Z5 mi Z5 premium mu hangisini almalıyım yada başka telefon tavsiyesi olan

Bu konuyu okuyanlar

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Z5 Z 5
premium mu hangisini almalıyım
ikisinin arasında kaldım siz ne
önerirsiniz su geçirmez toza
dayanıklı istiyorum

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Z5 5.2 ekran boyutuna sahip z5 premium 5.5 ekran boyutuna sahip ve z5 premium da 4k ekran bulunuyor bunun dşında çoğu özellik aynı diye biliyorum..

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Z5 premium alma diyorlar sarjı çabuk bitiyor çok ısınıyor muş

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Z5 premium alma diyorlar sarjı çabuk bitiyor çok ısınıyor muş

4k video konusunda sıkıntılı belli bir süre kayıttan sonra ısınmadan dolayı kayıttan uygulama atıyor ki 4k video kaydı nekadar süre yapılabilirki (boyut açısından ) Ben z5 premium alacam diye 3 magaza gezdim fiyat konusu için ama tasarımsal olarak yapı olarak beğenmedim ve lg v10 aldım sizde alın demiyorum ama sizde gezin dolaşın alacağınız cihazı detaylı inceleyin içinize sinen cihazı alın her nekadar biz burada tavsiye etsekte bu durum kişi ve kullanıma göre farklılık gösterebiliyor..

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Premium gereksiz, Z5 alın.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Premium'a para verilmez.

Z5 alın bence de.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Çok yanlış düşünüyorsunuz bence. Android de en sevdiğim telefonlardan
Hicte yanlis degil o igrenc arayuzu
O beceriksiz tasarimi ve on ekrandaki bosluklar
Kamera yazilimi
Kisacasi sony lens uretsin telefon degil:)
Zaten payida ilk 3 bile giremiyor:)

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Z5 Z 5
premium mu hangisini almalıyım
ikisinin arasında kaldım siz ne
önerirsiniz su geçirmez toza
dayanıklı istiyorum
Merhaba,

Iki urun arasinda sony xperia z5 almanizi tavsiye ederim. Sony xperia z5p 4k ekran diye reklam yapiliyor ama ana ekran cozunurlugu 1080p. Urun galeri, 4k film/video gibi durumlarda 4k cozunurluk sunuyor ekranda. Ayrica gunumuz sartlarinda cogu zaman 2k bile fazla gelirken 4k ekranli bir telefon alip islemciyi yormanin ve pil suresini kisaltmanin manasi yok. Sony xperia z5p tavsiye etmem.

Sony xperia z5p modeline o kadar para vereceginize hepsiburada'dan 2500tl'ye samsung s7 veya lg g5 alin. En azindan dobanim olarak piyasaanin en iyileri elinizde olur, kamera ve ekran olarak en iyiler icinde olan modeller elinizde olur. S7 pil suresi olarak da z5p ve z5 den daha basarili.

crmadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,
Bende z5 premium var telefon çok iyi ama çok ısınıyor. şarjı 1 gün sürmüyor haberin olsun.

sekoman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam sony son telefonlarında tam bir fiyaskoya imza attı benim gözümde. Bu kadar çok ısınan bir işlemciyi el mahkum z3+ modelinde kullandın, devamında neden benzer işlemciyi kullanıp z5 modelini çıkardın ki ? Hayır sony neden sürekli aynı şeyleri yapıyor anlamış değilim. Xperia z2'de de sd801 işlemcisi vardı. Z3'ü de aynı işlemci ile çıkardı ve bazı eksikleri giderdi fakat yazılımla gidermek yerine yeni bir model çıkararak gerçekleştirdi bunları. Z5'de bana göre alınabilecek tarz bir ürün değil. O fiyata Note 5 veyahut daha ucuz bir fiyata lg g4,s6 alınabilir.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Hicte yanlis degil o igrenc arayuzu
O beceriksiz tasarimi ve on ekrandaki bosluklar
Kamera yazilimi
Kisacasi sony lens uretsin telefon degil:)
Zaten payida ilk 3 bile giremiyor:)

Bu konuda haklısınız tasarım olarak çok beğeniyorum ama sizin gibi ekranda çok boşluk olduğunu düşünüyorum.
Pazar payında yüksek fiyat dengesiz donanım büyük rol oynuyor.

Sony yerine başka telefonlara bakabilirsiniz özel bir sebebi yok ise aynı paraya daha performanslı telefonlar var.

İbrahimyall

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sony xperia z 5 mi samsung s 7 mi yanıtlarınızı bekliyorum

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Z5 durduk yere ısınan bir cihaz değil bir çok konuda değindim, akıllarda hala S810'lu cihazlar ısınıyor kaldı akıllarda ne yazık ki. İlk olarak Z5'de yeni versiyon S810 bulunmakta, 2.si frekans hızları daha düşük. 3.sü Z5 çift bakır soğutma borusu ile geliyor. 4.sü Full hd ekran avantajı var.

Bütçeniz zaten daha ileri bir cihaza yetiyorsa S7 tercih edin, X Performance beklenecek bir cihaz değil.

FurkanCaptanD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sony z5 kullandım cihaz en ufak oyunda uygulamada aşırı ısınıyo tabi bu işlemciyle alakalı performans olarak kamera olarak iyi telefon ama aşırı ısınmadan dolayı arka tarafı atıyor.

fatihselimy

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Her şeye rağmen z5 aldım memnunum.Evilbane gibi yüksek grafik isteyen oyunlar oynuyorum ve gerçekten milletin dediği gibi acayip ısınmıyor.Ha ama ısınmaya başlama eşiği biraz altta gerçekten.