Ziynet Sali Favori Aşkım Şarkısını Kliplendirdi!

vladislav

Profesör
Ziynet Sali “Favori Aşkım” şarkısının video klibinde Biskolata Erkeği Carlos Martin’le kamera karşısına geçti.

Biscolata reklamlarıyla genç kızların büyük beğenisini toplayan İspanyol model Carlos Martin ilk kez bir video klipte rol aldı.

Carlos çekimler için 4 günlüğüne New York’tan İstanbul’a geldi. “Sonsuz Ol” isimli albümüyle büyük beğeni toplayan pop müziğin başarılı sesi Ziynet Sali albümünün ikinci video klibini hazırladı. Video klipte Carlos, Ziynet Sali’nin babasının benzin istasyonunda araba yıkayan bir işçiyi canlandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde www.ziynetsali.com adlı internet sitesinde bir anket başlatan sanatçı albümün ikinci klip şarkısını dinleyicileriyle birlikte belirlemek istedi. Anket sonuçlarına göre belirlenen şarkı sözleri Yıldız Tilbe’ye müziği ise Alex Papaconstantinou’ya ait olan “Favori Aşkım” isimli şarkı oldu. Yaklaşan yazın sıcaklığını ve enerjisini klibinde yansıtmak isteyen sanatçı eğlenceli ve renkli klibi için Biscolata Erkeği Carlos Martin ile kamera karşışına geçti. Ziynet Sali’nin albümlerini ve daha önceki video kliplerini izleyerek teklife olumlu yanıt veren İspanyol Model ile uygun tarih üzerinde netleşildikten sonra hazırlıklara başlandı. Yaşamını New York’ta sürdüren Carlos klip çekimleri için 4 günlüğüne İstanbul’a geldi. Çekimleri iki günde tamamlanan video klibin prodüksiyonunu Dijital Sanatlar, yönetmenliğini ise Mustafa Uslu üstlendi. Klip pazartesi gününden itibaren müzik kanallarında yayına girdi.

 
Üst