Z kuşağı hakkındaki görüşleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Orası öyle tabii. Bunun için vatan haini diyen tipler genelde zaten klasik tanımlayabileceğimiz tipler oluyor. Ülkenin hangi kesimine, partisine bakıpta bu ülkenin geleceği için umutlanıp çabalayalım ki?
Türkiye diye ülke mi kaldı parası değersiz sürekli Avrupa bizi kıskanıyor diye havalara giren üretmeyen hoşgörü saygı olmayan hatta iletişim özgürlüğü olmayan bir ülke
Üzgünüm ama ben buna ülke diyemem ve üretmediğimiz sürece soyulmaya mahkumuz

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Türkiye diye ülke mi kaldı parası değersiz sürekli Avrupa bizi kıskanıyor diye havalara giren üretmeyen hoşgörü saygı olmayan hatta iletişim özgürlüğü olmayan bir ülke
Üzgünüm ama ben buna ülke diyemem ve üretmediğimiz sürece soyulmaya mahkumuz
Ülkenin gençlerinin bu şekilde düşünmesi ne kadar acı bizi bu hale nasıl getirirler gerçekten sinir oluyorum

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ülkenin gençlerinin bu şekilde düşünmesi ne kadar acı bizi bu hale nasıl getirirler gerçekten sinir oluyorum
Hislerime tercüman oldun Dilara bende bu şekilde düşünmek istemezdim ancak şartlar beni buna zorladı :mad:

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
Buradan z kuşaklarına SELAM Olsun bende sizdenim ama bazılarınız cidden Ban istemiyorum yazmacam yani

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Neyse, biraz Z kuşağına sallamışlar. Ona bakayım.

Ekli dosyalar

• images (1).png
    images (1).png
    14.3 KB · Görüntüleme: 114

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Z kuşağı nedir ya onlar genç nesiller her zamanda olduğu gibi onlarında içinde güzel yetişen bilgili bireyler var ama tabi kafayı pc konsol oyunları ile bozanda var şu internet denen teknolojiyi düzgün kullanmayı ogrendikleri zaman gelecek daha iyi olacak

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Z kuşağı nedir ya onlar genç nesiller her zamanda olduğu gibi onlarında içinde güzel yetişen bilgili bireyler var ama tabi kafayı pc konsol oyunları ile bozanda var şu internet denen teknolojiyi düzgün kullanmayı ogrendikleri zaman gelecek daha iyi olacak
her kuşakta olduğu gibi

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Hocam Ben O Dediğiniz Konsol Oynayan Tiplere Bak Yemin Ediyorum Şükrediyorum Sabah Akşam İnstaya 30 Bin Poz Çekinip Foto Atanlar TikTok'da 3-4 Saat Gibi Uzun Süreler Beyinlerini Eritenler Dışarda Elektronik Sigara Alıp Alkop İçip Bunun Havasını Yapanlar Zorbalık Edip Bununla Övünenler Ne Kadar İnsan Var Tip Tip Ya Ben Sırf Bu Elemanlar Yüzünden Cebimde Şok İle Geziyorum Güven Olmuyor Lan Adamın Yanından Geçiyorum Disariya Bakiyorum Ne Bakıyon Diyor Yolda Yürüyorum Gereksizce Laf Atıyor Yok Kavgayada Girilmiyor Bu Tiplerle Çocuğu Dovüyorsun Ertesi Gün Onun Gibi 10 Kişi Seni Dövüyor Yani O Konsolcu Tayfa İnanın Daha İyilerden En Azından Oyun Kültürü Var Biri Bide Bana Bunlari Açıklasın Ya [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,981
Hocam Ben O Dediğiniz Konsol Oynayan Tiplere Bak Yemin Ediyorum Şükrediyorum Sabah Akşam İnstaya 30 Bin Poz Çekinip Foto Atanlar TikTok'da 3-4 Saat Gibi Uzun Süreler Beyinlerini Eritenler Dışarda Elektronik Sigara Alıp Alkop İçip Bunun Havasını Yapanlar Zorbalık Edip Bununla Övünenler Ne Kadar İnsan Var Tip Tip Ya Ben Sırf Bu Elemanlar Yüzünden Cebimde Şok İle Geziyorum Güven Olmuyor Lan Adamın Yanından Geçiyorum Disariya Bakiyorum Ne Bakıyon Diyor Yolda Yürüyorum Gereksizce Laf Atıyor Yok Kavgayada Girilmiyor Bu Tiplerle Çocuğu Dovüyorsun Ertesi Gün Onun Gibi 10 Kişi Seni Dövüyor Yani O Konsolcu Tayfa İnanın Daha İyilerden En Azından Oyun Kültürü Var Biri Bide Bana Bunlari Açıklasın Ya [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
O tipli insanın biriyle kanka ol. Sende adam dövmeye git, yoldan geçenlere ne bakıyorsun? de :D
Sorunun çözüldü. Problem?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
O tipli insanın biriyle kanka ol. Sende adam dövmeye git, yoldan geçenlere ne bakıyorsun? de :D
Sorunun çözüldü. Problem?
Yok Aga Yok Bana Ters Medeniyetin En Dip Noktasına Düşmek İstemiyorum Aman Hiç Lazımı Yok Ama Cidden Bunlardan Sorunlu Tayfa Yok Ya Harbiden Sıkıntılı Bir Durum

haticedemirci33

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
24
Ayrıca bence öyle bir kuşak yok sadece edep ve ahlakın olmadığı bir düzende anlayış değişikliği var.

Newknix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
z kuşağı'nın geneli: Büyüklerini pasif ve ezik gören ancak kendisiyle aynı yaştayken babası evli ve iş sahibi olan, günümüzün kralı (kendi ezik dünyasında tabi ;)), geleceğin eziği tayfa.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
z kuşağı'nın geneli: Büyüklerini pasif ve ezik gören ancak kendisiyle aynı yaştayken babası evli ve iş sahibi olan, günümüzün kralı (kendi ezik dünyasında tabi ;)), geleceğin eziği tayfa.
ayıp oluyor ama

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
Son zamanlarda sürekli Z kuşağıyla ilgili olumlu ve olumsuz çok fazla yorum yapılıyor. Hatta Twitter'da sürekli gündem oluyor ve tartışmalar çıkıyor. Peki forum Z kuşağı hakkında ne düşünüyor?
dayılar: çalışmadık etmedik kime atsak ki suçu , gençlik bitmiş bitmiş bizim zamanımızda... diye devam eder z kusağı o kuşağı bu kuşağı boş işler insanın kendisiyle alakalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir kısmı için söylenebilir bunlar
z kuşağı olmadığımı öğrendim :)

Rüzgar Baba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir "z kuşağı" bireyi olarak söylüyorum, bizim neslimizin %90'ı mal (özgüven otomatik geliyor), %9,999'u donanımlı ama özgüvensiz ve örnek olacak kapasitede değil, %0,001'ı ise hem donanımlı hem özgüvenli hem de ilham olabilecek cinsten. O %0,001 kesimden söylüyorum, bizim nesil insanlığın maalesef ölüm fermanını imzalamak üzere. Arkadaşlara sesleniyorum; okuyun, gezin ve insanlıkta devrim yapalım...

ErgenKoprulu

Ornek Samdereli
Reaksiyon puanı
4
Ciddiyim bıktım şu muhabbetlerden, kişilik bir buzdolabıdır ve içindekiler onu doldurur. Doğduğu yıla göre insanları değerlendirmek çok yanlış.

seaplane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
178
Y kuşağı mensubu olarak söylüyorum,teknoloji bağımlılığına yatkın olan bu sevgili kuşak kendileri ile kuşak çatışması yaşasam da bizleri teknolojik anlamda çok ileriye taşıyacak ve gururlandıracaklarını ümit ediyorum çünkü bu tarz konuşmalar ve olumlamalar bu kuşak üzerinde çok etkili oluyor o yüzden daha ılımlı bir tabirle konuşmayı hedef alıyorum diyorum ki gençler arada bırakın telefonu elinizden de bir dışarı çıkın hava alın ?