Zoom'da kayıt yaparken görüntü alıyor ama ses almıyor

Bu konuyu okuyanlar

A.M.D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar arkadaşlar,
Macbook Air kullanıyorum. Açıkçası bu sisteme yeni geçtim neler yapabileceğimi veyahut nasıl kullanabileceğimi pek iyi bilmiyorum. Ders kayıtları için ApowerREC uygulamasını bugün satın aldım ve birkaç saatlik ders kaydı yapmak istedim ancak kayıtları açtığımda görüntünün olduğunu ancak sesin olmadığını gördüm. Ancak ses kayıtları youtubeda müzik açtığımda çıkmakta anlayacağınız zoom ile mi alakalı bir problem var nasıl çözebilirim? Çok acil çözülmesi gereken bir sorundur, yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhabalar arkadaşlar,
Macbook Air kullanıyorum. Açıkçası bu sisteme yeni geçtim neler yapabileceğimi veyahut nasıl kullanabileceğimi pek iyi bilmiyorum. Ders kayıtları için ApowerREC uygulamasını bugün satın aldım ve birkaç saatlik ders kaydı yapmak istedim ancak kayıtları açtığımda görüntünün olduğunu ancak sesin olmadığını gördüm. Ancak ses kayıtları youtubeda müzik açtığımda çıkmakta anlayacağınız zoom ile mi alakalı bir problem var nasıl çözebilirim? Çok acil çözülmesi gereken bir sorundur, yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim.
bildiğim kadarıyla zoom'da öyle bir sorun var bende Nvidia Expeeriance ile kayıt almayı denemiştim hiç kayı almadı ama ekran görüntüsü alabiliyordum.

A.M.D

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bildiğim kadarıyla zoom'da öyle bir sorun var bende Nvidia Expeeriance ile kayıt almayı denemiştim hiç kayı almadı ama ekran görüntüsü alabiliyordum.
Hiçbir şekilde çözüm yolu yok mu ki ya da bir alternatif

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
hocanın dersi kaydetme izni vermesi lazım o zaman zoom üzerinden kendi kayıt almak için seçeneği var zaten

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Merhaba, yardımcı olmaya çalışayım
Bu kısıma gir
1607450878539.png

Açılan pencerede Test Mic butonu sağında kalan alanda Same as system seç
test et. Birden fazla seçenek varsa her birini seç ayarları kaydet ve dene.
1607450979149.png

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Ben camstsia ile kaydediyorum. Onda kayıta başlamadan önce ses için
sistem seslerini kaydet/etme
Mikrofon sesini kaydet/etme
Gibi seçenekler ve seviye ayarı var.
Muhtemel sizin programda da vardır.

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Zoomda toplantı başlatıcısı dışında kayıt yapılamıyor. Eğer dersi siz başlatıyorsanız kaydettiğinizde her katılımcıyı ayrı kanallara kaydediyor.
(Zaten bu yüzden eba dersleri kaydedilemiyor.)