Zehra Çilingiroğlu'nun Bir Öğün Yemeği 650 TL!

Kaya Çilingiroğlu, önceki gün Türkbükü'ndeki en ucuz mekanlardan birinde keyif yaptı. Ünlü iş adamı oğluyla 71 TL'ye yemek yerken, kızı Zehra başka bir mekanda 650 TL hesap ödedi.

Eski eşi Hülya Avşar'dan olan kızı Zehra, tatil için pahalı fiyatlarıyla ünlü Bodrum'daki bir plajı tercih ederken Kaya Çilingiroğlu, halk işi tatil yaptı.

BİRİ SAĞ, BİRİ SOL TARAFTA


Saklambaç'ta yer alan habere göre; Zehra, hamburgerin 65 TL, lahmacunun 45 TL, limonata ve ayranın ise 32 TL olduğu sosyetik mekanda 1 arkadaşıyla 650 TL'lik hesap ödedi. Kızı için "Zehra bana çok benzer. Aşırı halk çocuğudur" diyen Kaya Çilingiroğlu ise deniz keyfi yapmak için Zehra'nın aksine Türkbükü'nü 'pahalı ve ucuz' diye 2'ye bölen köprünün sağ tarafındaki makul fiyatlı bir yeri tercih etti.

2 KİŞİ 71 TL ÖDEDİ


Eski eşi Feraye Tanyolaç'tan olan oğlu Hüseyin Kaya ile önceki gün Yakamoz Beyaz Beach'te objektiflere yansıyan Çilingiroğlu, 11 yaşındaki oğluyla deniz keyfini ucuza kapattı.

Çilingiroğlu, kızının gittiği mekanda 95 TL'ye satılan bir tabak mantıyı 30 TL'ye yedi. Ünlü spor yorumcusu, kızının kazıklandığı sosyetik mekanda 72 TL olan makarnayı da oğluna 25 TL'ye yedirdi. İçecek olarak da 2 bardak limonata söyleyen baba-oğul, bunun için de 16 TL ödedi. Zehra deniz keyfi için 650 TL öderken; Kaya Çilingiroğlu, oğluyla 71 TL'ye yemek yedi.

İşte Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve Zehra'nın tatilinden kareler;


Zehra Çilingiroğlu'nun Bir Öğün Yemeği 650 TL
 

Sx105rRomules

Profesör
kaya çilingiroğlu fakir oldugundan değil adam zeki oldugundan o kadar para verıyor , kaldıkı 1 öğün ymeğe 71 tl bile fazla adam yine iyi hesap vermiş yani
 

Sx105rRomules

Profesör
kaya çilingiroğlu fakir oldugundan değil adam zeki oldugundan o kadar para verıyor , kaldıkı 1 öğün ymeğe 71 tl bile fazla adam yine iyi hesap vermiş yani
 

treelock

Asistan
Zenginlik eskiden kaliteyi temsil ederdi, günümüzde tamamen alt kültür ve varoşu temsil etmektedir.

30-40 derece sıcakta gidip lahmacun, mantı yiyen bir insan sonradan görmedir, kimse kusura bakmasın. :)

Rakamlara takılmayın, davranışlar üzerinden değerlendirildiğinde olaylar daha kolay çözümlenir.

Kaldı ki bu kadar rahatsızmışcasına(bozuk türkçe oldu ama anlaşılır) halkın önüne sunulan bu haberde, unutulmasın ki bu kişiler büyük para sahibi yapan da yine aynı halktır. Hiç bir yeteneği olmayan Hülya Avşar bu ülkede milyonlarca TL para kazanıyorsa, kızılması gereken o değildir.

Saygılar. :)
 

penguin

Profesör
Kimin kimi yediği belli değil. Zehra mı yemiş, yoksa Zehra'yı mı yemişler. Bana sorarsanız Zehra'yı yemişler.
 
Üst