Zirve yarışında sıralama sizce değişir mi? (Süper Lig'de kritik üç hafta)

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
puan_tff.PNG

uc_kritik_hafta.PNG

Üstelik henüz oynanacağı tarih ilan edilmemiş olan BTC Türk Yeni Malatyaspor-Trabzonspor müsabakası da var.
Bunu da hesaba katarsak, sizce puan sıralaması değişir mi? Üç hafta sonunda liderlik koltuğuna hangi takım oturur? Futbol müdavimlerimizin konuya ilişkin yorumlarını alalım. :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Üç karşılaması da ligin ilk dördünde yer alan takımlarla olan Sivasspor kendi göbeğini kendi kesecek, ya yarıştan düşecek ya da arayı iyiden iyiye açacak. :) İlk haftada bile sıralamalar büyük oranda değişebilir, heyecan dolu üç hafta bizleri bekliyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Üç karşılaması da ligin ilk dördünde yer alan takımlarla olan Sivasspor kendi göbeğini kendi kesecek, ya yarıştan düşecek ya da arayı iyiden iyiye açacak. :) İlk haftada bile sıralamalar büyük oranda değişebilir, heyecan dolu üç hafta bizleri bekliyor.
Sivasspor götüremez. Lig trabzonspor ve fenerbahçe arasında geçer. Başakşehir ve galatasaray zorlar, bu 3-4 hafta şahane maçlar var birbirinden zorlu, bakalım neler olacak.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Ben de Sivasspor'u favori görmüyorum ama yarışın içinde kalır diye düşünüyorum.
Trabzonspor eksik olan maçını alır ve liderliğe oturur olarak değerlendiriyorum.

Sivasspor (+3) 44 puan
Başakşehir (+4) 43 puan
Trabzonspor (+8) 46 puan
Alanyaspor (+4) 42 puan
Fenerbahçe (+7) 44 puan
Galatasaray (+6) 42 puan
Beşiktaş (+7) 40 puan

Dodemox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Burda Fenerbahçenin fikstürü daha kolay eğer Galatasaraya kadar maçları kazanırsa seri yapar ve şampiyonluk yolunda büyük adım atar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Galatasarayımız kamyon gibi geliyor

hdakdla

Asistan
Reaksiyon puanı
28
benim ferrarim avr ama bir bir kopya oyuncak

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Beşiktaşın kadrosu yetersiz, bu sene iddiaları yok.

Galatasarayın takım oyunu yok, bireysel futbolla ilerleyemezler.

Fenerbahçe'nin hücum gücü kuvvetli fakat savunma zayıf. Gol atıyor ama bir yandan da yiyor.

Trabzonsporun hücum hattı bu sene çok kaliteli, ligin en skorer takımı halihazırda, 1 maçı da eksik. Ayrıca en az gol yiyen 2. takım konumunda. Yani savunması da kaliteli. Stoperde ilk haftalarda sorunlar yaşamışlardı ama ara transfer döneminde bu mevkiye çok kaliteli 2 oyuncu aldılar. Da Costa ve Messias. Bunlar da takıma monte olunca her alanda çok kaliteli bir futbol bizi bekliyor.

Trabzonspor bu sezonki tek favori.

Forvette Sörloth ve Sturridge
Orta alanda Sosa, Obi Mikel, Ndiaye
Kanatlarda Nwakaeme, Ekuban, Novak, Pereira

Daha Abdulkadir Ömür ve diğerlerini saymadım bile. Şampiyonlar ligi gibi maşaallah.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Hala izlediklerinin tiyatro olduğunu anlamayan kaldı mı ?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Kadıköye gelince tekeri patlamasın dikkat et

Amaan patlasın banane ki ? kadıköyde yeniliriz yada berabere kalırız umrumda değil ? Yenselerde yenilseler de milyonları alacaklar , onların umrunda değil de benmi düşüneyim onları :D Trabzon patlattı zaten patlatacağı kadar sizi de neyse :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Trabzonspor bu sezonki tek favori.
Forvette Sörloth ve Sturridge
Orta alanda Sosa, Obi Mikel, Ndiaye
Kanatlarda Nwakaeme, Ekuban, Novak, Pereira

Ben bu kadro işlerine pek dikkat etmem aslında. Sebebi de nerdeyse tamamının yabancılaşması. Mesela eskiden Trabzon dendi mi en altı, yedi oyuncusunu direkt sayardık. Trabzonsporlu değilim ama ezberdik. Çünkü sade biz Fenerbahçelilere değil bütün Türkiyeye ezberletmişti Trabzon. Hamiler, Lemiler, Ali Kemal, Necmi, Şenol vs. Tabii sade Trabzon değil, küçük büyük bütün takımlar böyle. Tek tük Türk isimleri yamanmış bir kaçının kadrosuna o kadar.

Reaksiyon puanı
7,999
Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını bekliyorum. En son lig şampiyonluğunu 13/14'de aldı ve şu an oyuncular da taraftarlar da şampiyonluğa kilitlenmiş durumda. Tahminimce yine 10/11 sezonunda olduğu gibi şampiyonluk yarışı Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında döner.

Ayrıca fikstür olarak en rahat fikstür Fenerbahçe'de. Bu yüzden #OmuzOmuzaŞampiyonluğa

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Fenerbahçe'nin şampiyon olmasını bekliyorum. En son lig şampiyonluğunu 13/14'de aldı ve şu an oyuncular da taraftarlar da şampiyonluğa kilitlenmiş durumda. Tahminimce yine 10/11 sezonunda olduğu gibi şampiyonluk yarışı Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında döner.

Ayrıca fikstür olarak en rahat fikstür Fenerbahçe'de. Bu yüzden #OmuzOmuzaŞampiyonluğa

Büyük bir umutla bekliyorum ben de. Yıllardır hasret kaldık şampiyonluğa. Bu yıllarda bize GS şampiyonluğu yaşatanlara olan kırgınlığım çok. Eğer bu yıl şampiyon olursak kusura bakılmasın ama bu biraz da kazara olacak. Çünkü GS ve BJK pek ümit vermiyor. Eğer psikolojik bir Anadolu dayanışması olursa Trabzon yarışı göğüsleyebilir. Doğrusunu isterseniz benim Fenerbahçeye değil de Ersun YANAL'a fazla bir güvenim yok. İnşaallah ipi göğüsleyen yine de biz oluruz.

Reaksiyon puanı
7,999
Büyük bir umutla bekliyorum ben de. Yıllardır hasret kaldık şampiyonluğa. Bu yıllarda bize GS şampiyonluğu yaşatanlara olan kırgınlığım çok. Eğer bu yıl şampiyon olursak kusura bakılmasın ama bu biraz da kazara olacak. Çünkü GS ve BJK pek ümit vermiyor. Eğer psikolojik bir Anadolu dayanışması olursa Trabzon yarışı göğüsleyebilir. Doğrusunu isterseniz benim Fenerbahçeye değil de Ersun YANAL'a fazla bir güvenim yok. İnşaallah ipi göğüsleyen yine de biz oluruz.
Ersun Yanal'ın oyuncu tercihlerini doğru bulmuyorum şahsen. İnatla Tolga Ciğerci'yi oynatıyor. Tamam Tolga çok kötü bir oyuncu demiyorum ancak Ferdi Kadıoğlu gibi genç yetenek varken Tolga Ciğerci'nin oynaması hoşuma gitmiyor. Ferdi ofansif bir oyuncu her zaman ataklarda destek veren , bileğine hakim bir oyuncu. Tolga daha yavaş ve defansif kalıyor Ferdi Kadıoğlu'na göre.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Anadolu dayanışması değil sayın hocam. DAMAT desteğiyle şampiyonluk kolay tabi :)

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Fenerbahçe yine bir klasik sergiliyor, ellerinde hiçbir delil olmaksızın, kendi başarısızlığını örtbas etmek için "damat desteği, hükümet desteği" vs diyor.

Bakın damat bey kime destek vermiş:

1581310133212.png

Hamasete gerek yok. Fenerbahçe berbat top oynuyor, Ali Koç hem sportif hem de mali açıdan takımı çamura soktu, şimdi başka kulüplere iftira atarak kendini temizlemeye çalışıyor, taraftar da ne yapsın garibim hemen inanıyor.

Federasyon Trabzonspora bütçe konusunda yaptırım uygularken, Galatasaray'a "bütçeyi aşarsanız gözününüzün yaşına bakmam" derken, konu fenerbahçe olunca nedense bütçe artırılıyor, ama damat trabzonspora destek veriyor değil mi? :D şakasınız siz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Şampiyon Galatasaray yada Trabzonspor olucak fb unutsun şampiyonluğu...