Bu konuyu okuyanlar

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Dostlar, bir akrabam z5 compact almak istiyor ancak herhangi bir teknoloji mağazasında veya internet üzerinde satışını bir türlü göremedik. Nereye baksak, stokta kalmadı veya tükendi açıklamasıyla karşılaştık. Piyasada kalmayan bu model ne zaman Türkiye'ye tekrar getirilir veya getirilir mi?

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Reaksiyon puanı
2,554
Evet piyasada yok sony stokları eritip z serisini bitirmek x serisi ile yeni bir sayfa açmak istiyor.Ancak 2 el temiz 16-20 ay garantili bulmak mümkün.

Reaksiyon puanı
2,554
Çok zor belki tek tük mağazalarda falan vardır ancak çok araştırman lazım şimdi yoktur derim biri gider bir yerden bulur cımbızla olmaz.Ancak daha önce de böyle bir başlık açıldı oda bulamamıştı sonra sanırım 2. El baktı.Çevrenizdeki mağazalara bakın yoksa zaten yoktur nette bulmanız imkansıza yakın gibi bişey.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bir baktım da LETGO'da mevcut istersen 2.el sitelere bir göz at.:)

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Çok güzel telefon. Kompakt cihaz arayanlar için 1 numaralı cihaz konumunda olmalı benim gözümde. Keşke devam ettirselerdi.

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Çok güzel telefon. Kompakt cihaz arayanlar için 1 numaralı cihaz konumunda olmalı benim gözümde. Keşke devam ettirselerdi.

Kesinlikle katılıyorum hocam, bu boyutlarda bu özelliklerde başka markalar telefon üretmiyor malesef, kullanıcıların bu isteklerini bir duyan olsa keşke..

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Kendimiz üretsek çok daha güzel cihazlar yapabiliriz.:)

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Sony X serisi için Z serisini bitirmeye ćalışıyor.

webaslann

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Benim fikrim pek değecek bir takas olmayacağı yönünde ama bakalım , göreceğiz.

Bende aynı görüşteyim, z zerisi xperia'da bir devrin başlangıcıydı, yeni çıkan x de herhangi bir yenilik göremedim, bakalım ilerleyen dönemlerde işler nasıl gelişecek...

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Dostlar, bir akrabam z5 compact almak istiyor ancak herhangi bir teknoloji mağazasında veya internet üzerinde satışını bir türlü göremedik. Nereye baksak, stokta kalmadı veya tükendi açıklamasıyla karşılaştık. Piyasada kalmayan bu model ne zaman Türkiye'ye tekrar getirilir veya getirilir mi?
zor kardeşim gelirse sayılı gelir...

ali1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler ben bugün sıfır buldum.O da hatalı bi cihazmış.Garantiye gitmiş. Sony yeni tel vermiş dokunmatikten kaynaklandığı için.Yeni teli aldım 1400 liraya.Kızılayda telefon borsasında var.Bir tane daha gödüm siyah sıfır z5 compact.1600 dedi adam.Almak isteyen varsa oradan bakabilir