve adayların mutlu bir yuva kurmaları yolundaki ilk adımlarına tanık olacağımız Zuhal Topal'la, 22 Ağustos Pazartesi itibariyle, hafta içi her gün 16.30'da Star ekranlarında olacak.

Tatlı heyecanlar, umutlu bekleyiş ve aşka dair her şey Zuhal Topal'la programında ekran başındakileri bekliyor!

:: Benden duymadınız Moderatör arkadaşımız @Süleyman Alkan programa katılarak kendine bir eş arayacak. ;)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Daha bu izdivaç programları yaşıyor mu? Şu kadar söyleyeyim bu program ve dizi belalarından dolayı televizyonu bırakıp telden yabancı dizilere yumuldum VADİ vardı o da çok saçmaladı.:eek:

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Yav şu kapalı kız hala evlenememiş. Fragmandada oynatmışlar.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bakkaldan ekmek alınır bakkalcı değil.;):D

neymar_fato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
evet bu sene beynimizi almak için yine ellerinden geleni yapacaklar demekki bu ve bunun gibi programlar
pardon skeç diyecektim

Son düzenleyen moderatör:

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Günde 100 000 TL mi ne alacakmış. İnanamayacak kadar abartılı bir rakam. Ulan sen şükret şükret. Göreceğim seni bunların hesabını verirken. İslamın da adaletini bu yüzden seviyorum. Tabi elimden gelse kapattırırdım hepsini ama Change.org ya imza vermekten başka ne yapabiliriz? Ayda 3 milyon TL yapıyor.

Bu mümkün olamaz hayır....

Son düzenleyen moderatör:

neymar_fato

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Günde 100 000 TL mi ne alacakmış. İnanamayacak kadar abartılı bir rakam. Ulan sen şükret şükret. Göreceğim seni bunların hesabını verirken. İslamın da adaletini bu yüzden seviyorum. Tabi elimden gelse kapattırırdım hepsini ama Change.org ya imza vermekten başka ne yapabiliriz? Ayda 3 milyon TL yapıyor.

Bu mümkün olamaz hayır....
fatih terim in aldığı ücreti herkes biliyor ve kimse bişey yapmıyor doğal olarak bu saşma sapan skeç programlarınada bu ülkede ses çıkmıyor