ZORIN OS kurulumu destek

Bu konuyu okuyanlar

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
BEA51CC4-CAB4-49D4-B469-7C8E13D37741.jpeg

Ben şuan burayım ama burda ne yapmam lazım tamamen temiz bir şekilde kurulum yapıyorum alan ayarlaması nasıl oluyor yardım edermisiniz şimdeden teşekkür ederim.

Hermeles

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Diskin tamamına mı kurulacak?
Lütfen yardımcı olun.Buraya gelmem bile saatlerimi aldı iğrenç bir bios ve pc ile bunu yapmaya çalışıyorum şuan windows silindi tamamen nasıl yapabiliceğimi bilmiyorum şuan sıfır bi kurulum olucak bu alan ayırmaları nedir ne ayarlamam gerek hirbir şey bilmiyorum lütfen yardım edin.
81F4CA41-18E3-4656-8AE0-AB0654E9902A.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edebilicek yokmu gerçekten yardım lazım windowsta silindi zaten buraya attığım resimdeki ekrana bile zor geldim.

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Lütfen yardımcı olun.Buraya gelmem bile saatlerimi aldı iğrenç bir bios ve pc ile bunu yapmaya çalışıyorum şuan windows silindi tamamen nasıl yapabiliceğimi bilmiyorum şuan sıfır bi kurulum olucak bu alan ayırmaları nedir ne ayarlamam gerek hirbir şey bilmiyorum lütfen yardım edin.Ekli dosyayı görüntüle 124984
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edebilicek yokmu gerçekten yardım lazım windowsta silindi zaten buraya attığım resimdeki ekrana bile zor geldim.
En başa gelip elle değil yardımcı ile en kesintisiz diskin tamamını kullan demeniz lazımdı full diski kullanmak için.