Zor bir resim , resimdeki yazıyı kaldırma zarar vermeden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sevdayeli

Üyecik
evet arkadaşlar bu yazıyı nasıl kaldırabiliriz resme zarar vermeden orjinal haline nasıl getirebiliriz

passkeys

Asistan
bilmekle alakası yok google girip bakacak... forum kullanan adam google girebilir ... google giren forum kullanamayabilir !

Bi Kere Adım Cedric Değil Cedriic. :p Nasıl Yaptım. Google ' a Girdim. Görsellere Tıkladım. Murat Başaran Canın Sağolsun Yazdım. Resimlerini Aldım. Corel' e Aktardım. Birleştirdim . JPEG Yaptım. www.hizliresim.com' a upload ettim.. Buraya Ekledim. Olay Bu :D @-Beneficence- ... İtiraz ? :D
Bir itirazım yokta insanları bu kadar küçümseyerek hor görmek beni çileden çıkartıyor dalgamı geçiyorsun yerine google görsel arama yaparak bulabilirsin kardeşim demek çokmu zor.

Cedriic

Profesör
Bir itirazım yokta insanları bu kadar küçümseyerek hor görmek beni çileden çıkartıyor dalgamı geçiyorsun yerine google görsel arama yaparak bulabilirsin kardeşim demek çokmu zor.

Bi Dk Bi Dk ? Ben Ne Zaman Herkesi Hor Gördüm? Bana Bi Açıklar Mısın ? Nasıl Yaptın Dedi Anlattım. Anlatmıyayım Mı ? Bu Mu Hor Görmek ?

WebNick

Profesör
Gençler ortamda gerginiliğe gerek yok yahu. Muhtemelen trolün biri yeni üyeliğinde saçma bir soru sordu. Kendince eğleniyor. Siz burada atışırken bakın adamdan ses bile çıkmıyor. o sebepten bu tarz konuları çok dikkate almayın

Cedriic

Profesör
Gençler ortamda gerginiliğe gerek yok yahu. Muhtemelen trolün biri yeni üyeliğinde saçma bir soru sordu. Kendince eğleniyor. Siz burada atışırken bakın adamdan ses bile çıkmıyor. o sebepten bu tarz konuları çok dikkate almayın

Ben Onu Geçtim. Konu Zaten Alaycı Bi Konuydu. Bende Alaycı Bi Biçimde Yorum Yaptım. Ama [MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] 'nin Hor Görüyorsun Demesi Beni Kızdırdı O Kadar. Benden Alıntı Yapıyor Başkasına Yazıyor. Ben Bunu Anlamadım.

Benden Alıntı Yapıyorsun Benden..
Yazdığın yazının en sonuna beni etiketlemişin -Beneficence- itiraz ? diye ona istinaden senin samimiyetine güvenerek alıntı yaptım bu zamana kadar ne sana karşı nede bir başkasına karşı kırıcı oldum sadece anlık öfkeleriniz yüzünden konu buralara kadar geldi neyse konuşacak daha'da bir şey yok.

--- Mesaj Güncellendi ---

Ben Onu Geçtim. Konu Zaten Alaycı Bi Konuydu. Bende Alaycı Bi Biçimde Yorum Yaptım. Ama @-Beneficence- 'nin Hor Görüyorsun Demesi Beni Kızdırdı O Kadar. Benden Alıntı Yapıyor Başkasına Yazıyor. Ben Bunu Anlamadım.
Ben hor görüyorsunu sana demedim yorumları tekrar okursan görürsün neyse bundan sonra ne sen benden alıntı yap nede ben senden Allah'a emanet ol

Cedriic

Profesör
Yazdığın yazının en sonuna beni etiketlemişin -Beneficence- itiraz ? diye ona istinaden senin samimiyetine güvenerek alıntı yaptım bu zamana kadar ne sana karşı nede bir başkasına karşı kırıcı oldum sadece anlık öfkeleriniz yüzünden konu buralara kadar geldi neyse konuşacak daha'da bir şey yok.

Troll Face'in Bi Resmi Aklıma Geldi Ondan İtiraz? Dedim. Benim Seninle Hiç Bi Sorunum Olmadı Olmucakta. Sevdim Seni. İyi Birine Benziyorsun.

WebNick

Profesör
Senden alıntı yapmıştır çünkü üzerinde durmak istediği cümleyi sen yazmışındır fakat derdini anlatmak istediği başka bir kişidir.

Sonuçta forum üzerinde insanlar yazışarak anlaşıyorlar. Buda haliyle iletişimi tek boyuta düşürüyor. Kısır bir iletişimde yanlış anlaşılmalar olur. Tartışmaya gerek yok. Önemli olan birbirimizi anlamaya çalışmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...