Zengin çocuklarının güzel ve yakışıklı olması

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Etrafıma baktığımda zengin çocuklarının fakir çocuklarından daha yakışıklı ve uzun boylu olduğunu gördüm . Bunun nedenini merak edenlere açıklıyorum .

çünkü paraları var bizim gibi sütlerini bimden almıyorlar.minyon dolarlık süt alıyorlar evlatlarını arı sütüyle besliyorlar.Yakışıklılar çünkü bizim gibi züğürt doğmuyorlar.En kaliteli solaryumlarda güzellik merkezlerinden istifade ediyorlar

Popüler insanlardır çünkü paraları vardır en kaliteli en güzel kıyafetleri alabilirler.
Sevecen insanlardır çünkü bizim gibi asosyal değiller.Konuşmayı pahalı diksiyon kurslarında öğrenirler.
Cahil insan değillerdir çünkü eğitimin önemli olduğunu bilirler.Kolejlerde ve özel üniversitelerden mezun olurlar.
Sağlık sorunu pek yaşamazlar çünkü içtikleri su doğaldır.Bizimkinde olduğu gibi katkılı değildir.
Onlar mısır özü şurubu yerine doğal şeker ve gıdalarla beslenirler.Bu yüzden kanser olma oranları azalır.
Tanrının adaleti olmadığının insanları farklı şartlarda sınava soktuğunun kanıtıdır aynı zamanda. Siz ne düşünüyorsunuz?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Bizim ülkemizde zengin ile fakir arasında hiç bu kadar uçurum gibi bir fark olduğunu görmemiştim. Aslında herkes güzel görünebilir, fakat fakir insan güzelliğe ne kadar para yatırabilir? Ülkemizin büyük bir çoğunluğu asgari ücretle çalışıyor. Bırakın güzel gözükmeyi, geçimini bile zor sağlıyorlar.

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Bizim ülkemizde zengin ile fakir arasında hiç bu kadar uçurum gibi bir fark olduğunu görmemiştim. Aslında herkes güzel görünebilir, fakat fakir insan güzelliğe ne kadar para yatırabilir? Ülkemizin büyük bir çoğunluğu asgari ücretle çalışıyor. Bırakın güzel gözükmeyi, geçimini bile zor sağlıyorlar.
Ülkede herkes ya çok fakir ya çok zengin acaba ben mi yanlış görüyorum ?

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Etrafıma baktığımda zengin çocuklarının fakir çocuklarından daha yakışıklı ve uzun boylu olduğunu gördüm . Bunun nedenini merak edenlere açıklıyorum .

çünkü paraları var bizim gibi sütlerini bimden almıyorlar.minyon dolarlık süt alıyorlar evlatlarını arı sütüyle besliyorlar.Yakışıklılar çünkü bizim gibi züğürt doğmuyorlar.En kaliteli solaryumlarda güzellik merkezlerinden istifade ediyorlar

Popüler insanlardır çünkü paraları vardır en kaliteli en güzel kıyafetleri alabilirler.
Sevecen insanlardır çünkü bizim gibi asosyal değiller.Konuşmayı pahalı diksiyon kurslarında öğrenirler.
Cahil insan değillerdir çünkü eğitimin önemli olduğunu bilirler.Kolejlerde ve özel üniversitelerden mezun olurlar.
Sağlık sorunu pek yaşamazlar çünkü içtikleri su doğaldır.Bizimkinde olduğu gibi katkılı değildir.
Onlar mısır özü şurubu yerine doğal şeker ve gıdalarla beslenirler.Bu yüzden kanser olma oranları azalır.
Tanrının adaleti olmadığının insanları farklı şartlarda sınava soktuğunun kanıtıdır aynı zamanda. Siz ne düşünüyorsunuz?
Kanka bu yazdıklarının zenginlik ile alakası yok insanın karakteri ile alakası var ha zenginlik ile evet daha güzel veya yakışıklı olursun kendine bakacak paran olur ben zengin değilim ama çirkin olduğumu düşünen biri de değilim ortalamanın bir tık üstünde bir tipim olduğunu düşünüyorum kendime bakıyorum çünkü diğerlerine katılmıyorum niye insanın bilgili olması vs vs kendi tercihleridir zenginlik sadece bilgiye daha hızlı ulaşmanı sağlar belki ama örnek Trump ın oğlu uyuşturucu bağımlısı gibi sanki beyninden bir hastalığı varmış gibi çocuk ama dünyanın en zenginlerinden biri de aynı zamanda

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Knk bu ülkede en iyi eğitimin değerini bilenler doğuda yaşayan çocuklar senin haberin var mı Türkiye de en yüksek IQ seviyesine sahip il Tunceli 110 IQ ortalaması var çok zenginler mi yaşıyor orada ? Hayır senin dediğin olsaydı İstanbul en zeki şehir idi birde koleje vs gidiyorlar demişsin de oraya bilgi için değil kolay sınıf geçmek için gidiyorlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Kanka bu yazdıklarının zenginlik ile alakası yok insanın karakteri ile alakası var ha zenginlik ile evet daha güzel veya yakışıklı olursun kendine bakacak paran olur ben zengin değilim ama çirkin olduğumu düşünen biri de değilim ortalamanın bir tık üstünde bir tipim olduğunu düşünüyorum kendime bakıyorum çünkü diğerlerine katılmıyorum niye insanın bilgili olması vs vs kendi tercihleridir zenginlik sadece bilgiye daha hızlı ulaşmanı sağlar belki ama örnek Trump ın oğlu uyuşturucu bağımlısı gibi sanki beyninden bir hastalığı varmış gibi çocuk ama dünyanın en zenginlerinden biri de aynı zamanda
Kanka dediğim bazı şeyler karakter ile alakalı olabilir ama sana türk milletinin genel olarak neden kısa boylu olduğunu söyleyeyim , türkler çoğunluk olarak fakir olduğu için genelde beyaz ekmek , börek , hiçbir vitamini olmayan yağlı poğaçalar ile beslenir genel olarak bu yüzden çoğumuz kısa boyluyuz . Arada illa ki istisnalar olabilir trumpın oğlu buna örnek ama şu an ki duruma bakarsak zengin çocukları ile fakir çocukları arasında güzellik olarak fark oldupu çok belli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önemli olan İç Güzelliktir.
Dış güzelliğini beğenmediğin bir insanın iç güzelliğini merak etmezsin . Önemli olan iç güzellik lafı güzel bir laftır hoş bir laftır ama insanların terchilerine bakarsak sadece teoride kalır bu dediğin .

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Kanka dediğim bazı şeyler karakter ile alakalı olabilir ama sana türk milletinin genel olarak neden kısa boylu olduğunu söyleyeyim , türkler çoğunluk olarak fakir olduğu için genelde beyaz ekmek , börek , hiçbir vitamini olmayan yağlı poğaçalar ile beslenir genel olarak bu yüzden çoğumuz kısa boyluyuz . Arada illa ki istisnalar olabilir trumpın oğlu buna örnek ama şu an ki duruma bakarsak zengin çocukları ile fakir çocukları arasında güzellik olarak fark oldupu çok belli
Kankam Zengin değilim fakir de değilim ortanin çok az üstü gelire sahip bir ailenin çocuğuyum boyum kısa nispeten 169 boyun zenginlik fakirlik ile alakası yok knk boy yüzde 80 i genetiğe bağlı olan bişeydir istersen sütü ineğin memesinden iç eğer senin annenle babanın boy ortalaması diyelim benim ki gibi annen 160 baban 180 ortalama 175-76 çıkıyor en fazla bu boya ulaşabilirsin genetiğinde yazan bu oyuzden ben hiç bir zamam boyum öyle kısa şöyle kısa kısa mi kaldım acaba diye düşünmedim bizim ailede erkeklerinin hepsi uzun benim ortalamam belli 176 ben o boya ulaşacağımi biliyorum zaten yani bu şeylere takma türk milletinin boy ortalaması da 180 dir günümüzde haberin olsun ve benim bir çok koleje giden benden bir tık daha Zengin sevgili kız arkadaşlarım oldu aynı senin dediğin profilde hiç de öyle beslenmeme dikkat edeyim kafasında değiller dizilerde ki gibi değil hayat senin dediğin nerde biliyor musun kraliyet ailelerinde var evet onlar senin dediğin insanlar giyimi gıdası herşeyi harika olanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Bu ayın başıydı işimiz bitmiş eve dönecez yılda 1 kez de olsa kendime bu konuda güzellik yapıyorum bir tane daire kiraladık 2 tane de kız çağırdık hatrı sayılır da bir miktar ödedik.Sohbet muhabbet baya ilerlemiş dediler ki ne müşterilere gittik kolunda milyonlarca liralık saatler altında o biçim arabalar ama adama yaklaşamıyorsun leş gibi kokuyor.Ama mesela bizde bu konuda sıkıntı olmadı ki biz de asgari ücretle çalışan insanlarız hem de sezonluk kışın iş güç de yok.Demem o ki temizlik güzel görünme emek ve zaman isteyen şeyler.Bazı şeyler de ne yazık ki genetik ne kadar istesen de olmuyor.Mesela çok uğraşıyorum ama benim dişler beyaz olmuyor kiminin göz altı mordur hayatı boyunca kapatıcı kullanır.Bir de şunu söylemek istiyorum temizlik insanın içindedir aynı şartlarda kaldığımız lojman düşünün 3 kişilik odalar bir odaya verdiler beni leş gibi herifler temizlemiyor sürekli ben temizlesem de olmaz neden herifler pislik çünkü.Sonra ne oldu odam değişti geldiler odayı gördüler çok etkilendiler keşke bize de temizleyen olsa dediler.Hatta başka bir arkadaş hemen yanıma taşındı.Sadece birkaç tane temizlik malzemesi aldım emin olun 1 yemek parası tuttu sadece 33 lira falandı yani gittim çalıştığım yerden de çöp poşeti mop falan temin ettim bir de yüzey temizleyici mis gibi oldu herifler 2 kişi ortak alsalar 17 lira.17 lira ile tertemiz mis gibi odada kalmak varken leş gibi odada kalıyorlardı.Yüzümde sivilce vardı gittim ilaç tedavisi yapıldı 6 ay ebem ağladı hala da etkileri sürüyor ama yüz tertemiz oldu.Yani biraz da kişinin kendisinde bitiyor.Hâlâ erkek dediğin kıllı olur diyenler var demiyorlar zahmetli acılı uğraşmak istemiyorum da kıllı olur deniyor.Allah aşkına kılın ne güzelliği var ter yapar koku yapar kim ister ki olsun.Araştırdığın zaman evde yapılan basit ucuz yöntemleri de var ama işte dediğim gibi zaman ve emek.Yüzü güzelleştiren rutin uygulanan maskeler var kaç kişi biliyor da yapıyor acaba muamma.Herşey gibi bakım da emek ve zaman gerektiriyor sonuçta öyle güzel giyinmekle bitmiyor işler.Bir de giyim olayı öyle çok fark oluşturmaz önce sporunu yapacan vücudunu geliştirecen sonra zaten en ucuz şeyler bile yakışır sana.İndirimleri takip edeceksin sadece.Zengin olduğun zaman elbette daha kolay oluyor ama anlatmak istediğim bu sadece de zenginlikle alakalı bir konu değil.Görünümden daha önemli olan kendine ne kattığın eğitimin duruşun özgüvenin bunlar da zaman ve emekle oluyor.Öbür yandan dışı kötü olanın içini merak etmezsin diyorsunuz ya ben hep çirkini merak ettim ama merak etmeyin onlar daha tripli oluyor nedendir bilinmez ama öyle benim için fark etmez güzellik ama gerçekten içi iyi olana da denk gelmedim hiç ve bence yok sizin çıkarınız kadar iyidir sonuçta karşıdaki kişi ve her zaman sizin çıkarınıza göre gitmez işler.
Kendi penceremden biraz olaya yaklaşmaya çalıştım ama katılırsınız katılmadığınız yerler olur benim de deneyimlerim bu yönde.

orvos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Çirkin diye tabir edilen biri bakım ve kendine özen gösterme ile ilgi çekici hale gelebilir bunun sağlanabilmesi için ekonomik olarak sağlanabilir ve bu ülkemizdeki gelir ve adalet eşitsizliği ile mümkün değil. Parayı harcamak bile kültür ve yetenek gerektiriyor ve gördüğün çoğu zengin barzonun parası var ama ne kültür ve öngörüsü yok kendi takdirimde. Umarım düzelir en yakın zamanda ama değişmesi için ne yapılması gerektiğini gerkes biliyor ama susuyor.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlar bir şey dile getireyim zenginlikle yakışıklılığın alakası yok. Babam eskiden zengindi. Tüpraş içinde çalışan bir firmanın genel müdürüydü. Durumumuz gayet iyiydi ama hiçbir zaman yakışıklı olmadım. İnsanlar saç tıraşımla bile dalga geçtiler. Ne yaparsam yapayım benim dış görünüşümle dalga geçmelerine engel olamadım. Birkaç yıl önce babam işini bıraktı ve Bursaya taşındık. Her zaman hayali olan çiftliği kurdu. Tarım ve hayvancılık yapıyoruz. Gelir olarak besi hayvancılığından geçiniyoruz. Şuan arkadaşlarım benle dalga geçmiyor. Önemli olan zengin olmak değil kişiliği düzgün olan insanlarla takılmak. Yakışıklılıkla zenginliğin bir alakası yok yani.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613

o kadar boş yapmışsın ki geçip bizim gözümüzden okusan sende anlarsın

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Bruh. Zengin insan neden okumak ister? İstemez neden? Para sınırsız çünkü.

o kadar boş yapmışsın ki geçip bizim gözümüzden okusan sende anlarsın
Katılıyorum dediğinize.

Ha bide o bim sütü dediğin süt milyon dolarlık sütlerden çok lezzetli. Nedenmi? Kolej de zengin bi arkadaş vardı o tarz bi süt getirdiginden biliyorum.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613

Katılıyorum dediğinize.
yok doğal suymuş milyon dolarlık sütmüş doğal su neyse ilk kez duydum :D

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
ve şunuda ekleyeyim. 2007 yılında paradan 6 sıfır atılmasaydı şuanda bizde milyon liralık sular içiyor olacaktık. keşke atmasalardı 6 sıfırı.

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Zeki olunca derslerin iyi olmaz çalışırsan iyi olur ama hem zeki hem çalışkan olursan dereceliklerdensin.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016

benımde dertım var sanıom aga

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Evet yanlış görüyorsun.
Çalışma isteği. Kendi parasını kendisinin çıkarma isteği. Senin mantığına göre dev firnalar [Sony, PlayStation, Electronic Arts, Activision, CD Project Red, Amazon, Samsung, Google, Yandex, Apple, Xiaomi, Oppo, Reno, Realme, Redmi, Microsoft, Xbox vs. (Alt firmaları da kullandığımı biliyorum.)] Batar.

Son mesajlar