Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,170
Reaksiyon puanı
628
Puanları
113
Yaş
22
Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi bugün yapılan yemeklerin ve verilen puanların ardından belli oldu. Yarışmacılar haftanın son gününde Tuğçe Hanım'ın evine konuk oldu. Peki Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim oldu? İşte 14 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finali


1544878827404.png


Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün final heyecanı yaşandı. Gelinlerin en güzel yemekleri hazırlayıp kaynanaların beğenisine sunduğu programda tartışmalar, kavgalar hiç eksik olmadı. Zuhal Topal'la Sofrada programı her hafta cuma günleri saat 16.30'da ekrana geliyor. Peki, 14 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada programından haftanın birincisi ve büyük ödül olan 10 bin lirayı kazanan isim kim oldu? İşte 14 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finali...GELİNLİK SÜRPRİZİ

22 yıl önce evlenen ancak gelinlik giyemeyen İlknur Hanım'a Zuhal Tptal'dan gelinlik sürprizi geldi. İlknur Hanım, Zuhal Topal'ın sürprizi ile gözyaşlarına boğuldu.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAFTANIN FİNALİ - 14 ARALIK

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın finali bugün Tuğçe Hanım'ın sofrasında yapılıyor. Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi, yenilen yemeklerin ve verilen puanların ardından belli oldu. Birinci ise Zuhal Topal'ın gelinlere verdiği puanlar sonunda belli oldu.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRAMDA HAFTANIN BİRİNCİSİ 23 KASIM

PAZARTESİ: 1. Gün yarışmacıları Serpil ve Fatma Hanım oldu. Serpil Hanım toplamda 21 puan aldı. (2)

SALI: 2. Gün yarışmacıları Nurten ve Ayten Hanım oldu. Nurten Hanım toplamda 13 puan aldı. (5.)

ÇARŞAMBA: 3. Gün yarışmacıları Sude ve Meryem Hanım oldu. Sude Hanım toplamda 16 puan aldı. (4.)

PERŞEMBE: 4. Gün yarışmacıları Dilber ve İlknur Hanım oldu. Dilber Hanım toplamda 17 puan aldı. (3.)

CUMA: 5. Gün yarışmacıları Tuğçe ve Aynur Hanım oldu. Tuğçe Hanım'ın toplamda 23 Paun alarak haftanın birincisi oldu. (1)

Kaynak: HT
 
Üst