Zenfone 2 32gb alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Greazman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zenfone 2 32gb alınırmı yoksa yerine başka bir şey mi alınmalı?

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Bende bir ara düşünüyordum ama hakkında o kadar olumsuz yorum okudum ki vazgeçtim.

berkayztr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Zenfone 2 32gb alınırmı yoksa yerine başka bir şey mi alınmalı?

Bu videoda SDN tarafından çekilmiş Asus Zenfone 2 İnceleme videosunu izleyebilir karar alma konusunda daha çok aydınlanabilirsiniz, takıldığınız yerlerde veya merak ettiğiniz şeylerde yine bu konu altından mesajıma alıntı yaparak sorabilirsiniz, herhangi bir telefon önerimi isterseniz bu konuda yüksek performanslı uygun fiyatlı bir telefon öneremeyeceğim kendim kullanıp test etmediğim ürünü tavsiye etmem söz konusu bile olamaz yanlış bir davranış olur. Sadece duyduğum kadarıyla Asus Zenfone 2 de ısınma sorunları olduğu ve yazılım sorunları mevcut olduğudur, belki bunlara bir çözüm getirilmiştir biraz daha araştırıp incelemenizi ve videoyu izlemenizi tavsiye ederim :)

Greazman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alma taraftarıyım fakat aklımda iki soru var; ekran parlaklığı gün ışığında yeterlimi ve android n ( nutella) güncellemesini alır mı? Şimdiden teşekkürler.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Zenfone 2 alinir alinmasina ama sizin beklentiniz nedir alacaginiz urunden?

Android n guncellemesi alirmi sorunsunun cevabi alirmi kesin bir cevap yok ama alacaksa bile gec alacak. Ayrica lolipop guncellemesinde kullanicilari sorunlu bir versiyon dagitarak oldukca uzdu. Urunun iyi oldugu yon ise 1200 tl gibi bir fiyata oldukca iyi oyun performansi vermesi.

Benim size tavsiyem hepsiburadadan 1300 tlye lg g4 almaniz yonundedir. Internetten cihaz almam derseniz kipa da lg g4 1500 tl. Mumkun mertebe g4 almaya gayret edin 200 300 tl daha cebinizden para cikar ama ekran kamera islemci olarak ust segment bir urune sahip olmus olursunuz.

Yok ben butcemi arttiramam maksimum butcem zenfone 2 butcesi yani 1200 tl derseniz. Android n guncellemesini %100 alacak bir urun olan bu ay sonunda satisa cikacak olan general mobile 5 plus almaniz yonundedir. Uygun.fiyata basarili bir donanima sahip. Oyun performansi olarak g4 ve zenfone 2 nin gerisinde ama oyun disinda her konuda basarili ve uygun.fiyatli bir urun.