Zenfone 5 mi Honor play mı

Bu konuyu okuyanlar

M.C.D

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Merhaba bu iki telefondan hangisini almalıyım acil gün sonuna kadar alıcam

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Hiç bir zaman ilk üçlü harici telefon alınmasını doğru bulmadım. Apple Samsung Huawei. Bu prensip olarak önceliğimdir.öte yandan daha hızlı ve daha güncel bir işlemci yonga setine sahip olması çok büyük bir avantaj. Performans telefonu olması, daha kapasiteli bir pile sahip olması da cabası. Adı üstünde oyun telefonu. Üzmez, memnun kalırsınız. Bu benim şahsi fikrim.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Honor play çok daha iyidir. Gerek işlemci gerekse bir oyun telefonu olarak adlandırılmasından dolayı hiçbir şekilde sizi üzmez. 3750 mah batarya da cabası.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Honor Play diyorum ben de

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Hiç bir zaman ilk üçlü harici telefon alınmasını doğru bulmadım. Apple Samsung Huawei. Bu prensip olarak önceliğimdir.öte yandan daha hızlı ve daha güncel bir işlemci yonga setine sahip olması çok büyük bir avantaj. Performans telefonu olması, daha kapasiteli bir pile sahip olması da cabası. Adı üstünde oyun telefonu. Üzmez, memnun kalırsınız. Bu benim şahsi fikrim.
Bu söyleminize kesinlikle katılmıyorum. Hız demişsiniz ama diğer markalar da ayni islemciyi kullanıyor.ekran genellikle samsung dan aliniyor.

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Bu söyleminize kesinlikle katılmıyorum. Hız demişsiniz ama diğer markalar da ayni islemciyi kullanıyor.ekran genellikle samsung dan aliniyor.
Konuya ilişkin 2 telefon karşılaştırması yaptım. Başka telefonlar için konuşmadım.

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99

Ben size katılıyorum Apple Samsung ve Huawei(Honor dahil) dışındaki markaların telefonları o kadar iyi değil.Bence şu 3 marka telefon alınmamalı Xiaomi,Oneplus,Lg bu markalar iyi değil Asus da iyi bir marka bence ama garantisi teleservis gibi bir garanti olunca oda kötü oluyor

Bu arada ben de soruyorum Honor play alınır mı kamerası nasıl? Ne kadar sürede tam şarj oluyor? Garantisi huawei ile aynı mı yani huawei telefonların tamir edildiği yerde mi tamir ediliyor

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Bu ikisi arasından Honor Play tabiki de fakat ben Honor Play'de almam gittigidiyorda gördüm geçen V30+ Sıfır Gümüş renk 2700 liraya onu alırım :)

M.C.D

Asistan
Reaksiyon puanı
43
X
Ben size katılıyorum Apple Samsung ve Huawei(Honor dahil) dışındaki markaların telefonları o kadar iyi değil.Bence şu 3 marka telefon alınmamalı Xiaomi,Oneplus,Lg bu markalar iyi değil Asus da iyi bir marka bence ama garantisi teleservis gibi bir garanti olunca oda kötü oluyor

Bu arada ben de soruyorum Honor play alınır mı kamerası nasıl? Ne kadar sürede tam şarj oluyor? Garantisi huawei ile aynı mı yani huawei telefonların tamir edildiği yerde mi tamir ediliyor
Xiaomi alınır

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
İnsanımız reklamlara çok kanıyor gerçekten, hâlâ Huawei düşkünü insanlar var. Honor Play f/p ürünü ama LG V30+ dururken alınması mantıklı mı? Epey'e girin karşılaştırın ya en kötü, biraz araştırın. P20 Pro, 5000 TL civarında satılıyor ve işlemcisi Snapdragon 835'in rakibi olan Kirin 970. :D Ben buna gülerim sadece. Kamerası da abartıldığı kadar iyi değil, basıyor renkleri. P20 desen neredeyse bütün özellikleri kırpılmış ama buna rağmen fiyatı 3600 civarında mıydı neydi ya, insaf! Şarj performansı dışında bir numarası var mı? Almayın, almayın, almayın.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
İnsanımız marka takıntılı olduğu için bu kadar iphone satılıyor zaten.

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30

Honor markası Huawei nin çıkardığı bir markadır ve Huawei garantili satılır. Supercharge olayı olsaydı 1 saat 15dk gibi bir sürede şarjı tamamen doldurabilirsiniz ancak hızlı şarj var. Hiç denemedim ama geleneksel telefonlardan daha hızlı şarj olacağı aşikardır. Kamera da bi p20 ya da S9 değil ancak yeterli gibi görünüyor. Açıkçası bu telefon tam bir oyun telefonu.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Oyun telefonu nedir ya?
Oyun telefonu dediğimiz cihazda Canavar gibi Ekran ve Pil olmalı
Canavar gibi üst düzey bir işlemci olmalı
En az 6GB RAM 128-256GB Depolama alanı olmalı.
Sanal gerçeklik teknolojilerini tam anlamıyla destekleyip diğer cihazlarla uyumlu olmalı
Honor Play'de bunların hiçbiri yok adındaki Play'in de hiçbir olayı yok.Mate 10 Lite'ın 970'li halinden öteye geçemiyor,o fiyat bandında daha alınası cihazlar var.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Ayrıca bu telefonun nesi oyun telefonu, adında Play var diye mi? :D Ya gerçekten gülüyorum, bu ne mantıksızlık böyle arkadaş!

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Herkes istediği kadar istediği gibi gülebilir. İnsanın kendisi karşısındakini gördüğü gibidir. O yüzden benim muhatabım değil bu biçimde bu tavırda konuşanlar. Kendinizi kabul ettirme çabası içindesiniz ama garip ve gereksiz ısrarcı bir tavır ile gerçekten garip görünen sizsiniz. Aramızdaki fark burda, ben fikirlere saygı duyarım, sizin gibi zorla zorla değiştirmeye çalışmam.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Oyun telefonu nedir ya?
Oyun telefonu dediğimiz cihazda Canavar gibi Ekran ve Pil olmalı
Canavar gibi üst düzey bir işlemci olmalı
En az 6GB RAM 128-256GB Depolama alanı olmalı.
Sanal gerçeklik teknolojilerini tam anlamıyla destekleyip diğer cihazlarla uyumlu olmalı
Honor Play'de bunların hiçbiri yok adındaki Play'in de hiçbir olayı yok.Mate 10 Lite'ın 970'li halinden öteye geçemiyor,o fiyat bandında daha alınası cihazlar var.
Sevgili dostum Tony Stark, fikirleriniz için teşekkürler..

Son düzenleme:

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Honor markası Huawei nin çıkardığı bir markadır ve Huawei garantili satılır. Supercharge olayı olsaydı 1 saat 15dk gibi bir sürede şarjı tamamen doldurabilirsiniz ancak hızlı şarj var. Hiç denemedim ama geleneksel telefonlardan daha hızlı şarj olacağı aşikardır. Kamera da bi p20 ya da S9 değil ancak yeterli gibi görünüyor. Açıkçası bu telefon tam bir oyun telefonu.

Ben profosyonel bir kamerası olduğnu düşünmüyordum ama idare eder derecede ben incelemelerini izledim güzel gibi kamerası

Ben bir marka fanı değilim ama sizin ki gibi Apple,Samsung ve Huawei yi seviyorum
Ama gidip sürekli bir markayıda övmem v30+ abarttıkları kadar iyi değil hatta eksi yanları da yok değil

Sayın Sucrofe ve Tony Stark v30+ ı gereğinden fazla abartıyorsunuz honor play ois olmaması dısında v30+ dan iyi

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Ben profosyonel bir kamerası olduğnu düşünmüyordum ama idare eder derecede ben incelemelerini izledim güzel gibi kamerası

Ben bir marka fanı değilim ama sizin ki gibi Apple,Samsung ve Huawei yi seviyorum
Ama gidip sürekli bir markayıda övmem v30+ abarttıkları kadar iyi değil hatta eksi yanları da yok değil

Sayın Sucrofe ve Tony Stark v30+ ı gereğinden fazla abartıyorsunuz honor play ois olmaması dısında v30+ dan iyi
Sevgili dostum fikirlerin için teşekkürler.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315

Honor Play'e artıları:
+Daha özgün,güzel ve kaliteli tasarım,GG5
+64GB daha fazla depolama alanı
+QHD+ çok daha iyi P-OLED ekran
+Daha iyi pil ömrü,Kablosuz Şarj
+Kamerada net daha iyi bir kere ikisini kıyaslayanın aklına şaşarım F1.6 diyafram,OIS,Tam manuel kontol,Geniş açı vs vs Yabancı kanallara bakarsan görürsün kamerasının ne olduğunu
+Snapdragon 835
+IP68 setifikası
+Çok iyi kulaklık ve hoparlör Ses kalitesi
+Hi-Fİ,Dolby Vision,HDR
diye uzar gider daha
Honor Play'in ''Düşük ışıktaki ön kamera'' dışında bir tane üstün tarafı yok.
Sürekli bir markayı övdüğüm falan yok model bazında yorum yaparım ben Mate 10 Lite da öneriyorum S9 da Mate 10 Pro da
Sen böyle bir amirali şu an 2800tl'ye alıyorsun ne yani önermeyelim mi?Honor Play'i geçtim P20'yi de yer V30+.
Bir de V30+'dan iyi falan yazmışsın ya ne diyeyim:tearsofjoy:
Ha LG ile bir derdin falan var belli de G3 ile yaşadığın sorunları gelip buraya kusmanın mantığı yok bu cihazda kronik sorun falan da yok.
Ha madem bu kadar iyi bu Honor Play yazın bir iki tane de bakalım V30+'a artılarını

TechArcH

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Honor Play'e artıları:
+Daha özgün,güzel ve kaliteli tasarım,GG5
+64GB daha fazla depolama alanı
+QHD+ çok daha iyi P-OLED ekran
+Daha iyi pil ömrü,Kablosuz Şarj
+Kamerada net daha iyi bir kere ikisini kıyaslayanın aklına şaşarım F1.6 diyafram,OIS,Tam manuel kontol,Geniş açı vs vs Yabancı kanallara bakarsan görürsün kamerasının ne olduğunu
+Snapdragon 835
+IP68 setifikası
+Çok iyi kulaklık ve hoparlör Ses kalitesi
+Hi-Fİ,Dolby Vision,HDR
diye uzar gider daha
Honor Play'in ''Düşük ışıktaki ön kamera'' dışında bir tane üstün tarafı yok.
Sürekli bir markayı övdüğüm falan yok model bazında yorum yaparım ben Mate 10 Lite da öneriyorum S9 da Mate 10 Pro da
Sen böyle bir amirali şu an 2800tl'ye alıyorsun ne yani önermeyelim mi?Honor Play'i geçtim P20'yi de yer V30+.
Bir de V30+'dan iyi falan yazmışsın ya ne diyeyim:tearsofjoy:
Ha LG ile bir derdin falan var belli de G3 ile yaşadığın sorunları gelip buraya kusmanın mantığı yok bu cihazda kronik sorun falan da yok.
Ha madem bu kadar iyi bu Honor Play yazın bir iki tane de bakalım V30+'a artılarını

Haklısın v30+ daha iyi ama csk nın tarafındayım hala ve artık tartışmaya dahil olmayacağım ve honor play benim kendi düşüncelerim açısından iyi bir telefon ama alacağım zaman v30+ dahil ederim seçenekler arasına artık lg devri bitiyor benim için lg g3 ile beraber (yazım yanlışlarına takılmayın)

Herkese fikirleri için teşekkür ederim ve sadece v30+ ile ilgili konu hakkında tartışmayacağım artık

Son düzenleme:

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Honor Play'i geçtim P20'yi de yer V30+.
Altına imzamı atarım. P20, 3700 TL civarında iken V30+, 2800 TL civarında ve aralarında ne fark var acaba? V30+'ın üstün olduğu yerler daha fazla hatta. Bir de şu P20 çöpünü savunan var ya, ne desem boş. :D Huawei fanboylarına gülüp geçeceksin, en güzeli.