ZTV Derslerinin Tümü Paylaşılacaktır, Arayıp da bulamayanlar ..!

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte öğrencilerin kaliteli ders içeriklerine ulaşmaları baya zorlu olabilmekte... Ztv çok kaliteli ve ücretsiz bir eğitim olanağı olarak karşımızda idi ama kapandı. Özel Arşivimizdeki tüm dersleri paylaşma kararı aldık. Arşivimizde neredeyse tüm dersler (çoğu tamamıyla) bulunmakta. Öğrenci kardeşlerimize duyuralım istedim. Dersleri edinmek isteyenler mesaj atabilirler.

Dersleri bu kalitede hiç bir yerde bulmanız mümkün değil, özellikle araştırıldı :) Yok diye zaten paylaşma kararı aldık...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tüm pc, tablet ve mobil telefonlarla uyumlu formattadır dersler.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
ZTV Lise Matematik 1 Dersleri ( YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BOYUT ) :

1-10.zip

ZTV Lise Türkçe Dersleri ( YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BOYUT ) :

ZTV Türkçe parazitcell 1.paket.zip

ZTV Lise Kimya Dersleri ( YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BOYUT ) :

ZTV LİSE Kimya dersleri 1.zip

ZTV Lise Tarih Dersleri ( YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BOYUT ) :

Download ZTV Lise Tarih Dersleri zip

ZTV Lise Coğrafya Dersleri ( YÜKSEK KALİTE, DÜŞÜK BOYUT ) :

Download ZTV Lise Coğrafya Dersleri zip

Derslerimiz zip arşiv şeklindedir ve zip şifrelerini reklam olmasın diye özelden isteyenlere yazarım :) Herkese iyi dersler :D

Yv70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Biyoloji edebiyat felsefe grubu var mı elnizde

Yv70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tam listeye nasıl ulaşabilirim

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Hocam aşırı yavaş iniyor dosyalar. :) Var mıdır bir çözüm? Böyle giderse 1 haftada inecek. :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam aşırı yavaş iniyor dosyalar. :) Var mıdır bir çözüm? Böyle giderse 1 haftada inecek. :)
Hocam derslerin Yandex Disk olanlarından indirin diğerleri yavaştır... Yandex disk en hızlısı ve tüm dersleri yandex diske yüklemiştik sonradan... :)

@berke0007777 yine de bir sorunla karşılaşırsanız haber ediniz ki düzeltmeye çalışalım. :)

Acaba yandex diskte bir sorun mu var diye indirme bağlantılarını kontrol ettim ve son hızda iniyor dersler, bi sıkıntı gözükmüyor... İnternetinizde bir problem olmaması çok önemli.

Son düzenleme:

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Hocam derslerin Yandex Disk olanlarından indirin diğerleri yavaştır... Yandex disk en hızlısı ve tüm dersleri yandex diske yüklemiştik sonradan... :)

@berke0007777 yine de bir sorunla karşılaşırsanız haber ediniz ki düzeltmeye çalışalım. :)

Acaba yandex diskte bir sorun mu var diye indirme bağlantılarını kontrol ettim ve son hızda iniyor dersler, bi sıkıntı gözükmüyor... İnternetinizde bir problem olmaması çok önemli.
Doğru söylüyorsunuz. :) Ben de siz söyleyince denedim son hız iniyor şu an. Teşekkür ederim.

D

Deleted member 6640047

SDN Okuru
Hocam bu dersleri indirmeden izlemenin bir yolu yok mudur?

aeemin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana birisi şifreyi verebilir mi rica etsem?

Arkadaşlar paylaşan beyefendi bayadır online değildi kendi çabalarım ile buldum WİNRAR şifresi parazitcell.com herkese iyi çalışmalar.

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Derslerin şifresi: "parazitcell.com" dur. Herkese başarılar. Uzun zamandır yoktum, derslerin tamamı için isteyen olursa özelden yazar ise indirme bağlantılarını paylaşabilirim. Ama çok az giriyorum şu sıralar foruma, o yüzden gecikmeler yaşanabilir.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Derslerin telif hakkı falan yok mu? Problem oluşturmaz mı paylaşmak? Daha doğrusu dersler size mi ait?

insicamim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Derslerin şifresi: "parazitcell.com" dur. Herkese başarılar. Uzun zamandır yoktum, derslerin tamamı için isteyen olursa özelden yazar ise indirme bağlantılarını paylaşabilirim. Ama çok az giriyorum şu sıralar foruma, o yüzden gecikmeler yaşanabilir.
Hocam bana MAT 1 lazım. Biliyorum uzun zamandır yoksun. Belki bir gün bu mesajı görürsün diye yazıyorum. Lütfen [email protected] adresine link atabilir misin? Her yerde aradım bulamadım çünkü bu videoları. Şimdiden teşekkür ederim.

çipTEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana ztv tüm dersler lazım. Elinde olan var mı? Konu sahibine nasıl ulaşabilirim?

jujii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana biyoloji, fizik dersleri lazım. Elinde olan var mı? Dersler yok ya, kimse de ilgilenmiyor, bu forum nasıl bir forum! Nerde bu konu sahibi!