Z3 Compact hala alınırmı?

mhmtgns

Asistan
Küçük ekranlı güçlü işlemcili sağlam kameralı bi telefon düşünüyorum. Bütçem nedeniyle aklımda z3 compact z5 compact ve iphpne 5s var. Fakat bütçeme en uygun z3 compacta yöneldim hala tavsiye eedermisiniz?
 

Matthew Bellamy

Profesör
Fiyatına bağlı ben alınır diye düşünüyorum yalnız herkes telefonun dayanıksız olduğundan yakınmış.Yere düşürdüğün anda 20 cm falan farketmez hemen kırılıyormuş haberin olsun.Birde 1500 tlye bence çok 2.elleri 750-900tl arası biraz daha uyguna 1200 e falan bulsan bence gayet iyi
 
Son düzenleme:

wahset0010

Üyecik
Ben tavsiye ediyorum hala çok akıcı ve stabil düşme konusunda da 2 3 kere düşürdüm ama ezilme veya ekranda çizilme olmadı tabi ufak tefek çizikler var ama düşmeyle olmadı sadece alırsanız manyetik dock ya da kablo almanızı öneririm kapakçık bozulmasın
 

Sercan40

Profesör
Bende z5 compact almanı öneririm ama bütçen o kadar yoksa z3 de alabilirsin sonuçta oda güzel telefon...
 

gokser02

Üyecik
Telefon gayet şık,güzel ve kullanışlı. Ama bu saatten sonra sıfır bulman zor. Çünkü üretimi durduruldu. O yüzden sana tavsiyem şu ki Z5 Compact alabilirsin. Ancak sen zaten 2. el almayı kabul ederek bu noktaya gelmişsen ve ürün temizse alman sıkıntı çıkarmaz. Ayrıca teleservice garantisindeyse şimdiden hayırlı olsun.
 

yalancibahar

Doçent
Z3 compact kullanıyorum ve gayet memnunum. Tavsiye ederim ancak diğer arkadaşların dediği gibi daha güncel telefon almak daha mantıklı. Z5 compact uygun fiyata bulabilirsin. Arada 200 tl gibi bir rakam oynar. Bu açıdan bak derim.
 
Üst