Haber Zabıtaya kızıp kendini yakan kömür satıcısı öldü

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Muğla'da kömür çuvallarına el koyan zabıta ekiplerine kızan satıcı kendini yaktı. Satıcı hastanede hayatını kaybetti.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde boş arazide sattığı mangal kömürü çuvallarını almasını isteyen zabıta ekiplerine kızarak, üzerine benzin döküp kendini yakan Süleyman Ekici (63), kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
Sen cidden insan mısın ya?
Dün yediği hurmalar...

Problem?

Hükümeti eleştiren z kuşağına telefonunu çıkar diyen boomerın biri, cenneti garantiliyoruz oy verip diye 20 sene oy verdi şimdi kendini yaktı.

Bende şimdi telefonunu çıkar sorusuna soru ile cevap veriyorum, çıkar bakalım amel defterini?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elin Avrupalı sının 1 asgari ücretle playstation 5 ve bir samsung S21 ultra yı rahat aldığı hatta üstüne oyun aldığı yaşamda ben bu ikisini almak için en az 4 sene borca giriyorum giriyoruz genel manadada alamıyoruz, ölen Boomer bize hiç üzülüyormuydu hadi bunu sorayım o zaman üzülüp yaw biz çocuklarımızın torunlarımızın geleceğini kararttık diyip gerçeği görmeyen gözlerinden yaş aktı mı?

İşine geldiği müddetçe ahape çok eai cennet süper dedi, işine gelmeyince intihar etti.

Şimdi ben neden üzüleyim?

Son düzenleme: