Zirve yarışında sıralama sizce değişir mi? (Süper Lig'de kritik üç hafta)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
puan_tff.PNG

uc_kritik_hafta.PNG

Üstelik henüz oynanacağı tarih ilan edilmemiş olan BTC Türk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor müsabakası da var.
Bunu da hesaba katarsak, sizce puan sıralaması değişir mi? Üç hafta sonunda liderlik koltuğuna hangi takım oturur? Futbol müdavimlerimizin konuya ilişkin yorumlarını alalım. :)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Üç karşılaması da ligin ilk dördünde yer alan takımlarla olan Sivasspor kendi göbeğini kendi kesecek, ya yarıştan düşecek ya da arayı iyiden iyiye açacak. :) İlk haftada bile sıralamalar büyük oranda değişebilir, heyecan dolu üç hafta bizleri bekliyor.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Üç karşılaması da ligin ilk dördünde yer alan takımlarla olan Sivasspor kendi göbeğini kendi kesecek, ya yarıştan düşecek ya da arayı iyiden iyiye açacak. :) İlk haftada bile sıralamalar büyük oranda değişebilir, heyecan dolu üç hafta bizleri bekliyor.
Sivasspor götüremez. Lig trabzonspor ve fenerbahçe arasında geçer. Başakşehir ve galatasaray zorlar, bu 3-4 hafta şahane maçlar var birbirinden zorlu, bakalım neler olacak.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Ben de Sivasspor'u favori görmüyorum ama yarışın içinde kalır diye düşünüyorum.
Trabzonspor eksik olan maçını alır ve liderliğe oturur olarak değerlendiriyorum.

Sivasspor (+3) 44 puan
Başakşehir (+4) 43 puan
Trabzonspor (+8) 46 puan
Alanyaspor (+4) 42 puan
Fenerbahçe (+7) 44 puan
Galatasaray (+6) 42 puan
Beşiktaş (+7) 40 puan

Dodemox

Üyecik
Burda Fenerbahçenin fikstürü daha kolay eğer Galatasaraya kadar maçları kazanırsa seri yapar ve şampiyonluk yolunda büyük adım atar

KamtariR

Profesör
Beşiktaşın kadrosu yetersiz, bu sene iddiaları yok.

Galatasarayın takım oyunu yok, bireysel futbolla ilerleyemezler.

Fenerbahçe'nin hücum gücü kuvvetli fakat savunma zayıf. Gol atıyor ama bir yandan da yiyor.

Trabzonsporun hücum hattı bu sene çok kaliteli, ligin en skorer takımı halihazırda, 1 maçı da eksik. Ayrıca en az gol yiyen 2. takım konumunda. Yani savunması da kaliteli. Stoperde ilk haftalarda sorunlar yaşamışlardı ama ara transfer döneminde bu mevkiye çok kaliteli 2 oyuncu aldılar. Da Costa ve Messias. Bunlar da takıma monte olunca her alanda çok kaliteli bir futbol bizi bekliyor.

Trabzonspor bu sezonki tek favori.

Forvette Sörloth ve Sturridge
Orta alanda Sosa, Obi Mikel, Ndiaye
Kanatlarda Nwakaeme, Ekuban, Novak, Pereira

Daha Abdulkadir Ömür ve diğerlerini saymadım bile. Şampiyonlar ligi gibi maşaallah.

stat counter