Zotac gtx560 2gb mi 1 gb mi?

arcansas

Üyecik
Arkadaşlar zotac marka gtx560 1 gb ekran kartı 252dolar 2 gb olanı 225 dolar farkı anlayamadım 1 gb olan neden pahalı bilmiyorum sanırım fan sayısı çift olduğu için hangisini önerirsiniz bf3 gibi oyunları full ayarda oynamak istiyorum bu kartlar olmazsa intel 3770k işlemcili msi z77 gd65 model anakarta uygun tavsiyeleriniz nedir geceye kadar listeye eklemem lazım acele ederseniz sevinirim teşekkürler

YellowRed

Rektör
link verebilirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

ayrıca o fiyata 2 gb 7850 alabilirsin. 560Tiden daha performanslı ve yeni nesil pci-e 3.0 desteklidir. ayrıca dx11 performansı daha iyi. daha az güç çeker ve daha iyi oc olur.

arcansas

Üyecik
link veremem kardeşimin çalıştığı iş yerinin bayi sitesi dışarıdan şifre istiyor 1 gb olan sanırım ocli saat hızı 2 gbden yüksek bayide stokta olan kartları söyleyeyim o zaman uygun olanı söylersin

YellowRed

Rektör
1 gb bellek yeni nesil BF3 gibi oyunlarda yetersiz kalıyor. mümkünse 2 gb oolanı al. tabi fererans tasarım soğutucu değilse.

YellowRed

Rektör
[MENTION=43929]rtsbora[/MENTION] fabrikadan çıkışlı oc ile kendi yaptığımız oc arasında fark var mı fiyat oynuyor ama bunun +sı -si nedir?

ayrıca novabilgisayardan önerdeğim msi 7850 ile http://www.teknobiyotik.com/msi-ati...-ekran-karti-r7850-power-edition-2gd5-oc.html arasında ne fark var gece gece uğraştırıyorum ama kusura bakma artık :)
fark yok. oc yapmayı bilmeyenler için avantaj oluyor sadece.

nova ile teknobiyotikteki ürün farklı sayılır. ikisi de oc yapılmış ancak teknobiyotikteki power edition biraz daha hızlı. novadakinin saat hızı 900 mhz, teknobiyotikteki 950 mhz.

50 mhz için 100 lira vermeye değmez. kendin de oc ile o seviyeye çekebilirsin. çekmesen de stok değerlerde bile fazlasıyla yeterli bir kart.

ben örnek olsun diye bol link verdim.

arcansas

Üyecik
Anladım o zaman oc siz alıp ihtiyacım olursa öğrenir yaparım farkı olmaz değil mi?Fabrikadaki gibi başarılı olur heralde

Ghost Rider

Üyecik
GTX 6 serisi veya HD7 serisinden bir kart almanı tavsiye ederim. Ayrıca GTX560'a vereceğin parayı (Eğer Bütçe Kısıtlıysa) GTX560Ti'a vermen.